Teraz jest 19 kwi 2024, 18:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 1 gru 2009, 20:54 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Cytuj:
Wiadomo, ze to taki sam model broni, ale czy maja roznice w strzelaniu/odrzucie/hit boxach/ rodzaju uzywanej amunicji?


1. Długość lufy- MG ma dłuższą.

2. Lufa- MG ma ciężką lufę do strzelań amunicją p.panc i snajperską. G36E czy inne G36 mają lufy zwykłe.

3. Kaliber ten sam- 5,56x45 NATO. Jedynie amunicją mogą się różnić ( o różnym skoku w stosunku do lufy- podobnie jak różnice pomiędzy amunicją od M240/M249 a M16A1/AR-15. M16A2/ i nowsze mają amunicję od M240/49 i inne. ).

4. G36E ( jak i inne ) powinny tu strzelać DWUSTRZAŁOWĄ serią, a nie trój. MG36 może ( chyba :P ) strzelać trójkami- to jest chyba tró.

5. Odrzut- tu jest problem, bo MG36 i nowe G36/HKV mają inne urządzenie wylotowe ( podobne do KAC PDW, czy HK/M16/M4 ). Tu jest jeszcze stare- takie gietowskie.

6. G36K może mieć optykę w chwycie- opcjonalnie RIS i kolimator T2/Zeiss. Do tego 3 szyny w chwycie przednim.

G36E ma najczęściej lunetę w chwycie o 1,5x zoomie, rzadko o 3x czy niskim chwycie. Do tego stare urządzenie wylotowe i kolba.

G36- nowe lub jeszcze stare urządzenie wylotowe, chwyt niski, albo wysoki z optyką Zeiss'a+ koli. T2 lub inny na RIS. Do tego dochodzi dwójnóg.

MG36- najczęściej z ciężką lufą, lunetą w chwycie ( 3x )+ kolimator T2. Do tego nowe urządzenie wylotowe, magazynek "dwubębnowy" i szyny na foregripie.

To tyle. Kalibrem się nie różnią- najwyżej różnią się rodzajem ( czy to zwykła, czy p.panc, czy snajperska ).

A tu MG36 nie jest tró- pociski strasznie spadają ( w G36C tak nie ma- porównajcie sobie M249 z MG36- zobaczycie różnicę. ).

Pozdro. resi.

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 1 gru 2009, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2008, 19:12
Posty: 9
pl Szq1 napisał(a):
@pajak
da sie bf2/mods/bf2/objects_server/kits po tej zmianie nie wejdziesz na zaden serwer, chyba ze tez bedzie tak zmodyfikowany. (kiedys chyba w v1.0 sie dalo, widzialem filmik na ktorym goscie strzelali granatami z shotgunow na normalnym servie)



dzięki wielkie. na nowym patchu prubowalem ze zwiękrzoną liczbą magazynków i bolców i połączyło mi tylko że pokazywało że mam wykorzystane magi i bolce ale nie wywalało tzn. na serwie bez PB :). sprawdzę sobie czy będzie dzalać na podstawce hehe i będę wymiatać :twisted: na serwie jeśli się uda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 1 gru 2009, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
No ja bym sie nie przyznawal ze czituje.

ps, dzieki chlopaki za odpowiedzi.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 1 gru 2009, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
pajak napisał(a):
będę wymiatać :twisted: na serwie jeśli się uda.

Oczywiście, że się da - pod warunkiem, że ktoś postawi serwer na tym samym modzie - czyli wszyscy będą korzystać z tych samych możliwości. Z kumplami można sobie pograć - zwłaszcza z FF off i dużą ilością C4. Bo tak samemu na normalnym serwie i to jeszcze rankingowym to się nie da.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 3 gru 2009, 16:22 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2008, 19:12
Posty: 9
Eleanor napisał(a):
No ja bym sie nie przyznawal ze czituje.

ps, dzieki chlopaki za odpowiedzi.



nie przyznaję się ze czituję tylko mówię że zobaczę czy będzie działać a jak będzie to sobie powymiatam na serwie i na nierankingowym. jeszcze nigdy nie czitowalem tylko sprawdzałem czy potrafię ale na szczęście nie jestem hackerem :spam:
i żeby sobie sprawdzać czy działają "pewne udoskonalenia" mam inne konto i sprawdzam na serwach nierankingowych. drugie konto mam czyste i z dużą ilością pkt i odznak :twisted: a z czitowania nie czerpe przyjemności tylko z tego że mi się coś udało. sprawdzenie udoskonalenia zajmuje mi 1 rundkę. więc jeśli mnie zrozumiał pan to nie cztuję w tym sensie jak niektórzy.

to jest spam :spam: ale chciałem po prostu wytłumaczyć sprawę i rozwiać wątpliwości.

ps. co prawda od brata ale mam oryginał zakupiony w sklepie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bronie
PostNapisane: 3 gru 2009, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
pajak napisał(a):
jeszcze nigdy nie czitowalem

pajak napisał(a):
a z czitowania nie czerpe przyjemności


ee, przeczysz temu co mowisz, ale jednak rozumiem co mi chciales powiedziec ;)
Temat do zamkniecia jak mniemam.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL