Teraz jest 27 wrz 2024, 11:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 gru 2010, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2010, 14:47
Posty: 2
Cześć!

-Dziś dokonałem zakupu Battlefield 2 Deluxe Edition z Allegro. Otrzymałem dziś grę i mam parę pytań odnośnie patchowania. Zapewne gra była łatana nie raz i tu jest pytanko.

1. Czy wersja Deluxe, zawiera już z miejsca jakieś wbudowane patche?

2. Czy to co jest w dziale pliki Battlefield 2, na waszej stronie, to wszystko co mi potrzeba by popykać po sieci? Czy może jednak coś jeszcze okaże się mi niezbędne.

3. Jeśli, tak to prosiłbym z miejsca o linki lub chociaż nazwy kolejnych patchy, które winien jestem ściągnąć.

Mam nadzieję że nie ma problemu z tym że zadaję te pytania. Zapewne nie raz i nie dwa były takie pytania, jednak chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu i byłbym wdzięczny jakby ktoś miły mi odpowiedział na moje pytania.

Pozdrawiam

Zilla :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2010, 14:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Zilla napisał(a):
Zapewne nie raz i nie dwa były takie pytania, jednak chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu i byłbym wdzięczny jakby ktoś miły mi odpowiedział na moje pytania.


Bo przeczytać koło 6 tematów ze słowem patch, które są na pierwszej stronie działu lub chociaż przyklejony temat to za dużo?
viewtopic.php?f=37&t=11427 :roll:

Najpierw 1.41 a potem 1.5

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2010, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2010, 14:47
Posty: 2
Dobra, ale teraz inny problem. Chcę zainstalować wspomniane Patche, to w ogóle nie wyskakuje mi okno instalacji a próba, tak ścina kompa że o ja pierdziu. ;/ Komp spełnia wymagania żeby nie było. W menadżerze zadań widnieje że niby to działa gdzieś w tle, ale ani widu ani słychu tego.

Edit:

Uruchomiło się, ale było pokazane tak że "Brak odpowiedzi", więc nie ruszałem tego bo stwierdziłem a może samo się ruszy. Zerknełem na to 10 minut później i cały komp mi się kompletnie zawiesił, białe tło i nie szło tego wyłączyć w ogóle. Po chwili udało mi się dobrnąć jakoś do menadżera zadań. Zrobiłem jeszcze raz, tym razem zgodnie z receptą przedstawioną w FAQ. Problem w tym że nie mam żadnego folderu w Temp w którym jest Patch.exe itp. itd. Jest tylko i wyłącznie Patch32.dll czy jakoś tak i to nie w jednym a w kilku.

Pomóżcie ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL