Teraz jest 28 mar 2024, 22:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Czy polskie klany powinny grać przeciwko sobie w CB ?
TAK! zdecydowanie TAK ! 50%  50%  [ 179 ]
TAK, ale po wcześniejszych ustaleniach na privach 22%  22%  [ 78 ]
NIE! w niczym to nie pomoże a tylko pogorszy sytuację ! 29%  29%  [ 104 ]
Liczba głosów : 361
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 02:05 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
ja ja 8) mine flejm, mine mine mine:P

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
rover napisał(a):
ale to jest w ogole troche smieszne. juz kiedys nightmax pisal w jakiejs sprzeczce zeby wyzwac jego klan jak jest sie takim madrym. wyzwalismy, chociaz za az taaaakich madrych sie nie uwazamy i enclave nie przyjelo challange'a. a krzyczeli tak glosnym chorem wszyscy z enclave bez wyjatku , przy okazji mieszajac nas z blotem. teraz znowu ktos z enclave pisze, ze czeka na wyzwania etc. do tego Matador pisze, ze czeka szczegolnie na klan CQF, ktory w moim odczuciu jest od enclave nieco slabszy. ciekawe czy z tak samo wywieszonym jezykiem czekasz na wyzwanie od nas, kiedy wiesz juz ze nie jestesmy kolejnymi chlopcami do bicia. zebys potem tego swojego tonu "dam wam nauczke bachory" nie odszczekiwal jak taki CQF sprawi Ci niespodziewanke jak 3C w Polish Cupie. potem ktos z CQF napisze po twoim postem, ze wlasnie wypowiedzial sie "lousy looser" i dopiero wtedy bedzisz mial zonka :P


kto tam wyzej pisal, ze chce flame? :P


Widzę ze niezły twardziel z ciebie, ale o wywieszaniu języka to Mistrzu możesz Mańkowi opowiadać, nie mi.
Ja u nas zajmuję się WA od CB i tylko tym.
Do mnie się chyba nikt z was nie zwracał? albo chyba głuchy jestem że o wyzwaniu od was od nikogo u nas nie słyszałem.
Wiem że CQF najsilniejszy na tą chwilę nie jest, ale chyba wytłumaczyłem o co chodzi. Nie życzę sobie aby jakieś typki rzucały jakieś bluzgi na mnie.
Dlatego mam ochotę na meczyk z nimi – proste.
Tak jak napisałem wcześniej nic na siłę.
Nic nie stoi także na przeszkodzie abyśmy zagrali pierwszy polski meczyk przeciw wam w CB.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 9 cze 2005, 20:23
Posty: 44
Lokalizacja: Warszawa
twardy czy nie twardy, odkad jestem na tej scenie to enclave najwiecej krzyczy, a najmniej pokazuje. i raczej nie jedna osoba mi to mowila :P

no i do prawdy nie wiem, co z tym wszystkim ma Maniek wspolnego. jakies demony przeszlosci sie w Tobie budza? :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:56 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Nie mogę się zgodzić z tym, jakoby enclave "pokazywała" mało, albo nawet "najmniej". Odkąd sięgam pamięcią - reprezentowali nas (PL) wysoko w Clanbase w ladderze BF1942, przez moment zawitali na pierwsze miejsce laddera BF Vietnam, w ladderze BF 2 też są bardzo wysoko, a Ligę Polską BF1942 wygrali. Piszę to jako osobnik reprezentujący PRGK-42 - ekipę, która długo nie mogła się pozbierać po odejściu 3/4 graczy z podstawowego składu PRGK-42 własnie do enclave, więc jak widzisz nie można mnie posądzić o wazeliniarstwo w ich kierunku.

PS: Jeszcze nie zmieniliśmy złotej zasady i wydaje się ona nadal obowiązywać, a próby jej złamania już kończą się kłótniami, przepychaniem i prężeniem cyfrowych muskułów. Naprawdę wam przeszkadza, że Polska rządzi na pierwszej stronie laddera BF 2 - CQ 16 ???

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Ostatnio edytowano 21 paź 2005, 14:03 przez EST_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
rover napisał(a):
no i do prawdy nie wiem, co z tym wszystkim ma Maniek wspolnego. jakies demony przeszlosci sie w Tobie budza? :P


Żadne demony przeszłości, z Mańkiem nie miałem nigdy nic doczynienia osobiście, nawet z nim nie gadałem. Jedyne co nas na chwilę połaczyło to totalna pomyłkowa z fuzją. Okazał się "bardzo miłym" gościem , a że teraz gra u was dlatego możesz mu opowiadać pierdoły o wywalniu języka.

Gram w BFa od dwóch lat i przegrałem nie jeden mecz i nigdy nie plułem się z tego powodu. A ty do mnie wyskakujesz z "lousy loosers"?! Widzę że lubisz pomącić. I żebym na Fx coś gadał wcześniej to już wogóle historia... Ja raczej jestem tu nadwyraz bezkonfliktowy.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:54 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2005, 00:03
Posty: 11
EST_PL napisał(a):
Nie mogę się zgodzić z tym, jakoby enclave "pokazywała" mało, albo nawet "najmniej". Odkąd sięgam pamięcią - reprezentowali nas (PL) wysoko w Clanbase w ladderze BF1942, przez moment zawitali na pierwsze miejsce laddera BF Vietnam, w ladderze BF 2 też są bardzo wysoko, a Ligę Polską BF1942 wygrali. Piszę to jako osobnik reprezentujący PRGK-42 - ekipę, która długo nie mogła się pozbierać po odejściu 3/4 graczy z podstawowego składu PRGK-42 własnie do enclave, więc jak widzisz nie można mnie posądzić o wazeliniarstwo w ich kierunku.

PS: Jeszcze nie zmieniliśmy złotej zasady i wydaje się ona nadal obowiązywać, a próby jej złamania już kończą się kłótniami, przepychaniem i prężeniem cyfrowych muskułów. Naprawdę wam przeszkadza, że Polska rządzi na pierwszej stronie laddera BF 2 - CQ 16 ???


Ale kogo to interesuje ? mowimy o TEJ scenie , mianowicie bf'a2 , jezeli panom tak dobrze szlo w bf'a 42 to sie ciesze , niech graja tam nadal i odnosza sukcesy . Btw nie wiedzialem , ze cb odzwierciedla jakikolwiek poziom klanow , wystarczy zobaczyc na drabinke , i odrazu mozna dojsc do wniosku jaki jest tam marny poziom , wazne sa cupy (polish cup mniej wiecej to pokazal ) , cb to jest jeden wielki shit , wiec nie wiem jak mozna sie podniecac jakimi kolwiek tam sukcesami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2004, 10:48
Posty: 339
Lokalizacja: SzczeciN
nieee, po co psuć sobie krew... :P

_________________
open'er 2007! [top dawgz] 4 life


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
gotti^^ napisał(a):
EST_PL napisał(a):
Nie mogę się zgodzić z tym, jakoby enclave "pokazywała" mało, albo nawet "najmniej". Odkąd sięgam pamięcią - reprezentowali nas (PL) wysoko w Clanbase w ladderze BF1942, przez moment zawitali na pierwsze miejsce laddera BF Vietnam, w ladderze BF 2 też są bardzo wysoko, a Ligę Polską BF1942 wygrali. Piszę to jako osobnik reprezentujący PRGK-42 - ekipę, która długo nie mogła się pozbierać po odejściu 3/4 graczy z podstawowego składu PRGK-42 własnie do enclave, więc jak widzisz nie można mnie posądzić o wazeliniarstwo w ich kierunku.

PS: Jeszcze nie zmieniliśmy złotej zasady i wydaje się ona nadal obowiązywać, a próby jej złamania już kończą się kłótniami, przepychaniem i prężeniem cyfrowych muskułów. Naprawdę wam przeszkadza, że Polska rządzi na pierwszej stronie laddera BF 2 - CQ 16 ???


Ale kogo to interesuje ? mowimy o TEJ scenie , mianowicie bf'a2 , jezeli panom tak dobrze szlo w bf'a 42 to sie ciesze , niech graja tam nadal i odnosza sukcesy . Btw nie wiedzialem , ze cb odzwierciedla jakikolwiek poziom klanow , wystarczy zobaczyc na drabinke , i odrazu mozna dojsc do wniosku jaki jest tam marny poziom , wazne sa cupy (polish cup mniej wiecej to pokazal ) , cb to jest jeden wielki shit , wiec nie wiem jak mozna sie podniecac jakimi kolwiek tam sukcesami.

a szanowny pan to kto ?

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:17 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Nie wiem, też nie mam pojęcia, w każdym razie widać nadal nie obejrzał do końca filmu rozpoczynającego Battlefield 2, a i cyferka 2 z niczym mu się nie kojarzy. Jednakże słowne przepychanki i dewaluowanie osiągnięć innych idzie mu naprawdę nieźle.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Każdy widzi to inaczej. Ja niecierpię wszelkich cupów bo oferują jedną mapę na rundę - dla mnie to strata wieczoru. Chwilka gry i wielki niedosyt, wolę porobić coś konkretnego.
W CB nie grają może wszystkie najlepsze składy, ale przynajmniej są 2 mapy na mecz, miły klimacik i fun. A to się dla mnie liczy :) i myślę że dla wielu.
Niejeden specjalista już tu jechał po CB, ale jak widać scena nie podziela tego spojrzenia bo wszyscy tam grają i są zadowoleni.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2005, 00:03
Posty: 11
Typowe , tzw brak argumentow , wiec najlepiej zaczac jechac po kims tak jak to bylo na poczatq i po calym klanie fx jak i rowniez scenie et chociaz do tej pory nie wiem , w jaki sposob ona wam tak nabroila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2005, 00:03
Posty: 11
MataDor napisał(a):
Każdy widzi to inaczej. Ja niecierpię wszelkich cupów bo oferują jedną mapę na rundę - dla mnie to strata wieczoru. Chwilka gry i wielki niedosyt, wolę porobić coś konkretnego.
W CB nie grają może wszystkie najlepsze składy, ale przynajmniej są 2 mapy na mecz, miły klimacik i fun. A to się dla mnie liczy :) i myślę że dla wielu.
Niejeden specjalista już tu jechał po CB, ale jak widać scena nie podziela tego spojrzenia bo wszyscy tam grają i są zadowoleni.


Nie jeden "specjalista" jechal rowniez po naszym klanie , wyzywajac nas kim my to nie jestesmy , i z jakiej my to sie gry urwalismy...

Wlasnie oto chodzi w takich cupach , gdzie grasz z randomowa mapa , jak rownie teamem , wiec musisz byc przygotowany na wszystko. A co do CB , to ja to uznaje jako "spar pod presja" :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2005, 00:03
Posty: 11
EST_PL napisał(a):
Nie wiem, też nie mam pojęcia, w każdym razie widać nadal nie obejrzał do końca filmu rozpoczynającego Battlefield 2, a i cyferka 2 z niczym mu się nie kojarzy. Jednakże słowne przepychanki i dewaluowanie osiągnięć innych idzie mu naprawdę nieźle.


Doszedles do takiego wniosku po ilosci moich postow mam rozumiec ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:56 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
gotti^^ napisał(a):
EST_PL napisał(a):
Nie wiem, też nie mam pojęcia, w każdym razie widać nadal nie obejrzał do końca filmu rozpoczynającego Battlefield 2, a i cyferka 2 z niczym mu się nie kojarzy. Jednakże słowne przepychanki i dewaluowanie osiągnięć innych idzie mu naprawdę nieźle.


Doszedles do takiego wniosku po ilosci moich postow mam rozumiec ?


Doszedłeś do wniosku, że ja doszedłem do takiego wniosku po ilości twoich postów ?

Jednakże stosując szkołę pisania trzech postów jeden pod drugim masz szansę szybko nadrobić zaległości.

gotti^^ napisał(a):
Typowe , tzw brak argumentow , wiec najlepiej zaczac jechac po kims tak jak to bylo na poczatq i po calym klanie fx ?


:?: :?: :roll: Ktoś po was jeździ (ł) ?

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
gotti^^ napisał(a):
Nie jeden "specjalista" jechal rowniez po naszym klanie , wyzywajac nas kim my to nie jestesmy , i z jakiej my to sie gry urwalismy...


A kto po was tak strasznie jeździ? i jeśli tak to za co?

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Ostatnio edytowano 21 paź 2005, 16:24 przez MataDor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL