Teraz jest 17 cze 2024, 07:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NSZ serwer
PostNapisane: 2 lis 2008, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2008, 14:05
Posty: 64
Lokalizacja: Kubra Dam
Ze względu na problemy z pingami wszedłem na ten serwer wczoraj ,siedział jeden cheat z aimbotem , trzy cztery rundy --zero adminów żal.pl.Dzisiaj może lepiej wchodzę , trzech chiiterów z aimbotami , zero admina --4 rundy i nic .Żal i żenada ten serwer ujmę krótko i bez przekleństw bo na ogólnym czacie od graczy było czerwono od przekleństw.

edit:: dobrze o wielki graczu ... prosze usunąć mojego posta.

_________________
niop ..............
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lis 2008, 18:18 przez tuszyn_pl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 2 lis 2008, 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
No i po co piszesz ten temat? Jest juz temat o nsz ale po co sie masz zalic...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 15 lis 2008, 03:42 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
tak btw dzis tez aimbot na servie :]
czyli NSZ sluzy dla cheaterow tylko i tych z CFG no ale NSZ zawsze low byl wiec sie nie dziwie ;]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 17 lis 2008, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2008, 19:31
Posty: 135
Ja się na NSZ często spotykam z typowym chamskim bunnyhoppingiem i spwankillerami więc luzik xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 19 lis 2008, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 18:24
Posty: 47
Nie gram na NSZ, i dynda mi ten serwer. tuszyn Czy twoim zdaniem na serwie powinien byc non stop admin ? Moze dla ciebie nie jest do wazne, ale dla innych życie ni zamyka sie TYLKO na bf2. Czy to ich wina, ze oni latalii z ab ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2004, 17:31
Posty: 1504
Lokalizacja: Chotomów
no i po co się żalisz, trzeba było napisać na PM do jakiegoś admina i mu powiedzieć ze biega cheat po serwie, a jak Ci się nie podoba to sobie zmień serwer na inny z tego co wiem to jest ich sporo

_________________
"I Pan Bóg stworzył kobietę... a potem był płacz i zgrzytanie zębów"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NSZ serwer
PostNapisane: 20 lis 2008, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2008, 14:05
Posty: 64
Lokalizacja: Kubra Dam
Pawciu --- jak pewnie zauważyłeś , nie potrzebnie napisałem nowy temat i kazałem go usunąć, co nie zmienia faktu , ze syf jest .Wszedłem tylko dlatego ,że mialem problem z pingiem i tylko dlatego.I nie wiem w jakim ty świecie żyjesz , bo chyba w wirtualnym , że zanim napiszesz pmke i dotrzę ona do admina upłynie duzo czasu .(parę dni)

pietrek9-mi też dynda ten serwer , zagrałem na nim może z 3 razy , a ten trzeci raz akurat przpadł na grę z cheaterami .Nie wiem ile masz lat , ale moje życie nie opiera się tylko na BFie.Jest to odskocznia od życia codziennego , więc jak już wchodzę na jakis serwer to tylko po to aby sobie umilić czas , a tu masz dwóch lub trzech cheatów i sie człowiek letko w#$%^a.I dlatego napisalem posta aby sobie ulżyć na adminach tego serwa i tyle.

Sam jestem adminem i dlatego moje zniesmaczenie sytuacją na tym serwerze.Wiem także ,że u nas też zdarzają się takie sytuację , ale już bardzo rzadko , mamy dużą bazę uaktualnianą co chwilę więc zdarza się to już sporadycznie .Nasi admini są informowani o takich sytuacjach(http://www.pregierz.pl4fc.net) i żadnemu nie przechodzi to płazem , sa screeny i są zgłoszenia i ban od PB i po gościu.

W każdym razie już nie odwiedzę tego serwera(są inne jak to niektórzy stwierdzili) i odradzam innym . Może czas pokażę i władzę NSZ pomyślą nad poprawą wizerunku swojego serwera i zwiększą liczbę adminów i zapraszam do dołączenia programu autorskiego http://www.pregierz.pl4fc.net
pozdrawiam

_________________
niop ..............
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL