Teraz jest 18 maja 2024, 20:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2008, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Chyba na innym nsz grales...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2008, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2008, 02:22
Posty: 81
Lokalizacja: Lublin
mam na mysli NSZ Clan Ranked Server GamesNet.pl 193.33.34.11 port 16567

_________________
Obrazek

Twoja stara zbiera łuski na Wake Island :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2008, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
czyzby nsz opanowaly same nacpane lamki :mrgreen:

ps miales wiec farta , coz pograsz dluzej zrozumiesz :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2008, 00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 18:20
Posty: 15
Lokalizacja: Warszawa
...zapewne pogra i napewno dluzej w co nie watpie i na serwer NSZ zapraszam 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2008, 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2008, 02:22
Posty: 81
Lokalizacja: Lublin
Duncon - to nie caćpane lamki tylko kulturalni gracze, którzy mimo rangi majora lub pułkownika nie zapomnieli jeszcze jak to jest być nowym. I nie powiedzialem wcale, że jakoś szczególnie mnie oszczędzają (bo obrywam po d... po równo z innymi, a nawet bardziej), chodzi mi natomiast o to, że koledzy z teamu zauważają mnie, w squadzie pozwalają pograć drużynowo, nie ma olewki wobec nowego - 'niech sobie biega'. Wiecie zresztą sami jak to jest gdy w drużynie każdy każdego osłania i współpracuje, prawda?

Dla odróżnienia - na pewnym polskim serwie (bez wymieniania nazwy) kiedy nie dobiegłem do pojazdu bo mi sie sprint skonczył, to dowódca squadu odjechał mi sprzed nosa sam i coś takiego powtarzało sie pare razy pod rząd chociaż wcześniej dzieki mnie mogł rzucać dziesięć granatów pod rząd, a po tym jak odjechał, ja zostalem jeden na pięciu przeciwników, co wiadomo jak sie skonczyło.

I teraz żeby Duncon nie nazywał mnie królewną i nie mówił że płaczę na forum zamiast grać - zachowanie takiego dowódcy drużyny jest w pewnym sensie zrozumiałe, bo po co mu nowy który dopiero sie uczy, mało co pomoże a czesto bardzo przeszkadza - jestem w stanie to zrozumieć. A przykład tego squad leadera przytoczyłem tylko dla kontrastu.

Pozdro Raven

_________________
Obrazek

Twoja stara zbiera łuski na Wake Island :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2008, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
Jak dla mnie przesadzasz , oczekujesz ze kazdy bedzie gral wedlug twojej mysli , jak cos nie tak , to jest be , poza tym jest multum nowych graczy takich jak ty , krotko grasz to poki co tak oceniasz , pograsz 2 lata jesli dane ci bedzie to pogadamy ;] , widze jak ludziki zmieniaja sie po paru miechach , ci z ktorymi grales razem w teamie kiedys i bylo ok teraz wyzywaja itd itp wiec wybacz jak czytam co piszesz to troche mi sie smiac chce , nie z ciebie samego ale z podejscia do tego , to tylko gra...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2008, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2008, 02:22
Posty: 81
Lokalizacja: Lublin
początkującym polecam również RHDM inf. only KARKAND 62.104.179.129, port 16567

To jest niemiecki serwer rankingowy, po nazwie wiadomo o co chodzi, polecam go - jest świetny do nauki walki piechoty na krótkich dystansach, ataków na całe miasto i na poszczególne flagi i ogólnie walki w mieście. Nie ma chamstwa, bluzgów, rasistowskich tekstów ani kicków za zabicie admina, jest z kim pograć drużynowo, pod warunkiem że drużyna nie składa sie z członków klanu RHDM - wtedy wyrzucają z drużyny ale jakoś mnie to nie dziwi :mrgreen:

P.S. Bunnyhopping wprawdzie nie jest wprost zabroniony, ale istnieje niepisana zasada żeby raczej tego nie robić, a przynajmniej nie przeginać.

Jeszcze raz polecam.

_________________
Obrazek

Twoja stara zbiera łuski na Wake Island :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2008, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 21:27
Posty: 374
carwood_lipton_pl napisał(a):
P.S. Bunnyhopping wprawdzie nie jest wprost zabroniony, ale istnieje niepisana zasada żeby raczej tego nie robić, a przynajmniej nie przeginać.


sie znaczy,jest to dobry serwer do nauki,ale tylko supporta :lol:

_________________
TrzytlenekKota


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2008, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2007, 11:54
Posty: 51
chcesz się uczyć to graj na serwerach na 64 sloty zachodnich klanów : USLA, OC, FR [G-FLIC]=twc= , i jeszcze pare, Są aktywni admini, brak dziwnych kicków, dobra reakcja na chitersów...
Trzeba się nieźle uwijać bo grubych pagonów nie brakuje. Jest napewno większy młyn niż na 20 slotach, gracze wymiatają jak aimboty ale jakoś przywykniesz... A jak przywykniesz to będzie z ciebie wojak... im więcej doświadczonych graczy tym lepiej dla ciebie, obserwuj ich i sie ucz - zwróć uwagę gdzie się ustawiają, którędy atakują często a którędy nigdy, dlaczego czasem skaczą niby bez sensu (claymory) itp. I pamiętaj - zabawa jest jak drużyna atakująca zdobywa a broniąca broni - pilnuj scenariusza bo będzie nuda...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2008, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 08:50
Posty: 17
Co w tym wypadku oznacza "dobra reakcja na czittersów"? Znaczy się co wg Ciebie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2008, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
To znaczy tyle ze kickują graczy ktorzy graja za dobrze dla nich (patrz--->kick za jechania admina xD)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2008, 18:27 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2007, 11:54
Posty: 51
Grubber{PL} napisał(a):
To znaczy tyle ze kickują graczy ktorzy graja za dobrze dla nich (patrz--->kick za jechania admina xD)

To znaczy że użytkownicy tweaków są na serwerze tylko chwilę - doświadczeni gracze szybko ich wyłapują a PB wyświetla fajny komunikat. A ty postaraj się wstrzymać głupkowaty wpis dla siebie - wejdz i zagraj potem spamuj forum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2008, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Yyy doświadczeni gracze czy może super nieomylny md5 check? BTW nie musze uzywać tweakow zeby jechac wszytko dookoła xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:12 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2007, 11:54
Posty: 51
Grubber{PL} napisał(a):
Yyy doświadczeni gracze czy może super nieomylny md5 check? BTW nie musze uzywać tweakow zeby jechac wszytko dookoła xD

i gracze i tool check, na wzajem się uzupełniają i łatwiej wykopać graczy na sterydach. A jak ktoś wymiata skilem to wymiata i nikt się nie czepia, dlatego jest dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL