Teraz jest 19 kwi 2024, 18:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 mar 2010, 23:31 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 22:05
Posty: 1
Witam i pozdrawiam.

Na wstępie pragnę powiedzieć że nie przeszukałem forum pod względem tego co mam do powiedzenia więc jeśli mój wątek sie powtórzył to proszę go przenieść do odpowiedniego działu. Z góry thanks.
Do dzieła: chodzi o serwer o nazwie Super@infantryclan.
Chciałbym przestrzec Graczy przed wchodzeniem na ten serw, szczególnie jeśli jesteście dobrzy w bf2 i macie jako takie pojęcie o cheaterach. Admini na tym serwie są sami cheaterami. Przykłady :
1. Gracz o nazwie Super@HilaryClinton potrafi zabić Cię (grając Medykiem) kiedy nie ma możliwości nawet Cię zobaczyć gdyż (ja) grając Snipkiem i będąc naprawde dobrze ukrytym czyt. wróg może nadejść TYLKO z jednego kierunku, rozwala sipka 1 strzałem ( miałem 100% life) więcej nawet, oddałem do niego/jej celny strał, ale nie headshot, a on/ona padając na glebę z jednoczesnym skrętem ciała zabił mnie. O ten skręt też chcę zapytać gdyż obserwując innych graczy tylko niektórzy wykonują taki manewr przy jednoczesnym strzale a ja sie pytam jak to jest możliwe? Czy to normalne? Czy też kolejny hack? Bo większość zawodników padając na glebę pada brzuszkiem do ziemi i się nie kręcą przy tym jak śruba Archimedesa! Po napisaniu w czacie ogólnym że ww. gracz jest cheaterem zostałem na wieczność ( tak sądzę) zbanowany.
Przykład nr 2: Dziś grając na serwie Super@infantryclan3 mapa jak wyżej (Karkand) dostawaliśmy niemożebne baty ale dlatego i tylko dlatego że nie mieliśmy dowódcy. Zabrałem się za dowodzenie. Efekt 2 wygrane raz za razem i to w stosunku 150-0. Przy trzecim moim dowództwie już tak słodko nie było gdyż "zabijano" mnie co parę chwil. Niby cic nowego tylko że jako comander siedziałem w najbardziej na południe wysuniętej bazie USMC a skan przeprowadzony kilka sekund przed zgonem nie pokazywał wrogich osobników w mojej okolicy. I tu pytanie do znawców: Zabił mnie prosty gracz czy też Admin? Proszę o szczerą odpowiedź: Czy Admini mają możliwość "rozłączania" (jak w Avatarze hehe) innych graczy?
SERWER o nazwie *mOof*
Gracz o nazwie *mOof* Q_tazar. Mapa Karkand.
Ten gracz będąc Adminem ( o tym dowiedziałem sie trochę później) nie ma mgły wojny i potrafi zabić Snipka z odległości tak dużej że nawet snipek na zoomie, wiedząc gdzie leży wróg (wróg grał supportem- LKM) nie potrafił go dostrzec. Kiedy byłem już dead napisałem na czacie ogólnym prośbę do admina że gracz ww. jest cheaterem który używa hacka ściągającego mgłę, i żeby go wyżucili. Efekt dożywotni ban.
A teraz pytanie do Aen Saevherene, (Wiedzących) (Wiedźmin rządzi) CZY KTOŚ MÓGŁBY TO PRZETŁUMACZYĆ NA ANGIELSKI I WRZUCIĆ NA FORA WW KLANÓW TO CO NAPISAŁEM BO POWIEM SZCZERZE ŻE MAM OCHOTĘ IM NA NOSIE ZAGRAĆ!!!!!!!!!!
Czekam na odpowiedź
vilgefortz76


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Myślisz że kogoś obchodzą twoje płacze? Masz kilka tysięcy innych serwerów do wyboru. Są ludzie którzy mają tak ogarniętą grę że snajperów zdejmują AKaczem z kilkuset metrów. Mnie ile razy zdjęli i nie płaczę. Co do przewrotu przy kładzeniu się, wystarczy nacisnąć klawisz odpowiadający za prone i któryś kierunkowy w bok. To tylko animacja więc efektu z pierwszej osoby nie będzie. Wątpię aby komuś chciało się tłumaczyć na angielski żale 13latka :lol: Zwłaszcza że angielskiego uczą już w przedszkolu (przynajmniej ja zaczynałem naukę będąc już w przedszkolu) i zakładając że grasz w tą grę zgodnie z prawem (masz przynajmniej 16 lat) to powinieneś to sam potrafić napisać.
Obrazek

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2010, 20:08 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Lepiej pograj sobie na *LAS* :D super zabawa

http://www.xfire.com/profile/dominikopl ... w#90612520

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2008, 13:32
Posty: 230
Lokalizacja: Żagań
_Dominiko_PL napisał(a):
Lepiej pograj sobie na *LAS* :D super zabawa

http://www.xfire.com/profile/dominikopl ... w#90612520


Tak polecam! Już 4 razy banowano mnie za cheating :D Ale że admini to kołki zawsze zdążyłem wyjść przed banem :P Ciągle kogoś oskarżają za cheaty, bo sami lamią jak mało kto. Tak to jest jak się da admina dzieciom.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2010, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
vilgefortz76 napisał(a):
Witam i pozdrawiam.

Na wstępie pragnę powiedzieć że nie przeszukałem forum pod względem tego co mam do powiedzenia więc jeśli mój wątek sie powtórzył to proszę go przenieść do odpowiedniego działu. Z góry thanks.
Do dzieła: chodzi o serwer o nazwie Super@infantryclan.
Chciałbym przestrzec Graczy przed wchodzeniem na ten serw, szczególnie jeśli jesteście dobrzy w bf2 i macie jako takie pojęcie o cheaterach. Admini na tym serwie są sami cheaterami. Przykłady :
1. Gracz o nazwie Super@HilaryClinton potrafi zabić Cię (grając Medykiem) kiedy nie ma możliwości nawet Cię zobaczyć gdyż (ja) grając Snipkiem i będąc naprawde dobrze ukrytym czyt. wróg może nadejść TYLKO z jednego kierunku, rozwala sipka 1 strzałem ( miałem 100% life) więcej nawet, oddałem do niego/jej celny strał, ale nie headshot, a on/ona padając na glebę z jednoczesnym skrętem ciała zabił mnie. O ten skręt też chcę zapytać gdyż obserwując innych graczy tylko niektórzy wykonują taki manewr przy jednoczesnym strzale a ja sie pytam jak to jest możliwe? Czy to normalne? Czy też kolejny hack? Bo większość zawodników padając na glebę pada brzuszkiem do ziemi i się nie kręcą przy tym jak śruba Archimedesa! Po napisaniu w czacie ogólnym że ww. gracz jest cheaterem zostałem na wieczność ( tak sądzę) zbanowany.
Przykład nr 2: Dziś grając na serwie Super@infantryclan3 mapa jak wyżej (Karkand) dostawaliśmy niemożebne baty ale dlatego i tylko dlatego że nie mieliśmy dowódcy. Zabrałem się za dowodzenie. Efekt 2 wygrane raz za razem i to w stosunku 150-0. Przy trzecim moim dowództwie już tak słodko nie było gdyż "zabijano" mnie co parę chwil. Niby cic nowego tylko że jako comander siedziałem w najbardziej na południe wysuniętej bazie USMC a skan przeprowadzony kilka sekund przed zgonem nie pokazywał wrogich osobników w mojej okolicy. I tu pytanie do znawców: Zabił mnie prosty gracz czy też Admin? Proszę o szczerą odpowiedź: Czy Admini mają możliwość "rozłączania" (jak w Avatarze hehe) innych graczy?
SERWER o nazwie *mOof*
Gracz o nazwie *mOof* Q_tazar. Mapa Karkand.
Ten gracz będąc Adminem ( o tym dowiedziałem sie trochę później) nie ma mgły wojny i potrafi zabić Snipka z odległości tak dużej że nawet snipek na zoomie, wiedząc gdzie leży wróg (wróg grał supportem- LKM) nie potrafił go dostrzec. Kiedy byłem już dead napisałem na czacie ogólnym prośbę do admina że gracz ww. jest cheaterem który używa hacka ściągającego mgłę, i żeby go wyżucili. Efekt dożywotni ban.
A teraz pytanie do Aen Saevherene, (Wiedzących) (Wiedźmin rządzi) CZY KTOŚ MÓGŁBY TO PRZETŁUMACZYĆ NA ANGIELSKI I WRZUCIĆ NA FORA WW KLANÓW TO CO NAPISAŁEM BO POWIEM SZCZERZE ŻE MAM OCHOTĘ IM NA NOSIE ZAGRAĆ!!!!!!!!!!
Czekam na odpowiedź
vilgefortz76


Odświeżę, aby nabić posta ^^
Google rządzi...

Hello from Greece.

At the outset I wish to say that it searched the forum in terms of what I have to say so if my thread is repeated, please move it to the appropriate department. Thanks in advance.
To work: it is a server named Super @ infantryclan.
I would like to warn the players before they arrive at the servos, especially if you are good in BF2, and as such you have an idea of cheaterach. Admins on the Service plans themselves are cheaterami. Examples:
1. The player with the name Super @ HilaryClinton can kill you (playing medic) when it is not possible even to see you because (I) Snipkiem playing and having read a really well-hidden enemy can only come from one direction, smashing a shot sipka (I had 100% life ) even more, I gave him / her customs unstable, the vehicle, but no headshot, and he / she fell onto the soil while turning your body kill me. About This twist also want to ask because watching other players, only some do such a maneuver, while the shot and I ask how is this possible? Is this normal? Do you also have another hack? Because most of the riders fell on the soil falls to the ground belly and did not spin at the same time as the Archimedes screw! After writing in a chat that the general cited. the player is a cheater, I was for ever (I think) banned.
Example No. 2: Now playing in the Super Service plans @ infantryclan3 map as above (Karkand) would get niemożebne whips but because and only because we had no commander. I took up the leadership. The effect of 2 wins and over again and it's over 150-0. With headquarters in my country no longer so sweet because it was not "killed" me every few moments. Like cic new commander's just that as I sat in the southernmost USMC base and the scan performed a few seconds before death did not show hostile individuals in my area. And here the question to the experts: I Killed a simple player or admin? Please answer: Is Admins have the ability to "disconnect" (as in avatar hehe) the other players?
SERVER mOof named * *
The player with the name * * Q_tazar mOof. Karkand map.
This player while Admin (I learned about this a little later), there is no fog of war, and can kill from a distance Snipka so large that even zoom snipek for knowing where lies the enemy (the enemy has played support act-LMC) could not see it. I was already dead when he wrote on the general chat request to the admins that the player above. be cheater who uses hack tow fog, and that it wyżucili. The effect of permanent ban.
And now a question for Saevherene Aen, (knowing) (Witcher rules) Can someone please translate it into English AND MOVE ON WW FORUMS CLAN IS WHAT I WROTE THAT BECAUSE be honest I feel like IM On the nose PLAY !!!!!!!!!!
Waiting for an answer
vilgefortz76

Tłumacz przysięgły: http://translate.google.pl/#
Sposób tłumaczenia: copy + paste
Autor posta nie odpowiada za błędy :-) gdyż tekst tłumaczony był przy użyciu powyższego linku.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2010, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
On to przeczyta? ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2010, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Wnioskując z prośby o przetłumaczenie? Raczej zwyczajnie skopiuje i wklei na inne forum ^^

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Chodzi mi o datę pierwszego posta ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2010, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2010, 17:31
Posty: 9
Lokalizacja: Cracow
Ja miałam kiedyś problem z takim kolesiem, mianowicie 4 osoby do niego strzelały łącznie ze mną i zabiła nas nożem 1 po 2 w ciągu 3 sekund gdzie mnie dobiegnięcie do najdalej położonej osoby zajęło by tyle samo. I jak to możliwe, że ktoś dostaje 6 razy w lepek i nic mu nie jest? ... dziwny zbieg okolicznosci :)
A co do 1 posta to chciało wam się tą powieś czyta w całości?

_________________
Buuuu... uj się bo idem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Widzę dziewczynę na forum więc reaguję ^^
Tak chciało mi się przeczytać to co napisał kolega w pierwszym poście;]
Jeżeli natomiast mowa o Twoim przypadku: są w tej grze (najczęściej w infantry) rzeczy które się producentom i twórcom nie śniły;]
Nazywają się one configi i modyfikują lekko rzeczywistość w grze;] Ale o tym sza, to jest tabu.
Bardzo dobrym momentem na obejrzenie tego zjawiska były ostatnie mistrzostwa Infantry- wygrane przez Team Poland (TP)-> gratulacje :)
Nik T P rzecież nie korzysta z configów, tylko jak to się mówi: nikt w to nie wierzy xD

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2010, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Nie piszcie już nic, poczekam z pół roku i odkopię ten temat kolejny raz pisząc, że " i tak wszyscy używają configów, a admini to dzieci", ale będzie ubaw.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2010, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2010, 17:31
Posty: 9
Lokalizacja: Cracow
Najfajniejsze jest to, że nie wiem o co chodzi i jak to działa ale wiem, że jest :) duuużo wiem :)

_________________
Buuuu... uj się bo idem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL