Teraz jest 25 kwi 2024, 23:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2012, 14:47 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2012, 10:41
Posty: 11
Siema.Dziś znowu dostalem odblokowanie(mimo ze lamie :D ) I przez przypadek odblokowałem G39C (chyba tak sie pisze) czyli bron dla komandosa zamiast G39E dla medyka.Da się to jakoś cofnąć?A jeśli nie to kiedy bede mógł znowu cos odblokować.Tą bron odblokowałem na 4 lv Czyli kapralu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 15:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
To nie G39C, a G36E lub G36C. Domyślam się, że następną broń będziesz miał do odblokowania na stopniu sierżanta, ale głowy za to nie mam, bo sam mam jeszcze kaprala(mimo iż do awansu naprawdę niedaleko). Nie da się tego raczej cofnąć. Zadam ci jednak jedno małe pytanie: Grałeś choć jedną rundę na dodatku Jednostki Specjalne? Bo jeśli nie grałeś, mogłeś w ogóle nie mieć możliwości odblokowania G36E.

Na pocieszenie dodam, że G36E nie jest żadną niezbędną bronią, która by się jakoś specjalnie wybijała z grona innych. Ta broń nie strzela ogniem ciągłym, a w trybie serii trzech pocisków, przez co jest bardziej oszczędna w amunicji, ale też trzeba się do niej przyzwyczaić, umieć szybko klikać. Osobiście nigdy nie przyzwyczaiłem się do tej broni. Nic nie tracisz nie odblokowując G36E, a jeśli mimo wszystko chciałbyś je wypróbować - zagraj na którejś mapce z dodatku Jednostki Specjalne, na której jedną ze stron konfliktu jest Wielka Brytania. Zagraj Brytyjczykiem, a jako medyk będziesz miał G36E domyślne. A na przyszłość, patrz uważnie, co odblokowujesz. Gdzieś na obrazku broni w ekranie odblokowywania lub gdzieś koło niego znajduje się symbol danej klasy, dzięki czemu będziesz wiedział, która profesja używa tej broni.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 31 sie 2012, 10:41
Posty: 11
Kupilem gre z wszystkimi dodatkami ale nie wiem jak zainstalowac te całe dodatki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL