Teraz jest 19 kwi 2024, 15:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lip 2012, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 21:25
Posty: 24
Witam. Posiadam grę Battlefield 2 Complete Collection ze wszystkimi trzema cd-keyami. Problem w tym, że płyta DVD jest zarysowana i nie mogę zainstalować gry w konwencjonalny sposób.
Próbowałem korzystać z programu Origin, ale nie przyjmuje mi kodu. Próbowałem również korzystać z tzw. piratów, lecz gra nie uruchamia się po aktualizacji. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Czy istnieje jakiś oficjalny download, którym mógłbym się posłużyć?

Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu, lecz jest ono niezgodne z regulaminem forum, wówczas proszę o odpowiedź poprzez wiadomość prywatną.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2012, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Oficjalnego downloada chyba nie ma, ale można ściągnąć z torentów i legalnie zainstalować z własnym CD-Keyem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2012, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 21:25
Posty: 24
Moszeusz6Pl napisał(a):
Oficjalnego downloada chyba nie ma, ale można ściągnąć z torentów i legalnie zainstalować z własnym CD-Keyem.


Wiem, że można. Tak zrobiłem i mi nie działało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2012, 00:50 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Najprościej - spróbuj innego torrenta, mi działa.

Najlepiej - zadzwoń do EA, wyślesz im płytkę to odeślą nową. Kiedyś tak z NFS pomogło.

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2012, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 21:25
Posty: 24
zmechu napisał(a):
Najprościej - spróbuj innego torrenta, mi działa.

Najlepiej - zadzwoń do EA, wyślesz im płytkę to odeślą nową. Kiedyś tak z NFS pomogło.

A.


Czy możesz mi podać link do tego torrenta przez prywatną wiadomość? Albo dać jakąś wskazówkę jak do niego dotrzeć?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Niestety nie, bo to było ponad pół roku temu... Plik ma nazwę "Battlefield2+All Expansion Pack.iso" a drugi to "Battlefield 2 Deluxe Edition [MULTI9]". Miałem podobny problem, bo BFa miałem zainstalowanego jeszcze pod EA Download Managerem, po czym dysk mi się wykrzaczył - i okazało się że nie mam ani nośnika, ani numerów seryjnych. Jedyne co miałam to backup zaszyfrowanych kluczy w rejestrze. EA strasznie się ociągało i dobre dwa miesiące trwało zanim dostałem nowe poprawne klucze. Obraz płytki z Internetu, DaemonTools i działa :-)

Ale jeżeli masz fizyczny nośnik to tak jak wspominałem - dzwoń do EA, powinni wymienić bez większych problemów. A jakbyś znalazł jakiś dowód zakupu, kawałek pudełka albo maile potwierdzające kupno, to w ogóle super :-)

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL