Teraz jest 24 kwi 2024, 08:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2008, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2008, 02:22
Posty: 81
Lokalizacja: Lublin
Duncon, nauka ortografii też nie boli :wink:
Spokojnie, nie denerwuj sie tak, poza tym nie Ciebie pytałem a jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to po co sie odzywasz w ogóle? Posty sobie chcesz nabijać czy co??

Jakbym mógł sprawdzić to juz bym to zrobił :stupid:
Nikogo teraz nie ma na serwie. A z resztą czemu ja sie tłumacze - masz jakis problem to idź sobie pobiegaj. Już któryś raz z rzędu piszesz posta który nic nie wnosi do tematu, za to bez sensu krytykuje czyjąś wypowiedź.

_________________
Obrazek

Twoja stara zbiera łuski na Wake Island :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2008, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2008, 11:35
Posty: 19
@tomi... burak to Ty masz zamiast mozgu albo na drugie miano, wlasnie pokazales jak bezdennie glupi i plytki jestes. Nie macie za grosz szacunku do lepszych od was dlatego wasza polityka servera jest taka jaka jest. Nie mam zamiaru sie wyklucac z Toba ani innymi. Ale skoro jestes dorosla osoba to zachowuj sie jak na nia by przystalo. Przez takie akcje jak Ty przeprowadzasz was server blyszczy pustkami, a szkoda...

[Edit] by Carnophage[PL] - nastepne wycieczki osobiste w tym temacie skoncza sie ostrzezeniami!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2008, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2008, 21:29
Posty: 56
Lokalizacja: Bydgoszcz
"Odświeżam Temacik"

Klan =wilk= REKRUTUJE !! Chętych zapraszam na forum na stronie klanowej !!

- www.wilk.vgh.pl -

Z =wilk-owym= Pozdrowieniem

_________________
"Wielu rzeczy nie rozumiem, a zwłaszcza teatru, ale rozumiem wolę walki..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2008, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 26 lip 2008, 16:21
Posty: 5
No i wilczki znowu przesadziły ;] No cóż napisać mogę o serwerze...fajnie wchodzi...ludzie sami pestki łapią ;) Ale...admini to [Ciach] by Carnophage[PL]...kickują najlepszego, bo ich leje ("Room for admin"). Room - pokój, miejsce....pokój to im by się przydał do masowej onanizacji...Nie oszukujmy się, między kumplami, gdy nie wiemy gdzie pograć mówimy "Idziemy na statspadding*", albo "Muszę sobie poprawić ratio na wilku"

* Serwer Wilków ;]


Jedyne co mogę powiedzieć całemu klanowi to...Pozdro Poćwiczcie ;)
Zapraszam na *WAIB* albo chociażby na .pl Medic only zobaczyć prawdziwych graczy ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2008, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2008, 15:18
Posty: 4
No ladnie, no widze ze mam z "doroslymi" ludzmi do czynienia --> same obelgi wulgarne slowa.. hmmm no to jest podstawa do dobrej dyskusji.

Jak widze musze pare zeczy sprostowac, w naszym klanie jeszt jak w rodzinie i jak komus sie nie podoba to prosze droga wolna.
Gracze na serwerku sa !!!GOSCMI!!! i prosze sie tak tez zachowywac, jak domnie gosc przyjdzie i w moim domu zaczyna gospodaza wyzywac i inne dziwnew zeczy robic no to wylatuje, proste nie?

Co do klanu No1 to tez proste jak my jestesmy tacy ciecy to poco donas przychodzicie? tylko zeby latwe fragi zdobyc?

My mamy duzo publicznosci co jeszcze nie gralo po 1000 godzin i wiecej.

Nasz klan nie obraza innych klanowiczow tak jak Wy to robicie.

A i jeszcze jedno unas w klanie niema dzieci nasz najmlodszy klanowicz ma naj mniej 25 lat dlatego jestesmy tacy spokojni.

Pozdrawiam

wilkprotector


P:S Nasze motto: FULL L U Z I K

_________________
http://ggc-stream.com/ggcpage/extern/st ... r523-2.png


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2008, 19:58 
Offline

Dołączył(a): 26 lip 2008, 16:21
Posty: 5
Cytuj:
Gracze na serwerku sa !!!GOSCMI!!! i prosze sie tak tez zachowywac, jak domnie gosc przyjdzie i w moim domu zaczyna gospodaza wyzywac i inne dziwnew zeczy robic no to wylatuje, proste nie?
Kto wyzywał na serwie? Bo jakoś sobie nie przypominam takich akcji

Cytuj:
Co do klanu No1 to tez proste jak my jestesmy tacy ciecy to poco donas przychodzicie? tylko zeby latwe fragi zdobyc?

Nie mam nic do dodania


Cytuj:
My mamy duzo publicznosci co jeszcze nie gralo po 1000 godzin i wiecej.

Ja mam około 300 godzin, co związku z tym

Cytuj:
Nasz klan nie obraza innych klanowiczow tak jak Wy to robicie.

Podaj konkretne przykłady

Cytuj:
A i jeszcze jedno unas w klanie niema dzieci nasz najmlodszy klanowicz ma naj mniej 25 lat dlatego jestesmy tacy spokojni.

Spokojni może tak, ale ban "Źle mi się z tobą gra" chyba nie jest przejawem dojrzałości...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2008, 20:33
Posty: 1
na naszym serverku gramy dla zabawy,odprężenia po ciężkim dniu pracy. Nie jesteśmy Pro gramy tak jak potrafimy i się tym nie przejmujemy.Każdy z graczy który twierdzi że niesłusznie dostał kicka lub bana może przedyskutować to na ogólnodostępnym TS. Skoro twierdzicie że jest u nas tak żle to po co odwiedzacie nasz server ,tłumaczenie takie żeby sobie staty poprawić to dla mnie jest dziecinne a póżniej opowiadać kolegom w piaskownicy jaki to ja jestem Pro gamer :lol: skoro jesteście lepsi grajcie z lepszymi !!! pozdrawiam

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lis 2008, 21:05 przez Dybiz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:20 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Wtrace sie, uzywaj przecinkow. Dziekuje.

ps. Po co krzyczycie na forum ? Nie lepsze gg/PW ? Cieszyscie sie, ze ktos to zobaczy ? :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2008, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 12 paź 2008, 15:32
Posty: 3
Nie obrazacie nikogo ? Mam co najmniej 1 screena zrobionego , chodzy bylo tego duzo wiecej jak bartek mnie , nas wyzywa od czierow , cfg itd. A poza tym czemu kickujecie najlepszych na serwie na miejsce dla admina ? i te smieszne bany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2008, 00:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2008, 15:18
Posty: 4
powiem tylko jedno...............


To jest gra a nie real

pozdrawiam
wilkprotector

P.S jak nie macie innych problemow to jestescie szczesliwimi LUDZMI :)

_________________
http://ggc-stream.com/ggcpage/extern/st ... r523-2.png


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2008, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2008, 11:35
Posty: 19
jak widać wilczki bany rozdają jak cukierki, pozdro dla bartusia....Pr0 adminek...

Obrazek
Obrazek


i niech admin tego forum po raz 3 nie usuwa tego posta z nieznanych mi powodów!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2008, 14:05
Posty: 64
Lokalizacja: Kubra Dam
Witam

Bez urazy dla wilczków ,zapraszam na serwery PL4FC - u nas nie banują z takiego powodu.Odnośnie tego admina , który wystawił tego bana (zastanowiłbym się czy nadal powinien być adminem???trochę żal.pl)

Nazwa: .pl PL4FC 24/7 KARKAND ONLY
IP: IP: 81.19.212.53:16567
Slotów: 24
Ranking: TAK
Battlerecorder: TAK
VOIP: TAK

Zasady:

1. INFANTRY ONLY
2. NO BASERAPE
3. NO CLAYMORES/C4
4. NO COMMANDERS

pozdr
tuszyn_pl & PL4FC-NIEKUMATY

_________________
niop ..............
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 paź 2008, 11:05 przez tuszyn_pl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2008, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2008, 01:08
Posty: 8
Lokalizacja: Brzesko
Witam

Dołączę do tych osób które uważają że nie słusznie zostały wyrzucone z serwera Polish And German Clan =WILK=
Żałośnie postępują ktoś jest lepszy zajmuje pierwsze miejsce to kick, ponownie wchodzi na serw to Ban, wymawianie się że program wywala za Cheat lub cfg to żenada. Jak wcześnie grał wiele razy i nic nie wywalał. Są osoby w klanie =WILK= które maja dobrą zabawę i radochę za wywalanie a które nic nie reprezentują nie umieją grać.
Wchodziłem na serw tylko dlatego że są dobre zasady:
1. INFANTRY ONLY
2. NO BASERAPE
3. NO CLAYMORES/C4
4. NO COMMANDERS
Ale po zachowaniu Adminów na serwie Podziękowałem i PRZESTRZEGAM przed stratą czasu i nerwów. NIE WCHODŹCIE NA TEN SERW !!!

PS.
Pozdrowienia dla staruszków z klanu =WILK= ''podobno na starość się dziecinnieje'' !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2008, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2007, 17:44
Posty: 45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ale głupie gadanie że dostał kika lub bana za to że dobrze mu idzie gram na tym serwerze od początku istnienia i jakoś ani razu nie dostałem nawet kika a przeważnie jestem w czołówce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2008, 14:05
Posty: 64
Lokalizacja: Kubra Dam
blbl123pl napisał(a):
a przeważnie jestem w czołówce.

chyba to za mało , aby cie banować , zdecydowanie za mało.....

_________________
niop ..............
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL