Teraz jest 17 cze 2024, 07:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:14 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
kiniu13 napisał(a):
Na serwie placków albo astera trafił się dzieciaczek 12 czy 14 lat, co już w kilku klanach mu odmówili miejsca, owszem gra dobrze tylko jak on popełnia błędy i funduje efektowną śmierć swojemu gunnerowi, po głębokim nurkowaniu na czołg to jest wszystko ok, ale jak ty jesteś pilotem a on siedzi na gunie, i zdejmuje Cię rakieta, to gostek automatycznie funduje kicka.

Masz kogoś dokładnie na mysli? Bo wydaje mi się że problem astera został na dłuższy czas rozwiązany. Nie mieszaj astera do tego tematu bo NSZ to jak widać zupełnie inna bajka :ban: :ban:

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2008, 18:46
Posty: 10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Mój błąd jest taki ,że zaczynam dyskutować wiec naprawie swój błąd i to będzie mój ostatni post bo szkoda mojego czasu na niektórych baranów - nie idzie niektórym w Realu to zostaje im fantazja


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2009, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 11:30
Posty: 23
Fear napisał(a):
Masz kogoś dokładnie na mysli? Bo wydaje mi się że problem astera został na dłuższy czas rozwiązany. Nie mieszaj astera do tego tematu bo NSZ to jak widać zupełnie inna bajka :ban: :ban:
[/quote]

Fear prośba czytaj ze zrozumieniem, napisałem że gostek grający na serwerze, czy napisałem, że z Twojego klanu? Nie, więc wyhamuj, jak będę mieć uwagi do Twoich kolegów, to się zgłoszę na priva, a nie na ogólnym, może być tak?
A w tym przypadku miałem uwagę personalnie do jednej osoby, sprawę załatwiłem i po krzyku, bez potrzeby wycierania jego nickiem kilku forów BF-a.

Eddie - ogarniam, tylko może jestem za stary i pewne rzeczy potrafię olać 8)
Tylko dlaczego wszystkich wrzucasz do jednego worka (generalizujesz)? to że jeden Cię wykopał, to nie znaczy, że pozostali też dają Ci krechę

Panowie grywam zarówno na serwerze astera, jak i nsz, czy placków, jak na te się nie da wbić, to na innych, każdy serwer ma jakieś zasady, których trzeba przestrzegać.

Drodzy gracze nie zgadzacie się z zasadami przyjętymi na danym serwerze, to idźcie na inny, załóżcie własny (na którym ustalicie własne zasady lub ich brak), albo zakończcie przygodę z bf2, jest mnóstwo innych gier.
A jeśli uważacie, że jesteście tak doświadczeni, iż wszyscy na serwie NSZ są za kiepscy dla was, to po co wchodzicie tam grać?? Nie lubicie tego klanu ich serwera, spoko, tylko poco bez sensu toczyć pianę??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2009, 21:04 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2009, 23:19
Posty: 1
Chce wiedziec dlaczego dostalem bana za aim bota ?

http://iv.pl/images/vdmpyv92l9jkqjk9ay2e.png


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2009, 22:57 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
no tak :D to raczej hmm :D czesto spotykany ban na low serverach typu NSZ i PTT ;] wiec sie nie martw :]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2009, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2008, 14:05
Posty: 64
Lokalizacja: Kubra Dam
No wreszcie ktoś ci to udowodnił Fale , bravo dla NSZ :lol:





ps.dla niekumatych :stupid: to jest joke :D

_________________
niop ..............
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 01:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
Szkoda słów na te dziecięce płacze.
Co za Fale, nie znam gościa, ale jeśli ma problem rozwiązanie jest proste:
Wyłóż kaskę, zapłać za serwer i będziesz robił na nim fale ile dusza zapragnie, fale za falą.
Bo tak się składa, że nic nie ma za darmo, my płacimy za ten serwer, a wy dzieki nam poswięcającym własne pieniądze na to, żebyście mogli grać, obsmarowujecie nas na prawo i lewo. Wstydźcie się.
Przypominam, że od poniedziałku do srody mamy CQ na NSZ. Głownie gulf, ale jesteśmy otwarci na propozycje. Mamy w planach drugi serwer, wtedy jeden byłby inf. , drugi CQ.
Zasady CQ:
No baserape:
(nie atakujemy flag nieprzejmowalnych, nie rozwalamy pustych ani startujących samolotów, nie niszczymy igieł, OPL usexa, nie kradniemy wrogich pojazdów, żadnej piechoty na uncapie. Oczywiście komandos może niszczyć urządzenia ale nie może zabijać, więc....jego problem.
Dozwolone niszczenie samolotów, helikopterów powracających do bazy oraz walki powietrzne na całej mapie, czyli nad nieprzejmowalna bazą również)
No i standardowo no TK, language.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 04:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Darujcie sobie drugi server. Zróbcie porządek z tym co jest teraz. Problemy z połączeniem co 2 minuty, lagi itp. Grać się odechciewa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 05:25 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Za problemy z połączeniem tez płacicie ? :P

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
Grubber{PL} napisał(a):
Darujcie sobie drugi server. Zróbcie porządek z tym co jest teraz. Problemy z połączeniem co 2 minuty, lagi itp. Grać się odechciewa.


Wiem, wiem drugi serwer cie nie interesuje. nie będzie na nim karkand only+AK101 only+....
Na drugim będzie Gulf+MIG+F35b, gdzies wspominałes o zakupie dżoja, ale jakoś nie moge cie spotkać w powietrzu. Nabiore do ciebie szacunku jeśli będziesz radził sobie ze mną Fką na gulfie. Nie latam za dobrze, ale byle kto tez mnie nie zestrzeli. Narazie najtrudniejszym moim przeciwnikiem z normalnych "lataczy" jest Sajzor z PRGK. Jakos trudnoo mi go zestrzelić.
P.S.
Sprawę lagów spróbujemy wyjaśnić. Osobiście nie wiem dlaczego tak się dzieje, problem może byc po stronie dostawcy, więc problemem musi zająć sie Raven.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
RPK_Tanatos napisał(a):
Wiem, wiem drugi serwer cie nie interesuje. nie będzie na nim karkand only+AK101 only+....

Ja AK only? Zraniłeś mnie :( Widocznie nie odczułeś mego potężnego m24 na czole ;P
RPK_Tanatos napisał(a):
gdzies wspominałes o zakupie dżoja, ale jakoś nie moge cie spotkać w powietrzu.

Tak wspominałem, lecz nie kupiłem. Poza tym jezeli kupie joya to raczej nie do BFa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2009, 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
Ty snajperem? Faktycznie dawno cie nie widziałem.
Odnośnie latania to szkoda, miałem nadzieję na odrobinę satysfakcji z zabicia cie w powietrzu :)
Jako, że latam przeciętnie skupiam się głównie na bombardowaniu, a walki powietrzne to zło konieczne. Po prostu szkoda mi dżoja. Właśnie "zajeździłem" mego saiteka evo próbując robić ciaśniejsze zwroty niż sie da :(
Parę tygodni temu miałem okazje zabicia z karabinka na gulfie zdaje się Lesia. Niechciałbym skłamać ale to chyba był Lesio. W każdym razie, gdy jego SU spadło napisał coś w rodzaju: "lol Tanatos mnie zjechał". Widać, jak niskie zdanie mają niektórzy o mnie, jednak na swój sposób ta wypowiedź była miła i pokazuje, że infantry i CQ to dwie różne sprawy.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 20:54 
Offline

Dołączył(a): 19 lip 2007, 19:27
Posty: 3
Często czytam forum i tematy które są opisywane zazwyczaj nie pisze bo szkoda wycierania liter na klawie.
Czytając można wywnioskować kto jest kim po ulicy chodzi kanalami i jeszcze w sieci nie dadzą się dowartościować no szczyt hamstwa więc płaczą po forach i to jest żal nie bany czy zasady na NSZ.
CZYTAJCIE ZASADY I PRZESTRZEGAJCIE A BĘDZIE OK
Często jestem na NSZ jak niema admina i widzę co się dzieje więc po co płacz
A co do zasad to do bodka i eddie-go jakie by nie ustalił to i tak będie zle każdy coś znajdzie co sie nie spodoba
Pozwolisz na rozwalanie igły i ussx to będzie kampera proste tłumaczenie rozwalał ussx bombami a niechcący zaczepił5-6 stojących na lotnisku .Wiem co odpiszecie ale to nie istotne
Wchodzisz na serwer graj i nie płacz nie pasuje idz na inny.
Szacunek dla ludzi którzy grają dobrze, uczciwie i nie płaczą na resztę szkoda słów
Przestańcie wreszcie płakać i się dowartościowywać to tylko gra


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 21:18 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Koles taki Tanatos siedzi na igla i sobie staty poprawia :D bo on moze do mnie strzelac z uncapa nawet jak atakuje hotel lub inną flage , nie wspomnie juz o df
Nie mowie tu o zrzucaniu bomb itd . Ale MG powinno byc dozwolone czyli lece za jet igla mnie namierza i strzela co robie ? wywalam flary bo igla do mnie strzela i co ? dostaje 2 rakiety z su lub miga.
Na logike biorąc na kazdym servie jest tak , leci za mną jet manewry itd (jasna sprawa) namierza mnie igla wywalam flary ale staram sie tak wymanewrowac samolot do takiej pozycji ze moge użyć MG do zniszczenia igly i dalej zajmowac sie jetem . To jest sensowne i logiczne jak dla mnie.
co do Baserape :2
komandos niby moze zniszczyc uaf arty itd , ale nie moze sie bronic ? :D nawet na low serverach mozna uzywac przynajmniej pistola :D
Dziwi mnie tylko to ze skoro panują takie zasady :D mozna strzelac do uciekających jetow nad uncapem :D

Gdzies ktos napisal ze: najpierw zrobcie porządek z lagami i problemami z polonczeniem dopiero pozniej stawiajcie 2 server :wink:
To by bylo na tyle , ja ze swojej strony mogę dodac tylko tyle ze wbilem dzis na ten server bo akurat bodek mial czas na maly trening TP . ale raczej rzadko będę tam gosciem . HF all

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2009, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
No, nabilem fragow na tobie Edi, nie ma co.
Nie podoba sie Igla, jezdzij czolgiem, proste. Zawsze znajdzie sie jakiś co bedzie jechal igle z karabinka i zahaczy o miga i su. Nie każdy jast tataki pro wymiatacz jak ty. Komandos też może niezle pokampic "broniąc się". Teraz sprawa będzie trochę prostsza - będzie rotacja gulfa, jalalabad i karkand.
P.S.
Nie będziemy za toba tęsknić, jest wielu normalnych ludzi którzy lubią BF2.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL