Teraz jest 29 mar 2024, 03:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem wersji
PostNapisane: 9 sie 2012, 17:28 
Offline

Dołączył(a): 9 sie 2012, 17:15
Posty: 3
Witam,
Posiadam wersję delux BF2. Około roku temu grałem na rankingowych serverach i wszystko było dobrze, gra chodziła płynnie, całkiem sporo ludzi grało i można było się wybawić.

Nie wiem jaki wtedy posiadałem patch ale było super.

Po jakimś czasie pokusiło mnie do zainstalowania nowszego patcha ( też nie pamiętam już, który to był ) ale WSZYSTKO się zmieniło. Gra zaczęła mieć lekkie pocinki, a ( NAJWAZNIEJSZE ) serwery rankingowe zostały WYPEŁNIONE PRZEZ BOTY. Nigdy czegoś takiego nie widziałem i od razu odechciało mi się grac. Na 90% boty, boty i boty.

Teraz moje pytanie :
Wiecie może na jakim patchu grałem wczesniej? Chciałbym zrobić reinstall gry i wrócić do tamtego patcha na którym tak dobrze mi się grało.

Z góry dziękuje za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2012, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Stawiam, że grałeś wtedy na 1.41, ale mogę się mylić. Mimo wszystko, jakiś czas temu wyszedł patch 1.5 i tylko na nim będziesz miał ranking i największą ilość serwerów.

PS.
Co rozumiesz przez boty? Rzeczywiste boty (serwery coop), cheaterów, czy noobów?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2012, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 9 sie 2012, 17:15
Posty: 3
dzieki :)

przez boty rozumiem graczy o tych samych nazwach na liście servera. Np, lista pokazuje, że graczy jest 19/25 a tak na prawdę jest tylko 3/25 bo reszta nie istnieje.

Zaraz zainstaluje gre i jeżeli nadal tak będzie to zrobie screena i pokaże o co mi chodzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2012, 21:32 
Offline

Dołączył(a): 9 sie 2012, 17:15
Posty: 3
https://dl.dropbox.com/u/69865152/Battelfilt.jpg

to jest screen z listy ulubionych serwerów ( zachowała się razem z profilem ). Zwykle grałem na serverach 24/7 mapa ale teraz mając 1.41 nie jestem w stanie znaleźć prawie żadnego więc to raczej nie jest ten patch na którym grałem. Jakieś pomysły?


Powiem jeszcze, że rok temu, gdy zainstalowalem nowszy patch i gra mi się zepsuła, to momentalnie zrobiłem reinstall i nie wgrywałem żadnego dodatkowego patcha. Jednak serwerów na ktorych zwykłem grać już nie było ( albo nie mogłem do nich dołączyć )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2012, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
PaulPL11 napisał(a):
Stawiam, że grałeś wtedy na 1.41, ale mogę się mylić. Mimo wszystko, jakiś czas temu wyszedł patch 1.5 i tylko na nim będziesz miał ranking i największą ilość serwerów.

Swiete slowa :wink:
Nikt juz dawno nie gra na żadnym innym jak 1.5 i tylko tu jest prawdziwy fun
http://www.game-monitor.com/MapSearch/bf2/Strike%20At%20Karkand/

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Hepimen napisał(a):
https://dl.dropbox.com/u/69865152/Battelfilt.jpg

to jest screen z listy ulubionych serwerów ( zachowała się razem z profilem ). Zwykle grałem na serverach 24/7 mapa ale teraz mając 1.41 nie jestem w stanie znaleźć prawie żadnego więc to raczej nie jest ten patch na którym grałem. Jakieś pomysły?


Znaczna większość serwerów jest regularnie aktualizowana do najnowszej wersji.

Widzę, że serwery na screenie są rankingowe (te 3 czerwone, które jeszcze są online), czyli muszą być na 1.5 (białe są na 1.41). I tak, jak pisałem wcześniej, radzę zainstalować najnowszą wersję, bo poprawili w niej sporo błędów (redukcja dustów, utrudnienie życia chaterom itd), dodali za darmo oba boostery i oficjalne mapki, Road to Jalalabalad, Highway Tampa itd.

PS.
Dziwi mnie ten rankingowy serwer na 1.41...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2012, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
To jest serwer z prywatnym rankingiem, są takie na jeszcze każdy w miarę używanym patchu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Moszeusz6Pl napisał(a):
To jest serwer z prywatnym rankingiem, są takie na jeszcze każdy w miarę używanym patchu.

Serwer z prywatnym rankingiem też jest oznaczony w przeglądarce serwerów jako rankingowy? (chodzi mi o żółtą ikonę z lewej strony od nazwy)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 19:36 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tak, przez spory czas grałem w BFa w kafejce, gdzie była wersja 1.0(a aktualna była już 1.41 lub wyżej) i serwery też miały to oznaczenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL