Teraz jest 29 mar 2024, 01:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 wrz 2012, 16:57 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2012, 16:45
Posty: 4
Witam wszystkich którzy się udzielają na tym forum.
Mam pewna rozkminke
a mianowicie kupiłem kiedyś bf2 deluxe edition ale nie mogłem grać online to po grałem trochę na singlu a gdy mi się znudziło odłożyłem na półkę i tak już leży ze 3 lata.
Tutaj pojawiają się moje pytania:
1) Czy w ogóle jeszcze ktoś w to gra ?
2) Jakie potrzebuje pathe ? 1.41 czy 1.5 ? czy 2 na raz ściągnąć
3)i tak ogólnie jaka jest grywalność czy trochę przypomina cs 1.6 czy bf3 pod względem grających osób ??
Czekam na waszą pomoc
Pozdrawiam Magic !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2012, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
1) Czy w ogóle jeszcze ktoś w to gra ?

*po chwili milczenia odzywa się głośnym, donośnym głosem nieco przypominającym ryk* Ja!
A tak ogólnie, to gra w tą grę jeszcze trochę osób i jakiś przyjemny serwer do gry można znaleźć. Serwerów i graczy jest dużo mniej, niż w BF3, ale na pustki nie narzekam, chociaż czasem trzeba się godzić na takie ustawienia na serwerach, jakie są. Na upartego można jednak znaleźć coś dla siebie. Pustek jednak nie ma i na pewno znajdziesz coś, co będzie ci pasowało i będziesz mógł grać z ludźmi.

Cytuj:
2) Jakie potrzebuje pathe ? 1.41 czy 1.5 ? czy 2 na raz ściągnąć

Ściągnij 1.41 oraz 1.5. Potrzebujesz obu patchów. Najpierw zainstaluj 1.41, a potem 1.5 i voila.

Cytuj:
3)i tak ogólnie jaka jest grywalność czy trochę przypomina cs 1.6 czy bf3 pod względem grających osób ??

O co ci chodzi? O skill graczy? Zdarzają się trochę bardziej doświadczeni gracze, niż w BF3, ale nie ma tak, żeby byli sami pr0. Kilka zagranych rund i będziesz sobie bez problemu radził. Źle nie jest.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2012, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2012, 16:45
Posty: 4
cóż na wspaniała niespodzianka myślałem ,że mój post zostanie pozostawiony samemu sobie na wieki a tu nagle ktoś odpisuje Dzięki Wielkie !
napisałeś " voila." co to znaczy ?
i czy po 00.00 w piątki ktoś gra xD ? bo mam radiówkę neta i szkoda mi transferu w dzień


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2012, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
napisałeś " voila." co to znaczy ?

Coś w stylu "proszę bardzo". Po francusku chyba.

Cytuj:
i czy po 00.00 w piątki ktoś gra xD ? bo mam radiówkę neta i szkoda mi transferu w dzień

Na pewno coś się znajdzie, chociaż ja częściej grywam o wcześniejszej porze.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2012, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Magic636 napisał(a):
napisałeś " voila." co to znaczy ?

Czytaj włala, francuskie słowo. Jest taka strona na której wszystko jest, tam znajdziesz znaczenie :)

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2012, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2012, 16:45
Posty: 4
A no tak faktycznie :D wiem co to znaczy [włala] tylko nie ogarnąłem xD
Naprawdę jestem zdumiony waszym zaangażowaniem nie wiem jak się tutaj mogę odwdzięczyć macie na forum jakąś opcje piwko,pomógł czy daj fraga a może starczy DZIĘKUJE w piątek ściągnę te pathe 1.41 i 1.5 w razie problemów zwrócę się na forum i może wkrótce zobaczymy się na serwerach jeszcze raz dzięki wielkie !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
To jeszcze ja dorzucę słowo. Zrobiłem sobie ostatnio przerwę od PR i gram w vanille. Moje spostrzeżenia są takie, że na większości serwerów nie ma adminów (olali?) i przez to jest dużo cheaterów. Wczoraj zrobiłem loga PB ;) W ciągu 2 h PB wywalił kilkanaście osób za używanie niedozwolonego oprogramowania;) {Removing " Eran....." 1d40 (0 minutes) RESTRICTION: Disallowed Program/Driver [125083]} Poza tym ludziki robią dosłownie co chcą, nie przestrzegają jakichkolwiek zasad, nawet tych obowiązujących na danym serwerze - mimo ciągle lecących komunikatów - i nic. Graja nadal, żadnych ostrzeżeń, kicków, banów. Jest to mocno wkurwiające, jeśli się chce normalnie pograć. O nade spam, nawet nie wspominam - są rundy, gdzie trzy gwiazdkowy noob stoi w jednym miejscu i wali granaty, nie oddając nawet jednego strzału przez cały mecz ;) Dlatego wybieram serwery "no nade". No, ale pograć można, zawsze jest kilka pełnych serwerów nawet w nocy i w piątek. Zapomniałem dodać, że na ogół gram na "inf only".
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
rufinPL napisał(a):
To jeszcze ja dorzucę słowo. Zrobiłem sobie ostatnio przerwę od PR i gram w vanille. Moje spostrzeżenia są takie, że na większości serwerów nie ma adminów (olali?) i przez to jest dużo cheaterów. Wczoraj zrobiłem loga PB ;) W ciągu 2 h PB wywalił kilkanaście osób za używanie niedozwolonego oprogramowania;) {Removing " Eran....." 1d40 (0 minutes) RESTRICTION: Disallowed Program/Driver [125083]} Poza tym ludziki robią dosłownie co chcą, nie przestrzegają jakichkolwiek zasad, nawet tych obowiązujących na danym serwerze - mimo ciągle lecących komunikatów - i nic. Graja nadal, żadnych ostrzeżeń, kicków, banów. Jest to mocno wkurwiające, jeśli się chce normalnie pograć. O nade spam, nawet nie wspominam - są rundy, gdzie trzy gwiazdkowy noob stoi w jednym miejscu i wali granaty, nie oddając nawet jednego strzału przez cały mecz ;) Dlatego wybieram serwery "no nade". No, ale pograć można, zawsze jest kilka pełnych serwerów nawet w nocy i w piątek. Zapomniałem dodać, że na ogół gram na "inf only".
Pozdrawiam.

Widziałem jak grasz (np.dzisiaj na Die...) preferujesz grę zespołową ,Twój wybór , ale nie spinaj się tak i nie próbuj nawracać innych graczy na jedynie słuszną w/g Ciebie drogę. Socjalizm już dawno obalony :cry: no chyba ze czujesz w sobie taki rodzaj misji . Niech każdy gra jak mu pasuje. Wkurza mnie takie prawienie kazań :wink:
Inf.only end no nade jest super ale nikomu nie zabronimy rzucać granatów bo to jest wojna przecież :lol:

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
hades66 napisał(a):
Widziałem jak grasz (np.dzisiaj na Die...) preferujesz grę zespołową ,Twój wybór , ale nie spinaj się tak i nie próbuj nawracać innych graczy na jedynie słuszną w/g Ciebie drogę. Socjalizm już dawno obalony :cry: no chyba ze czujesz w sobie taki rodzaj misji . Niech każdy gra jak mu pasuje. Wkurza mnie takie prawienie kazań :wink:
Inf.only end no nade jest super ale nikomu nie zabronimy rzucać granatów bo to jest wojna przecież :lol:

Tak, preferuję grę zespołową - na ogół gram w PR. Uważam, że jeżeli na serwerze są jakieś reguły, to należy grać zgodnie z nimi, albo na nim nie grać. Są serwery "no rules" i tam każdy gra jak chce. O to mi chodziło. A gra z "no fog", aimbots, itp. to w ogóle jakaś pomyłka - nie rozumiem po co tacy ludzie grają, jaką to im daje satysfakcję, przecież oszukują sam siebie, a innym psują grę.
Pozdrawiam.
P.S.
Gram dla przyjemności, nie dla statystyk - i tak już nie mam nic więcej do zdobycia. (Zdobycie kilku odznaczeń, czy gra jakąś konkretną specjalnością przez ileś godzin, żeby mieć trzy gwiazdki jakoś mnie nie pociąga. 29 miejsce w Polsce z zupełności mnie zadowala :roll: według: http://bf2s.com/rankings/score/pl/1 ).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2012, 16:45
Posty: 4
szacunek thx za wszystko teraz tylko muszę sobie pościągać a na radiówce 2mb t trochę się zejdzie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Zacznij ściągać już teraz, a jeśli nie zdążysz, zostaw komputer włączony na noc. Rano po obudzeniu się już będziesz miał wszystko ściągnięte. Często tak robiłem na moim poprzednim łączu.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2012, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Na takie "serwery" jest rada - nie grać :-) Serwerów BF2 jest na tyle dużo, że nie ma problemu znaleźć taki z zasadami i adminami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL