Teraz jest 16 kwi 2024, 22:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2013, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Witam, pojawił się u mnie taki problem. Kilka dni temu zaczęło się coś niedobrego dziać z dźwiękiem, aż dwa dni temu całkiem wszystko zamilkło. Ponieważ nie mogłem znaleźć żadnej sensownej przyczyny, próbowałem naprawić system z CD, potem wszystkie sterowniki, aktualizacje itp. Niestety dźwięku dalej nie ma, tzn. słychać odrobinę, jakby z oddali, ale jak mówię do mikrofonu, wszystko działa, tzn. słyszę siebie doskonale. Dziwna sprawa. To był wstęp :oops:
Dzisiaj pierwszy raz po kilku dniach włączyłem BF2, gra uruchomiła się i...wszystkie napisy są po angielsku... :? Niektóre ustawienia zostały moje, a niektóre się zmieniły :roll: Przy próbie wejścia na serwer, od razu wywala do pulpitu. Moje pytanie jest następujące: Czy przeinstalowywać grę, (trochę będzie trudno, bo w tym samym folderze jest PR - razem jest tego ok. 13GB :omg:), czy znacie inny sposób na naprawienie ty dwóch problemów: język i wywalanie do pulpitu. Co może być przyczyną? Tzn. przyczyną jest nadpisanie Windowsa, ale co się mogło spieprzyć, czy to wielka niewiadoma czy jakaś oczywista rzecz. No i może ktoś ma pomysł co z tym dźwiękiem :?:
Będę wdzięczny za pomoc :twisted:
Właśnie zobaczyłem, że w rejestrze w folderze EA: BF mam tylko dwie wartości: Domyślną i DisplayName :roll: To samo w SF i mam jeszcze jeden folder Electronics Arts: Patch 1.5 z jedną Domyślną wartością nieustaloną... :cry: Tzn., że mam skopany rejestr...Da się to naprawić, czy reinstalacja? A jeśli reinstalacja, to jak to zrobić, żeby nie usuwać PR, tam chyba jest wszystko OK...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2013, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Co do dźwięku to nie wiem, ale język można zmienić w rejestrach. Jeśli ściągnąłeś beta PRa 1.0 to w opcjach pod global masz możliwość zmiany języka. Może pomorze, jeśli nie to samodzielne grzebanie w rejestrach, ale jeśli rzeczywiście są skopane, to zostaje tylko reinstal. A co do tego ze 13GB to dużo, mój folder BF2 wazy prawie 100GB(z czego ponad 70% ściągnąłem w jeden dzień), więc nie narzekaj.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2013, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
100GB? :omg: Co Ty tam masz??? :roll:
Na szczęście wszystkie instalki do PR i patche do BF2 mam w 1 folderze :wink:
Jutro wszystko przeinstaluję, a co do dźwięku, okazało się, że walnięta jest karta dźwiękowa, może jutro uda mi się kupić i jak wszystko dobrze pójdzie to wieczorem pogram 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2013, 21:55 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
PR w kilku wersjach w tym deweloperskiej(60 GB), FH2, AP oraz vanilla.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2013, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
No, jakoś się udało, ale nie do końca. Zainstalowałem BF2 i śmiga OK. Teraz zainstalowałem PR i problem ze skrótem, dziwne nigdy tego nie miałem :? Instalowałem po kolei: PR part 1-3, nie instalowałem Vietnam i Falklands, tylko od razu patch 0973 to 0981, w którym są i Vietnam i Falkland. Gra się otwiera, loguję się i nagle info, że zły skrót, że nie powinno być: "D:\PROGRAM FILES D\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe", tylko "D:\PROGRAM FILES D\EA GAMES\Battlefield 2\mods\pr\pr.exe". I taki jest skrót :roll:
Obydwa, i element docelowy i rozpocznij w, są takie same, czyli:
"D:\PROGRAM FILES D\EA GAMES\Battlefield 2\mods\pr\pr.exe"
Nie wiem o co biega? Ktoś wie, co jest nie tak?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2013, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Powinieneś założyć konto i zagrać jedna rundę w vanillie zanim zagrasz w PRa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2013, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Moszeusz6Pl napisał(a):
Powinieneś założyć konto i zagrać jedna rundę w vanillie zanim zagrasz w PRa.

No to nie potrzebnie odinstalowałem ;)
A jeszcze inny problem, w BF2, na jednym serwerze, wywala mnie po kilku minutach: Błąd PB. Wszystko zaktualizowane, na inny serwerach gram normalnie. A komunikat:
"PB kicked player ....(for 8 min.) Complaint about you or someone wants to contact you. Check your stats at http://www....
Już się wyjaśniło ;) Wszedłem na to podane forum i tam była wiadomość dla mnie ;)
"Hi. There was a complaint about you here:
Please be careful with your words in the in-game chat. You sometimes use some very rude and offensive words in the in-game chat which is not necessary at all. This is a game and not a chat room but if you do have something to say in the chat then always stay friendly and calm and try to dissolve the situation on a friendly matter. If you feel like that is not possible -> ALT+F4 is the way to go. Be aware of this and avoid using offensive chat in the future".
Faktycznie kogoś zjechałem ze 2-3 razy, ale to był ewidentny cheat ;) Czasami nerwy puszczają :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL