Teraz jest 29 mar 2024, 00:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2011, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2011, 12:43
Posty: 7
Witam mam takie pytanie bo widze dużo tutaj osób pisze że dostało bana itd ja jestem świerzy bo niedawno kupiłem bf2 i szukałem i tutaj i w problemach i nie znalazłem a jeżeli żle szukałem to przepraszam jeżeli jest już taki temat... Kto mi powie jak grać by nie dostać tego bana bo jestem nowy i już 2 razy zostałem wyrzucony z servera chodż strzelałem do przeciwników o czym to świadczy ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2011, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2009, 14:14
Posty: 131
Podaj nazwę tego servera bo pewnie to jakiś time server i zabijałeś ludzi tam xD

_________________
http://www.bf2stats.net/player/169490747/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2011, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2009, 14:18
Posty: 14
Pewnie zabijałeś na baserape


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2011, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
biorąc pod uwagę dzisiejszą tendencję do serverów i ich przeznaczenia domyślam się że dołączyłeś do servera time only. Tam gracze siedzą tylko w pojazdach nabijając czas, a auto admin wyrzuca każdego kto będzie się "nadmiernie" poruszał

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2011, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
A co to gra wsiadając do pojazdu na 2h lub dłużej??? Statspadding można jeszcze zrozumieć ale serwery typu time to chyba lekka przesada...

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2011, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Dobrze by było gdybyś nie głosował na admina, który łamie zasady własnego serwera. Ostatnio wyłapałem bana za to, ale czego można się spodziewać po niemieckim serwerze. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2011, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2011, 12:43
Posty: 7
Chodzi mi o to że nie dostałem bana jeszcze i nie gram na żadnym timie czy innych serverach jestem nowy poprostu mam 4 range i co tutaj czytam to bardzo dużo osób ma bany i mniej więcej wiem za co bo natrafiłem na taki jeden przypadek że 3 razy kolesia nożem ciachłem a on dalej żył i jeszcze mnie zabił potem jak wyskoczyło mój zabójca to miał 0% życia chodż dalej grał wiem że za kombinowani z grą sie dostaje bana ale jeżeli normalnie gram i zabijam przeciwników to chyba bana nie dostane za to ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2011, 13:32 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2010, 15:29
Posty: 3
Zależy na jakich serwerach grasz. Dużo serwerów ma dziwne zasady ale standardowe to są na infantry takie:

Np Clymore/c4 - Bez min snajpera i/lub używanie ładunków wybuchowych przez komandosa.
No Baserape- Nie atakujemy nieprzejmowanej bazy wroga
No spawncamping- nie rozkładamy się w miejscach odrodzeń by zabijać się spwanujących przeciwników
No commander- bez komendanta
No Fighting Commander- Komendant może być ale nie biega po mapie i zabija przeciwników.
NO bad language- nie wyrażamy się brzydko
No bug using - Nie wykorzystujemy błędów gry.
No Nadespam- Nie rzucamy sobie 10tys. paczek z ammo pod nogi i nie napier.. granatami w przeciwnika
No granade/granadelauncher- bez granatów/ granatnika
No jumping- nie można skakać
No extremely jumping- nie dużo skakać
No extremely crounching- Bez szybkiego kucania i wstawania

Na różnych serwerach różne zasady można znaleźć więc zawsze patrz na zasady w lewym dolnym rogu podczas wygrywania się mapy, lub (zazwyczaj pomarańczowymi) wielkimi literami sa wyświetlane podczas gry.

A co do tego noża, bf2 nie jest doskonałą grą i często się zdarza że strzelając w przeciwnika trafiasz w teksturę i leci dym bo hitboxy są w .. gdzieś


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2011, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
A.K.Fobia napisał(a):
Zależy na jakich serwerach grasz. Dużo serwerów ma dziwne zasady ale standardowe to są na infantry takie:

Np Clymore/c4 - Bez min snajpera i/lub używanie ładunków wybuchowych przez komandosa.
No Baserape- Nie atakujemy nieprzejmowanej bazy wroga
No spawncamping- nie rozkładamy się w miejscach odrodzeń by zabijać się spwanujących przeciwników
No commander- bez komendanta
No Fighting Commander- Komendant może być ale nie biega po mapie i zabija przeciwników.
NO bad language- nie wyrażamy się brzydko
No bug using - Nie wykorzystujemy błędów gry.
No Nadespam- Nie rzucamy sobie 10tys. paczek z ammo pod nogi i nie napier.. granatami w przeciwnika
No granade/granadelauncher- bez granatów/ granatnika
No jumping- nie można skakać
No extremely jumping- nie dużo skakać
No extremely crounching- Bez szybkiego kucania i wstawania

Na różnych serwerach różne zasady można znaleźć więc zawsze patrz na zasady w lewym dolnym rogu podczas wygrywania się mapy, lub (zazwyczaj pomarańczowymi) wielkimi literami sa wyświetlane podczas gry.

A co do tego noża, bf2 nie jest doskonałą grą i często się zdarza że strzelając w przeciwnika trafiasz w teksturę i leci dym bo hitboxy są w .. gdzieś


Przetłumaczone poprawnie ale ta polszczyzna... :omg:

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2011, 20:19 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 16:05
Posty: 40
Dochodzi jeszcze no nade - zakaz uzywnia granatow < ale tutaj akurat ciezko wylapac bana, bo sa raptem ze 3 serwery z taka regula wprowadzona >. Szkoda, ze z 50% serwow nie jest no nade ehhh..........

CZesto moga banowac tez za wysadzanie wlasnych pojazdow ew. teamkilling, zwlaszcza aby dorwac jakis pojazd w bazie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL