Teraz jest 17 cze 2024, 08:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
Nikt taki nie gra w klanie PRGK-42.

Widziałem gościa na Gamesnecie i podobno jest tam bardzo często.

Proszę o zbanowanie gościa.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 sie 2006, 00:44 przez Picor_PL, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2003, 22:30
Posty: 528
Lokalizacja: Gdańsk
Przyłączam sie do prośby o bana dla tego pana :!: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
I kopasa w dupasa ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jest juz topic o fejkach. Nie ma tego w regulaminie. Jesli ktos sie grzecznie zachowuje to co najwyzej robi dobra reklame klanowi ;] A jak nie to i tak bana wylapie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2006, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2003, 22:30
Posty: 528
Lokalizacja: Gdańsk
Przpraszam cie nie kumam .
To co nie bedzie bana ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
Trzeba poczekać, az zagra z tagiem voodoo, wtedy super admin go kopnie :twisted:

BTW Ktoś, kiedys powiedział, że "PRGK to nie napis na dropsie" i tak właśnie jest, my nie zmieniamy taga co 5 minut i nie życzymy sobie aby jakieś leszcze z nim grały.


Ostatnio edytowano 8 sie 2006, 00:14 przez Darkice, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
nie bedzie :mrgreen: nigdy nie wiadomo...moze zalapie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Trzeba poczekać, az zagra z tagiem voodoo, wtedy super admin go kopnie


Zbedny cynizm. gwarantuje, ze jesli pojawi sie ktos z tagiem Voodoo to bede tak samo "nic nie robil". Rozumiem was w pewnym stopniu ale uzywanie taga jaki juz jest w obiegu to nie powod do niszczenia komus gry. Jesli dostanie bana to nie zagra juz wiecej na tym cd-key'u. Uwazam, ze karanie kogos na rowni z cheaterami, Tkerami i chamami piszacymi tylko k*** itd jest dosc radykalne.

Ciekawe, ze jak PL4FC mialo taki problem i zalozyl 90s topic to poza nimi nikt tam sie nie wypowiedzial. tak to sie walczy o "honor" ? Nie mnie problem dotyczy to niech sie dzieje co chce? Nie ladnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:26 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
Jutro zakładam nowe konto, poznasz je napewno :!:

Pozdrawiam i zapraszam na Gamesnet będziemy fajanie wyglądali grając w dwójkę :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:32 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
Lailonn napisał(a):
iekawe, ze jak PL4FC mialo taki problem i zalozyl 90s topic to poza nimi nikt tam sie nie wypowiedzial. tak to sie walczy o "honor" ? Nie mnie problem dotyczy to niech sie dzieje co chce? Nie ladnie...


Ja nie gram w klanie z 90s, nie dotyczy to mojego taga i nie mam w zwyczaju wypowiadać się w każdym topicu, zwłaszcza w takim które mnie i mojego klanu nie dotyczą.

Moja propozycja jest taka: Ty Lailonn (jako admin serwera) poproś m4edh, żeby "reklamował" twój team, a nie mój i bedzie po sprawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 01:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ja jako admin pilnuje by byl przestrzegany regulamin. Noszenie cudzego taga w zaden spsoob nie szkodzi innym graczom ani serwerowi.

To, ze grasz w innym klanie (Pl4FC i PRGK zdaje sie fuzje mialo w pewnym stopniu?) nie zmienia faktu, ze w tej samej sprawie nie miales ochoty sie wypowiadac dopoki bezposrednio ciebie to nie dotyczylo. Dziecinne podejscie ale moze tylko ja tak uwazam.

Picor zapraszam, nasladownictwo jest najwyzsza forma uznania :}

ps. prosic go o cokolwiek to chyba powinniscie wy. Ale nawet nie probowales, prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 07:40 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
OK, nie ma co się kłócić ja nie przekonam Ciebie, a ty mnie.

Może spytajmy sceny BF-a 2 (może ankieta :D ) czy takich ludzi należy banować na polskich serwerach czy nie.

Jeżeli opowiedzą się na "tak" to trzeba pomyśleć o nowym wpisie do regulaminu GN :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2006, 07:48 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Picor_PL napisał(a):
Nikt taki nie gra w klanie PRGK-42.

Widziałem gościa na Gamesnecie i podobno jest tam bardzo często.

Proszę o zbanowanie gościa.


Sprawę musicie rozwiązać we własnym zakresie. Taki ban byłby bezpodstawny i sprzeczny z regulaminem serwerów rankingowych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
*CQF*Dr4go napisał(a):
Sprawę musicie rozwiązać we własnym zakresie. Taki ban byłby bezpodstawny i sprzeczny z regulaminem serwerów rankingowych.


Klany to takie organizacje,które tez maja swoje regulaminy i zasady.Jeśli każdy grałby, pod nickiem klanowym np. waszym sprawa byłaby szybko załatwiona.Skoro jednak zasłaniacie się regulaminem (gdzie on jest???) To może inaczej > prośba do osób i aminów, aby zwrócili gościowi uwagę, że granie pod nickiem klanu, w którym się nie jest fujjj i żeby sobie to zmienił jak nie jest opcja kick for name???
PS. widzę ze ta scena jest jeszcze bardziej zryta niż bf42
:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
Lailonn napisał(a):
To, ze grasz w innym klanie (Pl4FC i PRGK zdaje sie fuzje mialo w pewnym stopniu?)

Jak zwykle zdaje Ci się tylko. Po pierwsze nie myl PRGK z PRGK-42, po drugie to było połaczenie sił w dywizji CQ32, a nie fuzja klanów.
Lailonn napisał(a):
nie zmienia faktu, ze w tej samej sprawie nie miales ochoty sie wypowiadac dopoki bezposrednio ciebie to nie dotyczylo. Dziecinne podejscie ale moze tylko ja tak uwazam.

Jak napisałem wcześniej nie mam w zwyczaju zabierać głosu w sprawach mnie nie dotyczących, w przeciwieństwie do Ciebie ja nie mam potrzeby pisania w każdym topicu na forum (IMO przeważnie bez sensu)

Lailonn napisał(a):
ps. prosic go o cokolwiek to chyba powinniscie wy. Ale nawet nie probowales, prawda?

Admin jest od pilnowania porządku, więc rób o co Cie gracze proszą i nie rób scen, albo oddaj adminkę komuś kto wie co to znaczy tag klanowy.
BTW przy próbie rozmowy gość albo sie nie odzywa, albo ucieka z serwera.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL