Teraz jest 28 mar 2024, 17:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2012, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Witam!

Oficjalne otwarcie co prawda dopiero 1 lutego, ale zapraszamy wszystkich chętnych do gry na nowym serwerze BF2:SF.

Adres: 89.68.179.66, port domyślny (16567)

Można wejść bezpośrednio: po uruchomieniu gry wybrać z listy serwerów pozycję "=TNTF= WELCOMES!" i najzwyczajniej włączyć się do gry.

Informacja o rozgrywce:
* serwer dedykowany, 64 sloty,
* mapa najlepsza w SF, czyli Ghost Town :-) Inne mapki - na życzenie,
* rozpoczęcie rozgrywki już od jednego gracza, więc można sobie nawet samemu "na sucho" poćwiczyć,
* w rozgrywce multi jedna generalna zasada: baserape tylko na piechotę. Plus standardowe klapsy za TK, język i krnąbrność,
* w razie konieczności będzie włączony system kontroli AdminMap
* serwer fizycznie zainstalowany w Warszawie, ping na poziomie 10-20 (!), więc nie ma mowy o żadnych lagach jak przy grze na serwerach w Niemczech lub Holandii. Służy jako plac ćwiczeń dla klanu =TNTF=, ale jak pisałem wcześniej - zapraszamy wszystkich chętnych.

Zapraszamy również na nasz własny serwer TeamSpeak3, adres ten sam co serwera (89.68.179.66). Bez hasła, port domyślny.

Planujemy również uruchomić oddzielny serwer klasycznego BF2, ale to w przyszłości, w miarę zainteresowania. Przy okazji również zapraszamy do klanu =TNTF= (The Northern Task-Force), na strony http://TNTF.pl lub http://TNTF.nhit.pl.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam
Artur


Ostatnio edytowano 23 lut 2012, 22:53 przez zmechu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2012, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
świetnie! w końcu powstaje jakiś serwer S.F. bo rankingowe S.F. są już na wymarciu :P mam tylko pytanko jaki patch będzie potrzebny gdyż oryginalnie mam 1.3 ale czasem przy łaczeniu w necie pisze mi coś o modyfikacjach i nie wpuszcza na serwer (warto by było -jak się da - usunąć z serwera te 2 pliki powodujące problem ...xpack/...MD5...) pozdrawiam.

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Co do patcha to podejrzewam, iż bez 1.5 nie da rady. Proponuję jednak spróbować - jestem ciekaw czy na 1.3 zadziała :-)

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
hmmm, mam patch 1.50 w BF2 a jednostki specjalne mam v.1.3 ... ale niestety na Wasz serwer nie wejdę.... gdyż niby mam zmodyfikowaną grę i mam ją przywrócić do stanu pierwotnego... to tyle z grania.... broją na pewno 2 pliki *.md5 na serwerze, (na dedykowanym też mi broiły... ) pozdrowionka.

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:26 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
A w kwestii formalnej - dlaczego nie zaktualizujesz gry? 1.3 to wersja z epoki battlefielda łupnego :-)

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2012, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2010, 15:24
Posty: 15
panie adminie zmechu czy jak tam ,jeżeli zapraszacie kogoś na wasz serwerek to dlaczego dostaje kopa z serwa za każdego killa ,trzeba było napisać że mile widziane tylko mięso armatnie biegające z knifem i pingiem 200< :stupid: .Nie wiem co myśleć :wink: ,ale taką polityką tego serwa nie zapełnicie :wink:

_________________
NPI jak ktoś zna : )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2012, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Wiem o co chodzi, mnie też z własnego serwera wykopali :-)

Dziś grało trzech Rosjan, bawiło się w snajperów. I bardzo, ale to bardzo chcieli grać sami, wiec każdego obcego usuwali "demokratycznym" głosowaniem. Chłopakom szybko wytłumaczyłem co i jak i potem byli grzeczni jak trusie.

Jako że na serwerze póki co dzikich tłumów nie ma, więc dolne limity ilości graczy niezbędnych do głosowania i zmianą mapy są niskie.

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
zmechu napisał(a):
Jako że na serwerze póki co dzikich tłumów nie ma ...


..nie ma i nie bedzie , bo nie dosc ze to SF to do tego ( nie rankingowy :cry: - toż to sól tej gry :lol: )

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lut 2012, 00:40 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
... tak się składa, że serwer obsługuje jednocześnie mod BF2:SF jak i "normalny" BF2 - jak ktoś nie ma lub nie używa SF to klika w oczko wyżej i już. W planach jest też uruchomienie moda AIX/PR/FH2.

A że nierankingowy? Cóż, ma to tyle samo wad co i zalet. Jak z kobietami - można sobie poswawolić w publicznym zamtuzie, ale wszytko jest tam rejestrowane, notowane no i za pieniążki. A można też poużywać sobie w domu, prywatnie, za free, bez stresu i w dowolnej konfiguracji. Co kto lubi :-)

Obrazek

A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL