Teraz jest 16 kwi 2024, 07:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2012, 02:05 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2012, 23:35
Posty: 2
Witam wszystkim

Czy ktoś mógłby mi powiedziec co się dzieje a mianowicie:

W BF2 SF dostałem 2 ribbony : Specnazu i SASU za spędzenie 50 h in SAS/Specnaz theather...grałem na wszystkich mapach jakie tam są wiele razy.....Problem polega na tym że dostałem te ribbony ale ich nie mam a mianowicie:

Podczas gry powinien wyskoczyc komunikat że otrzymałem tego ribbona wraz z jego miniaturką-to nigdy nie nastąpiło.W globalnych statach na stronie www mam te odznaki na wszytkich z tych stron ze statami...Natomiast gdy wejdę w grze do BFHQ aby obejrzec staty te ribbony widnieją w liście ostatnio otrzymanych wraz z datą i godziną otrzymania, z kolei włączając zakładkę odznaczenia by zobaczyc wszystkie jakie posiadam i przełączając z BF2 na Special Forces najzwyczajniej w świecie nie mam ich mimo że są w ostatnio otrzymanych.Myślałem że to jakiś bug i po prostu ich u mnie nie wyświetla,więc wchodzę na jakiegoś starego weterana do porównania i koleś ma wszystkie czarno na białym w BFHQ...Co się dzieje i jak to zfixowac?? Będę wdzięczny za info co z tym zrobic!?!?

Pozdrawiam wszyskich


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL