Teraz jest 29 mar 2024, 08:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2009, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
Witam.
Od pewnego czasu (dnia zakupienia gry) borykałem sie z problemem stworzenia serwera lan z rankingiem. Niestety mam na tyle nie stabilnego neta że nie ma mowy nawet o grze w sieci, a też chciałem poczuć jak to jest zdobywać odznaki i awanse. No i udało sie no może nie zupełnie bo tylko połowicznie, jestem w stanie z trzema kolegami połączyć się przez hamachi i zagrać z botami, i wszystko działa jak należy do czasu gdy nie wyłączymy serwera (wtedy wszystkie odznaczenia i stopnie znikają i zabawa zaczyna się od początku przy następnej rozgrywce) lub też dopóki nie zmieni się mapa na następną (odznaczenia i stopnie - najwięcej młodszy kapral od 500 punktów zostają ale niestety dalej punktów nie sumuje i o innych stopniach już dalej nie ma mowy). Proszę o podpowiedź co zrobić by zapamiętywało stopnie do następnej rozgrywki. I prośba do nadgorliwych którzy nabijają sobie tylko staty na forum pytając o legalność gry - TAK mam oczywiście legalną grę. Nie jest to już wydatek jak sprzed kilku laty przecież.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2009, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
Może Ci nie pomogę, ale czy byłbyś w stanie napisać (czy to tu, czy mi na PM) jak zrobiłeś ranking? Byłbym wdzięczny. Jak zrobię to u siebie to może wykombinuję jak zrobić stały ranking :P.

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2009, 19:27 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
Tu http://chomikuj.pl/ZebMCS/Dodatki+do+gier/Battlefield+2 jest dodatek o nazwie "Battlefield 2 - Alternatywny System Rankingowy Beta.exe" , który musisz zainstalować (będziesz mógł tworzyć serwer lan rankingowy z botami + odblokowane bronie) niestety więcej na razie nie udało nam się zrobić, i tu wielkie podziękowanie dla ZebMCS bo to głównie jego zasługa. Mam nadzieje, że jak już ktoś wpadnie na to jak to zrobić by awanse się zapisywały to się natychmiast podzieli tym na forum, bo temat kilkakrotnie poruszany (więc na pewno interesujący dla wielu) na forum a nigdy nie został pomyślnie zakończony.


Ostatnio edytowano 11 paź 2009, 23:19 przez mcmaras, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
sry za dubla, ale przynajmniej się wyświetli jak nie przeczytane. Widzę, że jakoś szybko odpowiedzi się nie doczekałem co i jak zrobić by to działało. No dobra mam inny trop i teraz potrzebuje dostępu do pliku ABR Client 1.0 Final Release albo każdą inną wersje tego pliku. Dajcie znać skąd to pobrać jak już ktoś znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2009, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
Zna ktoś fachowy angielski? mam chyba odpowiedź na ten serwer rankingowy ale sam sobie nie moge poradzić z tłumaczeniem, więc że mało pomagacie coś w tworzeniu tego serwera więc chociaż mógłbym liczyć na tłumaczenie tej strony http://bfeditor.org/forums/lofiversion/ ... 11684.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2009, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
www.mOOze.pl + www.toOo.com = www.przetlumaczone.com.pl

Niemazaco :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
Dzięki wielkie - nareszcie jakieś zainteresowanie i pomoc, tyle że niestety jakąś łamaną angielszczyzną sam sobie poradziłem z tłumaczeniem, bardziej by mnie interesowało co to znaczy np.
Następnie uruchomić Apache i MySQL usługi nie mam pojęcia co to jest. Chodzi mi żeby teraz to przetłumaczyć z polskiego na nasz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
jezeli masz juz jakies programy d tego to pewnie w Mendazer zadan > uslugi i tam pouruchamiaj co tam potrzebujesz.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 22:10 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
ok, :) może nieco źle się wyraziłem, bardziej mi chodziło o to by ktoś kto zna się na stawianiu tego typu serwerów (http apache, Mysql) opisał, jeśli można krok po kroku o co w tym chodzi, bo po tłumaczeniu typu "Kali nie chcieć ale musieć" niewiele wynika (a być może zostało pominiętych parę istotnych rzeczy przy tego typu tłumaczeniu), Do tej pory udało mi się uruchomić ten MySQL i Apache, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem (wszystko robiłem programem xampp) niby serwer chodzi, grę uruchamiam, mogę odblokować jako admin BFHQ itp... ale nadal nie ma zapisu rankingu, ma ktoś jakiś pomysł?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
A potrafił byś postawić serwer nierankingowy z kłóteczką ? Zamknięty 16 slotów. ??

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
Eleanor napisał(a):
A potrafił byś postawić serwer nierankingowy z kłóteczką ? Zamknięty 16 slotów. ??


Z kłóteczką? Czyli masz zamiar grać ze swoją paczka ludzi i nie wpuszczać nikogo z zewnątrz? Jest na to wyście :) - zbuduj serwer w lanie za pomocą hamachi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
mam bardziej na mysli war server.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2009, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
Jasne że da się postawić WAR'a w domu. Przecież to proste jak drut. BF2CC i Deamon i jedziesz. A żeby serwer miał własny ranking to już zupełnie inna sprawa, za którą jakoś się zabrać nie mogę.

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, 16:41
Posty: 10
ohhh widzę ogromne zainteresowanie :) - kurde wstąpiłem tu po mała pomoc, nadchodzi okres chłodów więc i czasu więcej na gre. Dla zainteresowanych po wielu próbach udało sie stworzyć serwer LAN RANKINGOWY, oczywiście dla tych którzy myślą że ponabijają sobie staty i potem wejdą do gry w sieci już mówie że to nie wypali :). Otóż staty pięknie nabijają sie i sumują po kolejnych mapkach - do tego gdy serwer jest odłączany i załączany ponownie to nadal w BFHQ istnieją wszelkie zapisane dane ale niestety po wejściu w gre zaczyna się wszystko od początku mimo że nadal w BFHQ jest co innego. Zna sie ktoś może na ustawieniach serwera? Gdzie można ustawić to by serwer odczytywał dane z BFHQ by móc kontynuować swoją statystykę i od razu po zalogowaniu było to widoczne na grze (stopnie itd.)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2010, 00:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Ehh nie ma czegoś takiego jak serwer rankingowy postawiony przez prywatne osoby. By posiadać ranking IP serwera musi zostać dopisane do listy serwerów EA gdzie otrzymuje specjalne pliki serwerowe. Dzięki temu twoje statystyki są globalne, bo zapisuje się u EA. To co podałeś w linku to tylko modyfikacja która udaje ranking.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL