Teraz jest 28 kwi 2024, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2009, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 wrz 2009, 22:22
Posty: 38
Lokalizacja: "Dżalalabad"
Szukalem na forum , nie znalazlem podobnego tematu. No wiec mam kolejny maly problem , od jakiegos czasu (2-3 dni) nie zalicza mi wszystkich punktow do statystyk , zalozmy zagram sobie ta godzinke kilka rundek zrobie 250pkt. do statystyk wpisuje mi sie duzo mniejsza liczba , ok. 100 , i w statystykach w grze i na bf2stats.net , co jeszcze dziwniejsze po podliczeniu punktow za Walke,Zgranie i Wynik Komendanta wychodzi dobry wynik. Dokladniej to po podliczeniu tych 3 wychodzi mi na ta chwile 13540 a w statach i na bf2stats.net mam 13128. :omg:

I jeszcze takie male pytanie zeby nie zakladac kolejnego Topicu : Jesli postawie Claymora i padne , zmienie klase to jesli ktos po chwili padnie na moim Claymorze to do jakiej klasy zaliczy sie ten frag?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL