Teraz jest 28 mar 2024, 21:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sty 2010, 18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
O..i tak wygląda sugestia godna uwagi.
Czekam na więcej :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2010, 19:28
Posty: 3
Chetnie pogram jak juz zapanuje tam porzadek, proponowałbym też mieszanie map 32 i 16.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Ja bym chętnie widział w rozmiarze 32: Kubra Dam, Taraba Quarry, Zatar Wetlands, Midnight Sun, Great Wall, Wake Island, Songhua Stalemate.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2010, 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Maplista zmieniona:

0: "wake_island_2007" gpm_cq 32
1: "dalian_plant" gpm_cq 32
2: "operationsmokescreen" gpm_cq 32
3: "daqing_oilfields" gpm_cq 32
4: "midnight_sun" gpm_cq 32
5: "sharqi_peninsula" gpm_cq 32
6: "operationroadrage" gpm_cq 32
7: "dragon_valley" gpm_cq 32
8: "greatwall" gpm_cq 32
9: "gulf_of_oman" gpm_cq 32
10: "mashtuur_city" gpm_cq 32
11: "highway_tampa" gpm_cq 32
12: "road_to_jalalabad" gpm_cq 32
13: "zatar_wetlands" gpm_cq 32
14: "operation_clean_sweep" gpm_cq 32
15: "fushe_pass" gpm_cq 32
16: "kubra_dam" gpm_cq 32

Modyfikujcie Towarzysze.;0

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 13:07 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2009, 23:43
Posty: 3
Pogratulować. Admini serwera to zwykłe lamy. Dostałem bana za użycie słowa dupa kiedy to admin grał z komendantem w teamie (UAV) i rzekomo tego nie widział haha oprócz tego dwóch gości wyzywa się się od lam, ciot i pedałów a inny stawia claymory. Niestety admin widział tylko moje słowo dupa, a kiedy chciałem wyjaśnić to na ich forum to po prostu mnie zbanowali.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2006, 11:44
Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa
Czy to ty jesteś posiadaczem tego unikalnego nicku?? Bo jeżeli tak to nie zostałeś zbanowany za słowo"dupa" lecz za swój wulgarny nick.
Po drugie zacząłeś obrażać ludzi na forum więc czego się pieklisz? Nim zaczniesz pisać bzdety i kogoś oskarżać napisz to co naprawdę się stało i co było przyczyną a nie mijasz się z faktami. Nie dość za na naszym forum byłeś bezczelny to jeszcze tu kłamiesz. Niby dorosły człowiek a zachowujesz się jak szczyl.
Niech inni zobaczą jak naprawdę było.
http://forum.pl4fc.net/topic/11122-dupa ... df06005654

_________________
Nie ma jak relaks BF2, to jest WOJNA panowie i nie ma co się rozczulać:)


Ostatnio edytowano 21 lut 2010, 14:37 przez irek1981pol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
No i... Dupa:P

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
pistogram napisał(a):
Pogratulować. Admini serwera to zwykłe lamy. Dostałem bana za użycie słowa dupa kiedy to admin grał z komendantem w teamie (UAV) i rzekomo tego nie widział haha oprócz tego dwóch gości wyzywa się się od lam, ciot i pedałów a inny stawia claymory. Niestety admin widział tylko moje słowo dupa, a kiedy chciałem wyjaśnić to na ich forum to po prostu mnie zbanowali.



Telenowela ciąg dalszy? Może pochwalisz się na tym forum swoimi ślicznymi nickami jakie masz założone w grze. Finezja twojej fantazji w wymyślaniu ich jest po prostu interesująca. No ale tak to jest jak ktoś szczególnie na siłę próbuje być koniecznie zauważony... tylko jak można się dowartościowywać poprzez grę? Hmmm


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2009, 23:43
Posty: 3
ralfik napisał(a):
pistogram napisał(a):
Pogratulować. Admini serwera to zwykłe lamy. Dostałem bana za użycie słowa dupa kiedy to admin grał z komendantem w teamie (UAV) i rzekomo tego nie widział haha oprócz tego dwóch gości wyzywa się się od lam, ciot i pedałów a inny stawia claymory. Niestety admin widział tylko moje słowo dupa, a kiedy chciałem wyjaśnić to na ich forum to po prostu mnie zbanowali.



Telenowela ciąg dalszy? Może pochwalisz się na tym forum swoimi ślicznymi nickami jakie masz założone w grze. Finezja twojej fantazji w wymyślaniu ich jest po prostu interesująca. No ale tak to jest jak ktoś szczególnie na siłę próbuje być koniecznie zauważony... tylko jak można się dowartościowywać poprzez grę? Hmmm


gdybym chciał być zauważony to nie grał bym na różnych nickach, kogo obchodzi ile mam kont zastanów się chłopcze jak nie wiecie co napisać na mój temat to piszecie że mam dużo fejków haha no i co z tego lepiej się pochwal jak banujecie dobrych graczy zamiast lamusów którzy grają komendantem, pewnie byłem dla was za dobry i jeszcze wyzywacie mnie od dzieciaków a sami się tak zachowujecie to jest coś w stylu mamo on mnie zbił trzeba go zbanować hahahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2006, 14:55
Posty: 401
Lokalizacja: Opalenica
Skończ już chłopczyku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 4 sty 2009, 23:43
Posty: 3
irek1981pol napisał(a):
Czy to ty jesteś posiadaczem tego unikalnego nicku?? Bo jeżeli tak to nie zostałeś zbanowany za słowo"dupa" lecz za swój wulgarny nick.
Po drugie zacząłeś obrażać ludzi na forum więc czego się pieklisz? Nim zaczniesz pisać bzdety i kogoś oskarżać napisz to co naprawdę się stało i co było przyczyną a nie mijasz się z faktami. Nie dość za na naszym forum byłeś bezczelny to jeszcze tu kłamiesz. Niby dorosły człowiek a zachowujesz się jak szczyl.


Tak to ja jestem posiadaczem tego szczęśliwego konta jak również wielu innych. To wy mnie obrażaliście. Jeśli chcesz żebym napisał co się naprawdę stało proszę bardzo : gram sobie przez jakieś 180 tiketów po czym dostaje bana za nick PenetratorSromu kiedy jakiś gracz objął stanowisko komendanta (uav) a inny stawiał claymory oni oczywiście nie zostali wyrzuceni tylko ja za nick co jest jakąś bzdurą i jeszcze piszecie mi że może ktoś z clanu grał ale nie miał adminki (pewnie bana dał mi autoadmin z podpisem za nick haha) później z kolei piszecie że admin mógł nie widzieć wszystkiego (nie widział komendanta w swoim teamie, który puszczał uav ? haha) a jak już nie mieliście co napisać to po prostu zbanowaliście mnie na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 7 wrz 2006, 11:44
Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa
Obrażałeś innych i się należało. Po za tym admin był po twojej stronie z tego co po logach widziałem. Jak sam wiesz komendanta po przeciwnej stronie z gry nie widać dopóty ktoś nie napisze, że jest komendant. Skończyłem i ban zostaje. Pretensję miej do siebie.

_________________
Nie ma jak relaks BF2, to jest WOJNA panowie i nie ma co się rozczulać:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2008, 00:33
Posty: 140
Nie mogłam się powstrzymać...

Ubogi jest zakres Twojego słownictwa, skoro "d..." nie jest dla Ciebie wulgaryzmem.
Lista ładna, dosyć pokaźna... Podoba mi się nick "latam_po_kwasie" czy "Psychopath_noob". Ciekawe sugestie co do ich właściciela. Ja bym się wstydziła z takimi pokazywać. Narażasz się tylko na śmieszność. Swoją.

Najbardziej jednak na tej całej, długiej liście podoba mi się pozycja:
=VuleVu=
Lubię ją dlatego, że mi przypomina o fakcie, że bardzo można się pomylić co do człowieka. Potem przychodzi rozczarowanie.

Ale, tak naprawdę nie ma z kim dyskutować. Sprawa jest klarowna. Nick jest uwłaczający dla pewnej grupy społecznej i wg mnie słusznie zostałeś potraktowany... A co do reszty nicków, sam to dobrze skomentowałeś jednym z nich: "brak_pomyslu_na_nick".

:)

P.S. Tak, wiem, podobno to nie Ty, tylko ktoś inny... Jak zawsze w takich przypadkach...

_________________
"[Ryba]... ty to masz głos jak dziewica, chłopie." (by DCK_PL) :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2008, 11:37
Posty: 70
Lokalizacja: Sosnowiec
Cytuj:
gdybym chciał być zauważony to nie grał bym na różnych nickach, kogo obchodzi ile mam kont zastanów się chłopcze jak nie wiecie co napisać na mój temat to piszecie że mam dużo fejków haha no i co z tego lepiej się pochwal jak banujecie dobrych graczy zamiast lamusów którzy grają komendantem, pewnie byłem dla was za dobry i jeszcze wyzywacie mnie od dzieciaków a sami się tak zachowujecie to jest coś w stylu mamo on mnie zbił trzeba go zbanować hahahaha

Zmienisz nick i możesz lać chłopaków ile wlezie. Za parę lat jak ten portal będzie jeszcze istniał, a myślę, że będzie, wejdziesz na to forum i pomyślisz, że kiedyś byłeś nie poważny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2008, 00:33
Posty: 140
1) Uwłaczasz moim narządom wewnętrznym: narządom rozrodczym i mózgowi. :)
2) Słownik Języka Polskiego PWN, który sobie cenię, posiada o niebo więcej haseł niż Słownik Przekleństw i Wulgaryzmów Polskich PWN - również ciekawa lektura. To a propos Twojej elokwencji językowej przejawiającej się w wątpliwej jakości nickach. To, że znasz kilka "ciekawych", wulgarnych słów o niej nie świadczy.
3) Poddaję się. Nie będę więcej dyskutować z Tobą. Nie mój poziom argumentów, które zastosowałeś. Pokonałeś mnie doświadczeniem. - To w nawiązaniu do znanego powiedzenia, dlaczego z pewnymi osobnikami nie powinno się rozmawiać. Powiedzmy, że to moja wielce dyplomatyczna odpowiedź. :lol:

_________________
"[Ryba]... ty to masz głos jak dziewica, chłopie." (by DCK_PL) :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL