Teraz jest 18 kwi 2024, 08:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
grajac w bf2 bez zadnych modifikacji na rankingowym serwerze usluszalem szyderczy smiech wypowiedziany w grze oraz teksty oczywiscie po angielsku typu zlamie ci kark itd.pogrzebalem troche i dowiedzialem sie ze sa ta glosy z bf2142 dziwne bo nigdy nie instalowalem tej gry i zjakis przyczyn slysze te glosy i tu moja prosba moze ktos moze to wyjasnic albo podeslac instrukcje jak to zrobic bylo by milo aha zanim zaczniecie wieszac psy na mnie ze to bylo szukaj itd... szukalem i nic na ten temat konkretnie nie znalazlem byc moze zle szukalem :?
ale mi mo to prosze o wszystkie sugestie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:36 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
te dzwieki - smiech, pojawia sie gdy CHYBA zabiejsz kogos z wlasnej druzyny i sie odrodzisz, nie jestem pewien, $towarzysz$ sie nagrywal i puscil do DICE, wiec on powinien wiedziec kiedy sie te glosy pojawiaja



2. w jakim katalogu je znalazles ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2008, 16:41 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
grzebie dalej w necie i wyczytalem ze po zabiciu przeciwnika podbiegasz do niego naciskasz Q wskazujesz na pacjenta na ziemi i klikasz zauwazono wroga i w tedy wydobywa sie ten szyderczy smiech i zabity gosciu cie slyszy i dostaje nerwicy ale nigdzie nie moge tego znalesc jak to zrobic wiem ze sa to glosy z bf2142 oczywiscie musisz byc przy gosciu zeby cie slyszal ale to chyba wiecie czekam dalej na jakies wskazowki lub sugestie i dalej szperam w necie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2008, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
nie znalazlem tego w zadnych katalogach znalazlem jeszcze informacje ze musi byc zainstalowane bf 2142 i w tedy to jakos wspolgra ale to wszystko jak narazie jak cos sie dowiem wiecej zaraz napisze mimo wszystko wszystkich zainteresowanych tematem prosze o pomoc z gory dziekuje swoja droga ciekawe bylo uslyszec od kogos w grze ze zamierza zlamac mi kark heheheh...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2008, 01:02 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
No wiec kilka godz.szukania i ciagle nic ale moze to komus pomoze bo mi jak na razie nie zawiele heheh zerknijcie na ten link
http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1030669397


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2008, 02:38 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
Jest znalazlem ten smiech a raczej trzy rozne pliki znajduja sie w katalogu bf2 zerknijcie tu:
X:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Common_client.zip -> Sound.

Taunt1.ogg
Taunt2.ogg
Taunt3.ogg
oczywiscie mowa o patch 1,4 po rozpakowaniu archiwum zip odnajdziecie w\w pliki
no dobra znalazlem ale moze ktos pomoze jak je uzywac w czasie gry wszystkie sugestie mile widziane
p.s pierwszy Taunt1.ogg jak ktos gdzies na innych forach zauwazyl przypimina smiech Homera Simpsona.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
W tym pliku można znaleść wiele innych dźwięków nie użytych w grze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:36 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 03:10
Posty: 12
Tyle to tez wiem juz ale jak je uzyc na kilku serwrach zauwazylem a raczej uslyszalem ze jakos ludzie je uzywaja pytanie tylko jak hhhmmmm...???????


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2008, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
OMG było o tym na forum na 100% no ale nie chce mi sie szukac wiec napisze. Gdy spotujesz goscia a ułamek sekundy po tym dostanie kulke (od kogosz teamu) to wtedy sie smiejemy (albo jak spotujesz chwilke po tym jak gosciu oberwał nie pamietam juz) :P Co do "złamie ci kark" to nigdy o tym i tego nie slyszalem i ciezko mi w to uwierzyc ;)

Edit: minuta szukania: viewtopic.php?f=35&t=17709&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%C5%9Bmiech
viewtopic.php?f=35&t=21258&hilit=%C5%9Bmiech w tym temacie tez o tym jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2008, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2006, 20:10
Posty: 274
A w Sandboxie mozna usłyszeć tekst "Zauważono taczkę wroga *hahaha*". ;) Standardowo tego nie ma.

_________________
Obrazek last.fm | Obrazek digart.pl | Obrazek portfolio


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2008, 10:58 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Serio? Ale ten dźwięk jest w sounds.con czy instaluje się z sandboxem?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2008, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2005, 15:11
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
_Dominiko_PL napisał(a):
Serio? Ale ten dźwięk jest w sounds.con czy instaluje się z sandboxem?

Jest w bibliotekach bfa (/mods/bf2/) jako ogg (chyba w common_client.zip)
Tam jest sporo roznych dzwiekow (a nawet pelny utwor muzyczny) ktorych nie ma w ogole w grze.
Zapewne pozostalosci po wczesniejszych deweloperskich wersjach. Jak dla mnie marnotrawstwo miejsca, choc niektore rzeczy zaskakuja ;)

_________________
* Restrykcja broni, MEDICS ONLY, NO UNLOCKS etc.,wykrywanie commandera. Zapraszam TUTAJ :)
* !map,!restart,!pause bez BF2CC ? Zapraszam TUTAJ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:22 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
ten folder z m.in dźwiękiem pociągu już dawno odsłuchiwałem, ale nigdy nie słyszałem pełnego utworu czy taczek wroga :shock: niestety, w archiwum common.zip tego nie ma... wiecie konkretnie gdzie to jest?

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2005, 15:11
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
Taczka jest dla usmc,mec i chinczykow, osobno nagrana dla komandera, sl'a i zwyklego zolnierza. Np komunikat commandera znajduje sie w:
Kod:
Sound/English/Commander/No_Filter
jako plik
Kod:
PLAYER_SPOTTED_C_enemywbspotted.ogg
. Oczywiscie w common_client.zip.

Natomiast muzyczka, sadzac po nazewnictwie, miala byc podczas ladowania jakiejs mapy. W BF2 dostalismy jedynie loadery CH i MEC. Loader US to oczywiscie dobrze znany motyw muzyczny ;] ale w innej aranzacji. Znajdziesz tutaj:
Kod:
Sound/Menu/music
a plik ma nazwe:
Kod:
load_US_music.ogg


Gdyby byly problemy z odtwarzaniem ogg poszukaj kodekow (dla winampa latwo znalezc) to latwiej bedzie Ci sluchac pozostalych ciekawych rzeczy.
Ponizej konwert do mp3 dla leniwych ;] :
http://bfo.misiekbest.pl/dominiko/PLAYE ... potted.mp3
http://bfo.misiekbest.pl/dominiko/load_US_music.mp3

_________________
* Restrykcja broni, MEDICS ONLY, NO UNLOCKS etc.,wykrywanie commandera. Zapraszam TUTAJ :)
* !map,!restart,!pause bez BF2CC ? Zapraszam TUTAJ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 19:53 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Dzięki za info , bardzo ciekawe z tą taczką :D Ale ten plik muzyczny to zwykły loader Armored Fury... :(

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL