Teraz jest 26 maja 2024, 15:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2009, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2009, 15:05
Posty: 2
Witam

Mam pytanie dot. listy serwerow wyswietlanych w grze. Pierwsza sprawa to pingi, a raczej informacja o nich. Na liscie podaje jeden ping, a na serwerze co innego. Np mam okolo 20 serwerow gdzie ping niby 0, a potem odrazu serwery z pingiem 100 i wiecej. Najdziwniejsze jest to ze po wejsciu na taki serwer mam juz normalne wskazanie pingu (40-70). Strasznie to utrudnia szukanie, gdyz zawsze staram sie wejsc na serwer gdzie jest najmniejszy ping a tu takie kwatki.
2. Nie pokazuje mi kilk serwerow, dopiero wklepanie IP pomaga, czasem kilkutrone odswieżenie również pomaga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 16:53 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
1 typowy, znany bug
2 filtry wyszukiwania jakie ustawiłeś uniemożliwiają pokazanie tych serwerów

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2009, 15:05
Posty: 2
1. Oki dzieki, a jest na to jakas regula typu: na liscie serwerow pokazuje ping x, wiec normalnie w grze bedzie x - (30-50)
2. No wlasnie to nei wina filtrow, zreszta napisalem ze kilkukrotne odswiezenie pomaga, a odswiezanie chyba nie zmienia nic w filtrach.

Albo moze znacie jakies program/stronke gdzie mozna zobaczyc wszystkie serwery BF2-a wraz z IP i pingiem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 21:33 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
WojtaSS napisał(a):
1. Oki dzieki, a jest na to jakas regula typu: na liscie serwerow pokazuje ping x, wiec normalnie w grze bedzie x - (30-50)
2. No wlasnie to nei wina filtrow, zreszta napisalem ze kilkukrotne odswiezenie pomaga, a odswiezanie chyba nie zmienia nic w filtrach.

Albo moze znacie jakies program/stronke gdzie mozna zobaczyc wszystkie serwery BF2-a wraz z IP i pingiem?


1 wzoru nie ma, ale z reguły u mnie na serwerach amerykańskich pokazuje w wyszukiwarce ping ok 220 a w grze mam ok 140, i pokazuje europejskie serwery w wyszukiwarce z pingiem 120 a po dołączeniu mam ok 80
2 pewnie masz zaznaczone by np. nie pokazywało zapełnionych na maksa serwerów i tu jest problem

http://game-monitor.com

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL