Teraz jest 17 cze 2024, 05:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2008, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2007, 08:01
Posty: 6
Witam wszystkich , szukałem podobnego wątku na forum lecz niestety nie znalazłem lub co gorsza ( nie mogłem znaleźc ) .
Znajomi chcą postawi serwer po sieci LAN . Mogę udostępnic im miejce na serwerze . Jeśli chodzi o serwer dedykowany to nikomu bym nie zawracał głowy ponieważ to nie problem . Swego czasu z kolegą graliśmy na serwerze dedykowanym stawianym w ten sposób , przy 10 graczach działał bez problemu ( szczerze przy 16 graczach była tragedia )
Ale wracając do sedna sprawy , widziałem serwer rankingowy Antik lokalizacja bodajże na Węgrzech ale rankingi są naliczane od nowa na podstawie grania na danym serwerze . Czyli grając na serwerach '' Normalnych '' mając stopień Sierżanta łącząc się na ten serwer gramy od zera jako Rekrut .
I właśnie koledzy chcą aby uruchomi taki wewnętrzny serwer z takimi rankingami .
Jak to wykonac . Oraz moje pytanie dlaczego są takie serwery które naliczają ragi niezależnie od EA .
Przepraszam za brak litery Ć . Ale blokuje mi oprogramowanie karty graficznej .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lis 2008, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2008, 11:04
Posty: 207
Catalyst Control Center --> Advence --> Hotkeys --> Enable Hotkeys ( będie Ć działać ) :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2008, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2007, 08:01
Posty: 6
Dzięki za pomoc , znalazłem odpowiedź i potrzebne programy oraz zmiany w konfigu serwera , na zagranicznych forach .
Zrobiliście takie forum sracie się o legalność gry . A jak ktoś prosi o pomoc to cisza .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2008, 18:11 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Dziwisz się ze jesteśmy natarczywi w sprawie oryginałów ? Taki świat...Obrazek

Pomyślał byś czemu nikt Ci nie odpisał, jest 7 stron z tematami w tym dziale i AZ 82 w dziale BF2 -> Problemy, raczy byś ruszy C.Z.T.E.R.Y. litery i przeszukać forum z opcja SZUKAJ. Obrazek



PS. To ze masz 32 lata nic w moim zdaniem nie zmienia, to jak będę Ci szanował zależy od Twoich wypowiedzi na forum :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2008, 10:19 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2007, 08:01
Posty: 6
To że czepiacie się oryginałów nie interesuje mnie mam 2 wersje Oryginalne Jak chcecie to mogę wam nawet wklepać całą książeczkę .
A ile mem lat z tego co czytałem w poście nie jest podane .
Więc o co Ci kolego chodzi ?????????????????????????????????????????????????????????????????
Twoja odpowiedź trochę nie bardzo do tematu ???????????
Przeczytaj post a potem wypowiadaj się .
Po prostu nie miałem czasu czekać aż ktoś łaskawie odpisze .
Pracuję w TV kablowej i syn kolegi prosił czy dało by się coś takiego zrobić , Podał mi adres waszego Forum bo podobno jesteście najlepsi w kraju .
Ale chyba was przechwalili .
Pozdrowienia . Jak uraziłem Czyjąś dumę to przepraszam .
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA KOLEGI Assis ZA PRZYPOMNIENIE USTAWIEŃ OPROGRAMOWANIA KARTY GRAFICZNEJ .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2008, 15:51 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Tomeq76PL napisał(a):
Pracuję w TV kablowej i syn kolegi prosił czy dało by się coś takiego zrobić , Podał mi adres waszego Forum bo podobno jesteście najlepsi w kraju .
Ale chyba was przechwalili .

byliśmy. jesteśmy. będziemy. Najlepsi :)
Nikt Ci tak nie pomoże w sprawach serii Battlefield i ich modów jak ekipa Battlefield.pl :wink:
ps. Mnie nie uraziłeś :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2008, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Znalazłem coś takiego: http://forum.i3d.net/downloads.php?do=file&id=1189
Tutorial po angielsku: http://battlefieldsingleplayer.planetba ... topic=8533

PS.
Nie ponoszę odpowiedzialności z pliki, nie wiem, czy są bezpieczne, tolerowane przez PB i czy nie posiadają trojana, czy innego shitu (ale nie sadze, żeby były niebezpieczne)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL