Teraz jest 20 maja 2024, 15:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2013, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
Przeinstalowałem Windowsa, 4 razy robiłem punk bustera, występuje u mnie identyczny problem co u tego użytkownika viewtopic.php?f=37&t=45467 jednak po włożeniu oryginalnej płyty problem dalej występuje. przed reinstalacja Windowsa wyrzucało mnie po godzinie może mniej po przeinstalowaniu systemu dosłownie po 2 minutach gry wyrzuca mnie do pulpitu bez żadnego błędu. Proszę o pomoc. zgodnie z tymi instrukcjami viewtopic.php?f=37&t=49240 powinno być dobrze lecz naprawił się tylko problem ze serwery wczytują mi się za pierwszym razem ale dalej wywala do pulpitu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
Jeśli punkbuster jest ok, może być to problem z profilem (katalog Battlefield w moich dokumentach) - najprościej byłoby usunąć ten folder i następnie w grze - podczas logowania "odzyskać swoje konto"... drugim problemem może być plik hosts (w katalogu c:\windows\system32\drivers\etc\ ) należy otworzyć ten plik za pomocą notatnika i sprawdzić czy nie ma przekierowań adresów żadnych... jedyny, który tam powinien się znajdować (ostatnia linijka) to 127.0.0.1 localhost

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
dodatkowo w ostatniej linijce mam coś takiego
# ::1 localhost
czyli powinienem to usunąć?? a odnośnie odzyskiwania konta to po przeinstalowaniu Windowsa od nowa instalowałem grę możliwe zęby ten problem się powtarzał?? bo jeżeli tu byłby problem z punk busterem to wywalało by mnie z serwera nie z gry prawda?? Dzięki bardzo za odpowiedz:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
powinno być w HOST : 127.0.0.1 localhost (i/lub ::1 localhost) - żadnych znaczków więcej, (# na początku oznacza wyłączenie tej linijki z użytku) ad2. po przeinstalowaniu BF2 ten katalog (battlefield) zostaje w moich dokumentach i nie ma nic wspólnego z punkbusterem...

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
zrobiłem tak jak mówisz, założyłem nowe konto nawet żeby zobaczyć czy to nie jest wina mojego konta, działało 2h potem zaczęło się wyłączać. problem nadal występuje:(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
Więc wygląda na to, że masz problem z komputerem - nie z grą. Trudno opisać co to jest... począwszy od RAM-u (jego niezgodności podczas parowania - o ile masz więcej niż jedną kość włożoną), kończąc na grafice, być może nieodpowiednie sterowniki, trudno powiedzieć, gdyż mam za mało danych na temat Twojego sprzętu :)

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, 08:42 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
tez mi się wydaje ze to może być coś z kompem, bo przed przeinstalowaniem Windowsa tez coś szwankowało. komputer duzo przewyższa osiągami wymagania bf-a ramu mam 4 GB w jednej kości. Wiec co powinienem zrobic?? powtórzyc instalacje winka i jeszcze raz wszystkie po kolei sterowniki?? Dokladnie mam http://www.samsung.com/pl/support/model ... -techspecs


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
Reinstalacja niewiele da, zapewne korzystasz - mając laptopa z backup'u firmowego z wieloma gadgetami (zupełnie niepotrzebnymi)... poza tym przede wszystkim jako informatyk z wieloletnim stażem podpowiem Ci, że żaden laptop (choćby był stworzony tylko do gier) nie będzie do gier odpowiedni - problemem jest jak na razie miniaturyzacja (wytwarzane ciepło podczas pracy poszczególnych elementów nie jest właściwie odprowadzane pod dużym obciążeniem - a wiadomo że gry najbardziej wykorzystują moc komputera :) i efektem końcowym będzie to, że laptop będzie się przegrzewał po prostu...) tak czy inaczej poszukałbym na Twoim miejscu raczej jakiegoś patcha (zakładam że masz windows 7 x64) lub skonfigurował plik uruchomieniowy tak by uruchamiać grę jako administrator (najlepiej w trybie zgodnym z XP SP3). Gdyż gra BF2 była testowana wyłącznie na systemach 32 bitowych.

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
Masz we wszystkim racje, ale BF2 jest chyba z 2005 roku wiec komputer 2 letni raczej nie powinien mieć problemow. ok uruchomię grę tak jak mówisz miejmy nadzieje ze to będzie to, bo najgorsze jest w tym wszystkim to ze nie wiadomo o co chodzi, gdybym znal istotę problemu wtedy bym sobie jakoś poradził a tak stoję ciągle w miejscu. dzięki bardzo za poświęcony czas:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Jak chcesz uzyskać jakiś komunikat o błędzie uruchom grę w oknie(parametr +fullscreen 0) Nie zawsze jakiś błąd się pojawia, ale warto spróbować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
http://vlep.pl/q7ocnj.jpg nastąpił pewnego rodzaju przełom. gdy uruchamiam w zgodności z Win XP sp3 jako administrator tak jak mi polecono wyskakuje ten oto błąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, 16:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
spróbuj teraz zaktualizować punkbustera... jeśli nie masz instalatora z aktualizatorem to podaję link:
http://chomikuj.pl/ZebMCS/Dodatki+do+gi ... 544248.rar

Aktualizację / instalację punkbustera także uruchamiaj "jako administrator"

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2013, 23:29
Posty: 7
niestety po ponownym przeinstalowaniu pb juz nie ma komunikatu ale dalej wywala. chyba sie poddam bo juz mnie to meczy powoli


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL