Teraz jest 29 mar 2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 15:16
Posty: 3
Witam!

Spory czas temu zainstalowałem do swojego BF2 [1.51] wtyczkę z innym kamuflażem dla USMC.
Tutaj jest link do źródła:
Kod:
http://battlefield2.filefront.com/file/Universal_Digital_Skin_for_BF2;78319

Ładnie działał ale tylko na sigleplayerze. W multiplayerze PB go odrzucał jako właśnie
Disallowed Program/Driver.
Z tego względu jako BF dla mnie nie ma sensu na Single, odinstalowałem skin, usunąłem ślady po nim i chce grać z powrotem.
A tu zonk. Punkbuster dalej wykopuje mnie z serwerów za to samo.
Niestety, wredny PB odciął mnie również od BF2142 gdzie usuwanie mnie z serwera argumentuje TYM SAMYM!

Zabrałem się więc do roboty, przeprowadziłem dwukrotnie akcje odświeżania PB która jest opisana tutaj:
Kod:
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=24830&start=0

Nic.
Odinstalowalem BF2, BF2:SF, BF2142, przeczyściłem ślady po PB, zainstalowałem ponownie plus patche do najnowszych wersji 1,51 i 1.40 [odpowiednio dla BF2 i BF2142] oraz znów przeprowadziłem operacje z linku wyżej.
Szczęśliwy siadam do gry: a tu znów to samo.

Proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
nie instaluj tego skina poniewaz jest to ingerencja w grę, podobnie mógłbyś ustawić różową kukiełkę a to spore ułatwienie-jeśli już chcesz się z tym pobawić skopiuj folder bf2 w c/program file/battlefield 2/mods (domyślnie) nazwij go np bf 2 2 i tam zainstaluj skin-inaczej będzie cię kopać za niedozwoloną modyfikację

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 15:16
Posty: 3
Skina już dawno nie ma, nie chcę go, nie chce żadnych skinów.
Zależy mi tylko na tym aby Punkbuster przestał mi kickować za Disallowed Program/Driver,
podczas gdy już go dawno nie ma, a gra została wyinstalowana i ponownie zainstalowana.
Zresztą wszystko opisałem wyżej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, 01:14 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2009, 23:30
Posty: 3
Witam mam pewien dziwny problem z Punkbusterem. Świeżo po zainstalowaniu gry, zainstalowałem patche,a chwilę później zaktualizowałem PB tak jak jest to opisane w pierwszym poście. Wszystko jest ok. Wchodzę do gry, pogram dosłownie chwilę i niestety serwer wyrzuca mnie. Sytuacja powtarza się na innym serwerze. W menu gry dostaję komunikat wyrzucenia. Brzmi on tak :
Kod:
PunkBuster kicked player 'burchardN1' (for 0 minutes)
RESTRICTION Disallowed Program/Driver [125083]

Liczę na szybką pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
nie używasz cheata? disallowed program to zakazany program

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 15:16
Posty: 3
artij1 napisał(a):
nie używasz cheata? disallowed program to zakazany program

A czytałeś co ja napisałem? Przecież to jest najlepszym przykładem tego że nie tylko cheaty PB blokuje.
Ja swój problem jako tako rozwiązałem, gram z włączonym osobno punkbusterem, bez steam'a.

Burchard spróbuj tego http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=24830&start=0 .
Graj z włączonym pbsetup.exe [Add Game > Battlefield 2]. U mnie to pomogło, może i Tobie się uda.

A i podczas usuwania śladów po PunkBusterze (jak opisane w linku wyżej) polecam usunąć jeszcze to:
C:\Users\nazwa uzytkownika\AppData\Local\PunkBuster


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005, 04:04
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa
Witam.

Problem:
PnkBstrB.exe heartbeats stopped


Tutaj małe rozwiązanie dla ludzi posiadających windows 7 32 bit build 7600 lub inne, i dla tych, którym różne FIX'y nie pomagają, tj. ponowna instalacja PB, Pbsvc.exe, pbupdate.exe z evenbalance, BF2 update'y, ustawianie w Firewallu windowsowym, czy wyłączanie Windows Defendera i inne cuda wianki bo tak było w moim przypadku :) miałem to samo również z Enemy Territory.

Do sedna, czyli co u mnie pomogło:

Oczywiście, ponowna instalacja Punkbuster services za pomocą PBsvc.exe ( http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe ) następnie PBsetup (http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php) i update plików PB dla BattleField 2 :) . Te czynności dla czystego "świętego spokoju".

Następnie prawa administratora dla BF2.exe i dla skrótu na pulpicie, i ta sama czynność dla PnkBstrA.exe i PnkbstrB.exe (można je znaleźć w C:\windows\system32, dla systemu 32 bitowego, dla 64 bit jest inny katalog, niestety niewiem, nieposiadam)

po tych wszystkich czynnościach, czas na kuriozalną sprawę.

Uruchamiamy BF'a, łaczymy sie z obojętnie jakim serwerem co ma włączonego Punkbustera, kiedy już jesteśmy na serwerze:

- minimalizujemy BFa
- odpalamy Menedżer zadań Windows
- w nim przechodzimy do procesów > pokaż wszystkie procesy użytkowników
- znajdujemy PnkBstrB.exe i ustawiamy mu ( klikając PPM na nim ) priorytet na "wysoki" bądź "powyżej normalnego".

To u mnie pomogło, ale bezsensem jest co chwila minimalizować BF'a za każdym razem jak się łączymy z serwerem i ustawiać priorytet heh :)

Z pomocą przychodzi programik Process Tamer (http://www.donationcoder.com/Software/Mouser/proctamer/) bądź inny do stałego ustawiania priorytetów dla procesów windows 7.

Sciągamy, instalujemy, odpalamy a w nim przechodzimy do "Configure"
w tabeli gdzie jest Aplication name, klikamy prawym i ADD RULE, znajdujemy PnkBstrB.exe (C:\windows\system32 dla 32 bit, dla 64 bit musicie sami znaleźć :) )
Po dodaniu, w tabelce Explicit Rule ustawiamy na Force High, bądź Force Above Normal.


Dzięki temu, za każdym razem jak się będziemy łączyć z serwerem ,Punkbuster na nowo uruchamia process PnkBstrB.exe, ale tym razem już z ustawionym priorytetem innym niż normalny.

Ten "Fix" podziałał u mnie, tak naprawde nie wiem czemu tak jest :) czas poczekać na oficjalny support evenbalance dla windows 7 ...

jak popełniłem gdzieś błędy, proszę o poprawę :)

pzdr

_________________
TeamPlay Member
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
"- minimalizujemy BFa
- odpalamy Menedżer zadań Windows
- w nim przechodzimy do procesów > pokaż wszystkie procesy użytkowników
- znajdujemy PnkBstrB.exe i ustawiamy mu ( klikając PPM na nim ) priorytet na "wysoki" bądź "powyżej normalnego"."
- w jaki sposób to u ciebie zadziałało? Przy próbie zmiany priorytetu komunikat:
odmowa dostępu!?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2010, 22:32
Posty: 2
Witam. Opisujecie wiele roznych problemow. Ja mam taki ze jak wchodze na serwer to gram ok 3min i bez zadnego bledu poprostu wywala mnie do pulpitu;/
Zastosowalem sie do 1 postu i nadal jest to samo.
Ma ktos rade na ten problem??
Z gory dzieki:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
gra oryginał jest?

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2010, 23:44 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2010, 22:32
Posty: 2
Jeszcze nie nabylem oryginalu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
No o to czym my tu rozmawiamy. Do zobaczenia jak kupisz oryginał. Bye!

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2010, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2010, 11:50
Posty: 4
U mnie jest takie coś:
PunkBuster permanent ban issued on this Game server for player arek04121992... GLOBAL PunkBuster Guid Ban 366977aa ;/ Pomóżcie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2010, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
cheatowałeś albo nabyłeś zbanowaną używaną wersję gry

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2010, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:38
Posty: 3
u mnie wyskakuje komunikat: Service communicate failure PnkBstrA.exe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL