Teraz jest 25 kwi 2024, 10:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2013, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jak wiadomo, przy wprowadzeniu do działania Origin porobił się niezły bajzel z kontami, aktualizacje, zmiany haseł i inne takie pierdoły, co starsi użytkownicy wiedzą o co chodzi.
Od tego czasu, zostałem z dwoma kontami (a przynajmniej do tylu mam dostęp), EA Classic (do BF2142 i BC2) oraz EA Origin (Do BF3 i dalej), o ile problemu z logowaniem w tych grach nie ma to BF2 postanowił zastrajkować.
Próba logowania kontem EA Origin, nie, próba EA Classic, dalej nie, próbowałem nawet GameSpy, dalej nie! Próba zarejestrowania nowego konta, "Dany nick/email są już zajęte", zmiana haseł skończyło się ponownym klepaniem formułek w każdej innej grze EA.
EA support nie jest w stanie mi pomóc, odsyłają mnie między sobą.
No, dinozaury, burza mózgów.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 maja 2013, 21:00 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2013, 18:12 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
No to załóż konto w grze na inny e-mail i/lub nick.

@down Nie życzysz sobie pomocy od kogoś kto ma 1,5k postów w tym dziale to trudno. :stupid:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 13 maja 2013, 19:10 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2013, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Idź być nadmiernie pomocnym redaktorem gdzie indziej, problem rozwiązany, eh.
Ja się domagam burzy mózgów!
Tak btw. jak pozyskać pukawki z SF? No lama w oldschoolowych realiach jestem, czego chcecie.
@edit
Doedukowałem się w kwestii unlocków.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 maja 2013, 21:08 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2013, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Temat został przemianowany na "Garść problemów Mofixila" w celu uniknięcia spamowania tematami.
Aktualny problem: LAGI.
Nie no kuźwa, wtf to ma być? Łącze się z niemieckimi serwerami po <80ms pingu, sam mam 65ms średnio a mimo to mam kosmiczny lag, przeciwnicy telepią się jak dzieci z padaczką w basenie i ni cholery nie można ich trafić. Ba, wszystkie strony ze statystykami głoszą iż chociażby M4A1 ma 25DMG, ostatnim razem potrzebowałem 8 trafień by położyć skaczącego jak króliczek supporta (tak, shitmarkery), bardziej magiczne jest to że w botach i na lanie takiego problemu nie ma a obecności Body Armora -50%DMG nie stwierdziłem.
10MBps Dl, Up w standardzie 2001, 60KBps, wiem, ale te ciecie z Dialogu nie chcą odpowiedzieć na prośbę o zmianę tego.
Każdy kto stwierdza że ssę w strzelaniu, 22% celności głosi co innego.

@_Dominiko_PL
SARKAZM BRO

@Edit! Kilka testów pozwoliło stwierdzić że w tej grze jest jakiś armor, wtf bro? Wychodzi na to że bez armora jest 100HP, z armorem okolo 175HP.
Bullcrap. Jeszcze większy bullcrap to hitreg, w kontrolowanych warunkach kilka razy zdarzyło się że trafienie dokładnie w środek klatki piersiowej NIE BYŁO REJESTROWANE.
Na dodatek mam dziwny problem, albowiem na serwerach (znowu, niski ping <65) gra najwyraźniej nie ogarnia co się dzieje, obracam się szybko w prawo, kończę ruch, po chwili cofam się o jakieś 20 stopni w lewo i znowu 10 w prawo, to musi być problem na linii serwer-klient bo ani w innych grach ani w SP tego nie ma.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL