Teraz jest 28 mar 2024, 19:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lip 2012, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Witam!

Jako że przymierzam się do postawienia serwera z którymś modów BF2 mam pytanko - który z modów jest godny uwagi? Generalnie chodzi o to, ze jak już coś uruchomić to żeby nie stało na próżno. FH2, AIX, PR? Graczy w BF2 mało, nawet w dodatku SF tłumów nie ma, ale może będą chętni?

Pozdrawiam
Artur


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2012, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Zarówno FH2 jak i PR jest godny uwagi.
W FH nie grałem już dawno, ale w PRce, nie postawisz raczej dobrego serwera, jeśli nie masz dobrej społeczności. Musisz mieć tych kilkudziesięciu graczy którzy będą go seedować, a zarazem zapewniać dobry teamplay. Jeśli nie będziesz miał tylu osób to wątpię by udało ci się zapełnić serwer, a jeśli już to słabymi graczami, którzy nie zapewnią odpowiedniego poziomu współpracy, więc ludzie nie wejdą więcej na twój serwer, gdyż nie spełni ich oczekiwań.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2012, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2011, 22:54
Posty: 32
Dokładnie o to mi chodzi. Ale nie ukrywajmy, BF2 odchodzi w zapomnienie. O ile w wersję podstawową gra sporo ludzi, to w BF2:SF już garstka: są może 3-4 serwery a reszta stoi pusta. W FH2 dziś tylko na jednym serwerze grano, w AIX to na 20 serwerów na dwóch było po jednym graczu :-) A PR to już wymaga zgrania, i to w dodatku ekipa musi być mocna żeby to miało sens.

Ale parę razy pojawiały się na tutejszym forum zapytania o klany lub polskie serwery z modami BFa. Więc jakby ktoś chciał i miał ekipę to jestem otwarty na propozycje, serwer za friko i w dowolnej konfiguracji :-)

Póki co mamy takie coś:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Edit: na razie AIX mod 4fun:
Obrazek

oraz PR:
Obrazek

Jakby ktoś miał więcej doświadczenia w PR, to jestem otwarty na propozycje (jakie mapy, jakie tryby, na co zwrócić uwagę itp).


A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL