Teraz jest 27 wrz 2024, 06:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2009, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2008, 15:42
Posty: 3
Witam.
Jak już napisałem w temacie PB znalazł nowy pretekst aby mnie wkurzyć.
Gdy dołączam się do gry w multi po kilku sekundach wyskakuje error "multiple direct3d loaded".
Nie wiem co z tym robić dałem upgrade PB i directa, nic. Na koniec mogę powiedzieć że wcześniej tego problemu nie było.
Proszę o pomoc :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Według komunikatu masz odpaloną drugą aplikację Direkt3D (czyli jakąś grę, lub coś w tym stylu). Przeskanuj kompa, może masz jakiś syf, który używa Direkta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2008, 15:42
Posty: 3
Niestety nadal to samo, usunąłem nawet 2 gry które zainstalowałem po tej grze i nic .
Macie może inne pomysły, plz :(
P.S. mogę jeszcze dodać że problem wystękuje gdy gram w concuest a gdy gram co-op to wsio ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2010, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2010, 19:09
Posty: 3
Co prawda temat stary, aczkolwiek temat aktualny. Problem tkwi w sterownikach do kart graficznych Nvidia oraz procesorach optimus. W tej sytuacji są dwa wyjścia; Pierwsze to zainstalować starszy sterownik, taki który nie obsługuje procesorów Optimus (wersja sterownika <200). Druga opcja to jak ja uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż Nvidia wypuści kolejny sterownik 265, który rzekomo powinien rozwiązać ten problem. Dodam ze problem ten nie dotyczy tylko BFBC 2 lecz również pozostałych gier. Z jednej strony o temacie jest już dosyć głośno, z drugiej zaś mam wrażenie ze zespół Nvidia lekko zlewa ten temat. Poniżej podaje linki gdzie można śledzić ten temat i łączyć się z pozostałymi nieszczęśnikami.

Forum Nvidii;
http://forums.nvidia.com/index.php?s=c49242c5e076bf452c70a209a3908665&showtopic=178208&st=140

Forum EA;
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/75/961750.page

Jeśli ktoś z Was znalazł inne rozwiązanie tego problemu rad będę wielce jeśli się nim podzieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2010, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2010, 19:09
Posty: 3
http://forum.notebookreview.com/alienwa ... r-fix.html

Sterownik ktory powinien rozwiazac problem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL