Teraz jest 19 kwi 2024, 04:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 11:15
Posty: 1039
Rozgrywki 16 vs 16 to jest to. Nareszcie zacznie się coś dziać. Będzie to wymagało od klanów wiekszej organizacji niz w BF 42. Sytuacja dobra bo do klanu bedzie potrzebne minimum 20-25 osób co ograniczy powstawanie klanów "jednodniowych" i podniesie poprzeczke co do tworzenia taktyk, gry zespolowej. Gra na starych zasadach to chyba nie to (bo są one przystosowane do BF42). BF2 bedzie wymagać wiekszej ilości graczy ( wnioskuje po tym co widzialem i czytałem).

Zapewne znajdzie się miejsce na gre w mniejszych składach ale nie sądze że bedzie to przeważająca liczba meczy. 8)

_________________
A kto umarł, ten nie żyje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2005, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
zawsze mozna grac 8v8 na mapce 32 osobowej... jak beda rozgrywki 16v16 to sie zdziwie, ale z checia poogladam :} Bo 32v32 to raczej cud by jakis musial byc ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2005, 01:09 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2005, 23:56
Posty: 69
Lokalizacja: Tarnów
Tin napisał(a):
Rozgrywki 16 vs 16 to jest to. Nareszcie zacznie się coś dziać. Będzie to wymagało od klanów wiekszej organizacji niz w BF 42. Sytuacja dobra bo do klanu bedzie potrzebne minimum 20-25 osób co ograniczy powstawanie klanów "jednodniowych" i podniesie poprzeczke co do tworzenia taktyk, gry zespolowej. Gra na starych zasadach to chyba nie to (bo są one przystosowane do BF42). BF2 bedzie wymagać wiekszej ilości graczy ( wnioskuje po tym co widzialem i czytałem).

Zapewne znajdzie się miejsce na gre w mniejszych składach ale nie sądze że bedzie to przeważająca liczba meczy. 8)


Obecnie klan w którym gram liczy sobie 23 osoby. Średnia wieku oscyluje w okolicach 27 lat. Znamy się wszyscy bardzo dobrze, gramy ze sobą już od kilku lat, a mimo wszystko wystawienie na każdy mecz 16 graczy stanowiłoby raczej duży problem. Do tego trzeba wziąć poprawkę na to, iż aby osiągać jakiekolwiek sukcesy, skład musi być w miarę możliwości stały i wyrównany, a ewentualne rotacje w „wyjściowym składzie” muszą być zredukowane do minimum. W związku z tym nie wróżę świetlanej przyszłości rozgrywkom 16x16 i wydaje mi się, że optimum będzie stanowić rozgrywka w okolicach 10x10.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2005, 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Tyl, że 13 osób już sobie nie pogra i nie pokaże możliwości, chyba że Team będzie podzielony na dwa sqady A i B. W zależności z kim się gra będzie wystawiany squad A, lub B.

Pozdrawiam Sp3c.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2005, 01:47 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2004, 22:02
Posty: 432
Lokalizacja: Warszawa
Po wyjściu demka uważałem tak samo jak większość, czyli że mapy 16 osobowe odejdą do lamusa (co to za granie bez sprzętu, bez samolotów, samo infantry). Tymczasem po wyjściu pełnej wersji, moje zdanie zmieniło się diametralnie. Mapki 16 osobowe są naprawde fajne, na brak sprzetu nie ma co narzekać - są myśliwce, helikoptery, czołgi, APC... jednym słowem wszystko :) Akcja toczy się non stop, a commander musi wykazać się nie lada umiejętnościami, łącząc tak dynamiczną grę z czasem na dowodzenie drużyn(ą/om).

Nprawde polecam wejść na jakiś serverek z fajnymi ludżmi i zagrać sobie wszytkie mapki 16 osobowe, a na 100 % zmienicie o nich zdanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2005, 09:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Grałem klanówkę na Oman Gulf w wersji dla 32 graczy. Graliśmy 12 vs 12 i było deko pustawo - 4 osoby latały, 1 commanderował - do walki o 5 flag zostało 7 osób. Myślę, ze dla tej mapki 14-16 graczy na stronę to optimum. To samo Oman Gulf 16 grane 8 vs 8 było jusz lepsiejsze, ale dalej pozostawał pewien niedosyt.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL