Teraz jest 19 kwi 2024, 06:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2009, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2009, 11:44
Posty: 4
Lokalizacja: Poznań
Witam Wszystkich!
Jestem członkiem klanu Śrem_TEAM. Mój nick w grze to ST[PL]H.Gear357. Wczoraj z kolegami, w tym z Liderem naszego klanu grałem na tym serwerze #BOH# 24/7 RANKED SERVER(Danish #BOH# Klan). Bardzo dobrze nam się grało do momentu kiedy nasz lider dostał Bana! Za co? Nie wiem. Wiem za co ja dostałem za to że grałem tak dobrze że w rozgrywce dostałem medal "Za Wzorową Postawę" i "Za Udział w Walce Pancernej". Chwilę po otrzymaniu tych medali dostałem BANA. Niestety było to dla mnie takim zaskoczeniem że nie zdążyłem zrobić screena komunikatu informującego za co dostałem BANA. Ale wielu zna treść ... Za to że zabijałem swoich kolegów. Tu nasuwa się pytanie...Jakim cudem dostałbym Medal "Za Wzorową Postawę" skoro zabijałem kolegów?! Nadmieniam że to jest już mój trzeci medal. Po obejrzeniu screena z medalem za wzorową postawę widzę że uraziłem prawdopodobnie dumę #BOH# SODIER.DK Zabijając GO...Domniemam że to admin tegoż serwera. Po tym dostałem bana. Dołączam linki do screenów http://ifotos.pl/zobacz/rrqsqe.JPG To za wzorową postawę.
http://ifotos.pl/zobacz/rrqape.JPG To za udział w walce pancernej.
Na koniec dodam że świetnie się grało(ja nawet powoli zbliżałem się do pobicia swojego rekordu w jednej rozgrywce 144pkt.) i może przez to że nasz Śrem_TEAM dawał im baty albo za dobrze graliśmy... może to im się nie podobało. Nie wiem ale tytuł tego tematu: " BAN z Wzorową Postawę "jest na miejscu.
Dziękuję za uwagę i Uważajcie na ten serwer oraz adminów którzy nadużywają swojej władzy by Nam uprzykrzyć grę!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 16:35 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
Drogi kolego ST[PL]H.Gear357 ja man do Ciebie tylko jedno pytanie. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą nicka w grze na bardziej kolorystyczną? Bardzo podoba mi się twój nick ale coś mi w nim brakuje. Jakichś szczególnych znków typu: * albo # $% ^ Fajnie by wyglądało jak byś miał w swoim nicku trochę wiecej ciekawych znaków np. takie ^(ST){[PL]}HprO.Gear357@
Czy nie uważasz ze taki nick był by dużo fajniejszy? Co o tym sądzisz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
@H.Gear357_S_Team
Jak by wszyscy na tym forum zaczęli pisać za co i gdzie dostali kicka/bana to pomnóż liczbę postów x3.
Nie ma co płakać, tak już jest było i będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 16:41 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2009, 11:44
Posty: 4
Lokalizacja: Poznań
Witam!
Sęk w tym że zanim wstąpiłem do klanu miałem tylko H.Gear357 a ST[PL] to prefiks żeby było widać przynależność . A tak w ogóle dla czego czepiasz się mojego nicku?!Nie będę się Tobie tłumaczył z czym jest związany ten nick, a to moja sprawa!Jasne!? Tak po za tym nie piszesz na temat !


Ostatnio edytowano 6 wrz 2009, 16:48 przez H.Gear357_S_Team, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2009, 11:44
Posty: 4
Lokalizacja: Poznań
Ja nie płaczę z tego powodu bo lata mi na to nie pozwalają. Napisałem żeby ludzie mieli się na baczności przed tym i innymi serwerami. Niczego nie oczekuję Kolego NoAim !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Tyle, że odznaczenia, baretki, itp nie mają żadnego związku z adminami serwerów (co więcej nikt poza Tobą nie widzi, że ją dostałeś, chyba że wejdzie w Twoje staty), a że admin okazał się dzieciakiem, cóż nic na to nie poradzisz, a na pewno nie na tym forum. Załóż temat na forum klanu który zarządza serwerem, a nuż zdejmą bana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2009, 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2007, 18:56
Posty: 180
Lokalizacja: Mchy
ralfik napisał(a):
Drogi kolego ST[PL]H.Gear357 ja man do Ciebie tylko jedno pytanie. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą nicka w grze na bardziej kolorystyczną? Bardzo podoba mi się twój nick ale coś mi w nim brakuje. Jakichś szczególnych znków typu: * albo # $% ^ Fajnie by wyglądało jak byś miał w swoim nicku trochę wiecej ciekawych znaków np. takie ^(ST){[PL]}HprO.Gear357@
Czy nie uważasz ze taki nick był by dużo fajniejszy? Co o tym sądzisz?



A w moim coś brakuje : =1980=MoS_ST[PL] :lol:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL