Teraz jest 25 kwi 2024, 21:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BF 2 Win7
PostNapisane: 28 lut 2012, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2012, 16:48
Posty: 1
Siemanko . Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość za jakie kolwiek przewinienia itp .

Chciałem abyście mi pomogli , rozwiązać problemy irytujący . Mianowicie dostałem Płytki od kolegi ( same płytki ) Klucz do BF 2 dostałem w zamian za klucz do Cod4 . Ładnie zainstalowałem , i :

Wymaga płyty , chciałem wgrać cracka ale ponodź Patch 1.5 poprawia to że nie jest potrzebna płyta a jak chce go zainstalować pokazuję że mam nowszą wersję co jest ?

I przyznam się że jak za pierwszym razem wgrałem cracka , i jest taki problem że na takim kompie :

Win 7 , Amd Athlon X2 4400+ 2.40 GHZ , 2 GB RAM , Karta GRAF 1 GB HD Radeon 5570 , gra tnie / ( bardzo ) po czym zwiecha i wywala nagle do pulpitu i piszę że gra przestała działać . To samo na średnich i minimalnych . Znajomy pisał że na patchu 1.5 na Win7 gra śmiga bez problemu tym bardziej że on ma JednoRdzeniowca i słabszą grafę. Dodam też że nie wiem czemu ale pokazuję że mam nowszą wersję ( W sensie pokazywało za pierwszym razem skoro mam chyba taką wersję 1.0.2xxxx .0 coś jeśli się nie mylę. O co w tym chodzi ? Proszę o pomoc :( .. Bo muszę się takto odmienić kluczem :( A ja wole BF niż coda , a nie dam kolesiowi klucza za freee :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF 2 Win7
PostNapisane: 29 lut 2012, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Przed patchem 1.5 zainstaluj 1.41

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL