Teraz jest 17 cze 2024, 08:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ban na [NSZ]
PostNapisane: 1 sie 2007, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2006, 18:10
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Niestety nie przygotowałem takiego opisu jak jason. ale zgrubsza opowiem co sie stało...

Ja i mój team walczyliśmy MECami na schodach przy Markecie... bylo ich okolo 7 (MECów) i nasza 5... (razem ze mną)...MECi jak się możnabylo spodziewać wytłukli wszystkich...rzucilem wiec szybko granat na górę schodów (w ciała reszty z US Team, przypominam że były martwe) gdy tylko to zrobiłem ostrzegłem wszystkich o nejdzie ale ni z tąd ni z owąd jakiś kolo (polak, był w mojej drużynie..więc na pewno to słyszał) rzucił się na ciała z defibrylatorem żeby jeszcze chociaż nabić sobie pare pktów. (J%!@y statsiarz)...podniósł 3 osoby...i w tym momencie granat zrobił bum (mówiłem zeby nie podchodził). Zabiłem wszystkie 4 osoby z mojego teamu...(wszyscy byli polakami)...powiedziałem sorry ale jako iż byłem namber łan w tej rundzie postanowili uprzykrzyć mi życie punishując mnie (cała czwórka)...w ciągu 3 sekund byłem juz w Main Menu po trochę przypałowym Banie...(w końcu jestem pr0_:)) Nie wiem do kogo mam się zgłosić w sprawie odbanowania (o ile to wchodzi w rachubę) wiec piszę tu (na pewno ktoś z NSZ tu wejdzie) i żeby nagłośnić sprawę durnych n00bów które po mimo ostrzeżeń siedzą na Twoich nejdach i nabijają punkty...


Jeżeli wpakowałem ten post nie tu gdzie trzeba to sorry...jestem troche rozbawiony zachowaniem takich dzieciaczków...robię to w afekcie więc jeżeli komuś się ten temat nie podoba to prosze o przeniesienie/skasowanie/co już tam chcecie..

BTW:moja ksywka na której mam Bana na [NSZ] to:
-_-^G_Funk[x7]KillA

http://www.bf2stats.nl/player/106762137/

(Jako narodowość mam Japonię...)

Dzięki z góry za zrozumienie... jeżeli admin z [NSZ] chciałby zamienic ze mną słówko to moje gg: 5090870

_________________
...czy jest coś o czym nie wiem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
czytaj uwaznie nie masz bana tylko - Kicked From Server

nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie wiec nie placz

ps to ze ktos podnosi ze znaczy ze statsi lol , cud to jak ktos chce cie w ogole podniesc bo z reguly malo kto o tym mysli....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2006, 20:10
Posty: 274
duncon napisał(a):
cud to jak ktos chce cie w ogole podniesc bo z reguly malo kto o tym mysli....
Oj... niestety to prawda, a szkoda. Podnosisz ludzi, a jak sam zginiesz to przebiegnie po tobie 3 medyków i nic. :cry: Jeśli to kick to się nie przejmuj, następnym razem zmień drużyne i pojedź takich "n00bków". ;) A jak ban, to najlepiej napisać do kogoś z NSZ i zapytać kto jest adminem serwera.

_________________
Obrazek last.fm | Obrazek digart.pl | Obrazek portfolio


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2006, 18:10
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Duncon...po pierwsze nie jestem durniem i potrafie rozroznic 'dostales bana' od' zostales wyrzucony'...po drugie troche w ta gre gram...wiec na prawde tutaj to akurat walisz farmazony...(probowalem 3 razy po wyrzuceniu...mam BANA...)

nie rzucaj tu tekstami nie przejmuj sie, musisz sie podniesc...bo nie jestem n00bem i nie gram w to pierwszy raz...a to ze rzuca sie na pale na granaty swoich tylko po to zeby zbic mu pare punktow i samemu dostac to chyba o czyms swiadczy? noie wiesz...nie byles przy tym...wiec nie masz prawa sie wypowiadac w kwestii kto tu jest statsiarzem...

jezeli masz wglad w to ze "dostalem kicka" a nie bana to musialem juz zostac odbanowany...(minelo pare godzin wiec nie wiadomo)... jezeli tak to dziekuje...




EDIT: zostalem odbanowany...dzieki...temat do zamkniecia

_________________
...czy jest coś o czym nie wiem?


Ostatnio edytowano 1 sie 2007, 19:44 przez Wutu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
A moze dostales kicka na 1 minute i po 3 probach wejsc se darowałes?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Ja tam proponuje unikac serwa.Pewnie nie spodobałeś sie adminowi (pzdr pitrpieta) i dlatego banan.Oczywisice nie wszyscy admini nsz sa tacy.Trafiles na zlego :lol:


Cytuj:
A moze dostales kicka na 1 minute i po 3 probach wejsc se darowałes?


Widać ze poczatkujacym nie jest.Chyba potrafi rozróżnić ''Dostales kicka na jedna minute'' od ''Admin wyrzucil cie za zabijanie czlonkow ''(ban)






P.S Ja dostałem kicka za to że mam iśc do piaskownicy :lol: :lol:


Grubber,byłem ale akurat ty siedziałeś :lol: no offence :wink:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 sie 2007, 20:03 przez MATiASSek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
No to co robisz na tym froum spadaj sie bawic :P Tylko uważaj na psie kupy (ah te wspomnienia z dziecinstwa xD)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2005, 22:40
Posty: 86
Lokalizacja: Wieliczka
WUTU ja dostaje na tym serwie bana co kilka dni za tkowanie komandera i sniperow z clayami i jakos nie zakladam takich zbednych tematow bo automatyczny kick/ban schodzi po jakims czasie.

A nawet jesli to byl ban na stale to nie lepiej bylo sprobowac sie skontaktowac z jakims adminem ?

Wypadek przy pracy nie ma co panikowac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2007, 20:45
Posty: 72
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
MATiASSek napisał(a):
Ja tam proponuje unikac serwa.Pewnie nie spodobałeś sie adminowi (pzdr pitrpieta) i dlatego banan.Oczywisice nie wszyscy admini nsz sa tacy.Trafiles na zlego :lol:


Cytuj:
A moze dostales kicka na 1 minute i po 3 probach wejsc se darowałes?


Widać ze poczatkujacym nie jest.Chyba potrafi rozróżnić ''Dostales kicka na jedna minute'' od ''Admin wyrzucil cie za zabijanie czlonkow ''(ban)






P.S Ja dostałem kicka za to że mam iśc do piaskownicy :lol: :lol:


Grubber,byłem ale akurat ty siedziałeś :lol: no offence :wink:


Ty dostajesz ode mnie kicka za to ze istniejesz i tyle.. 8) tyle mi krwi czlowieku napsules ze zal.pl
Co do reszty graczy o ile ktos mnie zna nigdy nie daje bana ani kicka za nic... (bana perma jeszcze nikomu nie dalem) :o

_________________
http://www.nsz-clan.yoyo.pl Nick: N5Z RajdeR
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2007, 20:45
Posty: 72
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Grubber{PL} napisał(a):
No to co robisz na tym froum spadaj sie bawic :P Tylko uważaj na psie kupy (ah te wspomnienia z dziecinstwa xD)

On jest prawie jak psia kupia wiec to jego przyjaciele :oops: 8) :lol:

_________________
http://www.nsz-clan.yoyo.pl Nick: N5Z RajdeR
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Cytuj:
Ja tam proponuje unikac serwa.Pewnie nie spodobałeś sie adminowi (pzdr pitrpieta) i dlatego banan.Oczywisice nie wszyscy admini nsz sa tacy.Trafiles na zlego
Ja nie wchodzę , jak mmnie mały jabbah dorwie to bym chyba hardware bana odebrał
:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
Wiesz pip*po nie bede sie tu z toba dziecko klucil.Nie chce dostac warna kolejnego.Nie bede sie znizal do twojego poziomu(ktory i tak jest bardzo niski).Mam nadzieje ze juz sie wiecej nie spotkamy na serwie,papa :*

Cytuj:
Ja nie wchodzę , jak mmnie mały jabbah dorwie to bym chyba hardware bana odebrał
Very Happy


Mwehehe nie obrażaj prawdziwego Jabbaha :D

@Down
Molpi zamilcz.Sory ale nigdy nie robilem z siebie doroslego,co dopiero pr0 :lol: Gram 4fun,jestem statsiarzem,a jak tak bardzo mnie nie lubisz nie czytaj moich postow i nie odzywaj sie do mnie.Zreszta ludzie,peace :*Są wakacje,nie psujmy sobie wszyscy nawzajem nerwów ;*

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 sie 2007, 12:00 przez MATiASSek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
Z tego co wiem to jest auto-ban za iles tam TK :)

Mattiasku -->> robisz na forum z siebie takiego dorosłego pr0 a nie jesteś ani tym ani tym. Szkoda ze nie każdy ma możliwość obczajenia twojego epulsa xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, 05:49 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2006, 16:45
Posty: 1582
Lokalizacja: wookie.pl
Wutu napisał(a):
Duncon...po pierwsze nie jestem durniem i potrafie rozroznic 'dostales bana' od' zostales wyrzucony'...po drugie troche w ta gre gram...wiec na prawde tutaj to akurat walisz farmazony...(probowalem 3 razy po wyrzuceniu...mam BANA...)

nie rzucaj tu tekstami nie przejmuj sie, musisz sie podniesc...bo nie jestem n00bem i nie gram w to pierwszy raz...a to ze rzuca sie na pale na granaty swoich tylko po to zeby zbic mu pare punktow i samemu dostac to chyba o czyms swiadczy? noie wiesz...nie byles przy tym...wiec nie masz prawa sie wypowiadac w kwestii kto tu jest statsiarzem...

jezeli masz wglad w to ze "dostalem kicka" a nie bana to musialem juz zostac odbanowany...(minelo pare godzin wiec nie wiadomo)... jezeli tak to dziekuje...




EDIT: zostalem odbanowany...dzieki...temat do zamkniecia


to byl KICK a nie ban , za TK bana nie sypna ci odrazu , a mowisz ze grasz troche w ta gre....

a ty nie masz prawa posadzac kazde go kto podnosi o to ze statsi , myslisz ze zawsze widac kazdy lecacy granat i jak powiesz " rzucilem tam granat" to raz dwa ucieknie , nie mowiac ze podniesienie 4 osob zajmuje troche czasu jednej osobie i granat chyba rzuciles jak ktos ze swoich tam jednak byla

ale spoko "noobow" rzucajacyh na prawo i lewo granaty tez sporo , nie mowie ze to ty byles

pzdr :*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2007, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2006, 18:10
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Zeby nie bylo...peace :) dzieki za wyjasnienie sprawy...ban juz zszedl wiec sprawy juz nie ma.. dz. wielkie

_________________
...czy jest coś o czym nie wiem?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL