Teraz jest 13 maja 2024, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 mar 2012, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2012, 13:45
Posty: 2
Cześć, na wstęp powiem, iż chcę uzyskać od was pomoc, w zasadzie to nie mam problemu, ale jest dla mnie to ważne żeby się wam coś spytać, jak mi wiadomo siedzicie w BF już długo długo, więc..
pytanie brzmi:
-Mam słabego kompa, nie będę sie tu pytał czy ruszy, bo działa, i normalnie gram, ale..
jest jeden problem i mnie bardzo wkurza, mam słaby komputer tak jak pisałem i przy wczytywaniu dużej ilości graczy na raz (około 15+) zaczynają się straszne ściny, gram na low detalach i na minimalnej rozdzielczości. Czy są jakieś sposoby na obniżenie jeszcze grafiki? żeby nie było zcin? bo znaleźć server gdzie jest mało graczy i fajnie sie gra to trudna sprawa, bo takich prawie nie ma.
paramtery:
- Procesor 1x Amd athlon 1.66 GHz.
- Karta graficzna Ati Radeon 9200/9250 series 64MB AGP (więc widzicie, gorsza niż ta zalecana w wymaganiach minimalnych)
- 728 MB ram
Myślę że to są najważniejsze podzespoły które mogą wpłynąć na te lagi, jeżeli potrzeba więcej to napisać, rozpiszę się.
Tymczasem proszę o odpowiedz, czy istnieją jakieś sztuczki na obniżenie grafiki, lub jak poprawić płynność? odrazu powiem że teksty typu "Kup se lepsza karte" albo całego kompa, będę odrzucał ponieważ nie mam środków a jakbym miał to bym sie nie pytał tylko kupował ;]
Z góry thx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Gram na podobnym kompie, tylko że mam lepszą grafikę. A więc tak, ustawiłeś w opcjach graficznych wszystkie suwaki na low, oprócz dystansu na 100%? Może zmień w opcjach dźwiękowych ustawienia. Poszukaj serwerów maksymalnie 32 slotowych, najlepiej infantry only.
Ps. Innych metod na obniżenie grafiki nie ma...


Ostatnio edytowano 9 mar 2012, 23:20 przez Maniek79, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2012, 13:45
Posty: 2
Wszystko na maks low, ale moze jest taka opcja co zjada duzo pamieci? ktora mozna odznaczyc?
np. w takiej jednej grze pomoglo zlikwidowanie minimapy, gra ktora sie zacinala chodzila bombowo.
też padlo takie pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
Jedyne co możesz ustawić legalnie znajduje się w opcjach.

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL