Teraz jest 28 mar 2024, 20:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 19:36
Posty: 387
Lokalizacja: Katowice
admini też ludzie i mogą grać w pucharku

Sprawy dotyczące klanu admina rozwiązywane są przez co-supervisora.
Główny admin nie ma prawa rozwiązywać spraw gdzie zamieszany jest jego klan.

Z tego co pamiętam, podobnie chyba jest z Państwami. Więc nasze sprawy będzie rozwiązywać zastępca stefana.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2006, 18:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Taaa... tak samo jak stx i Team Holland :lol: :lol:

Anyway, GL Stefciu :*

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2006, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
A ja chciałem pomagać stefciowi w Opencupie to ten poszedł sobie sobie adminowac Eurocup, i teraz jakiś Moonstar jest supervisor i jak ja się z nim dogadam ?? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 09:00 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
http://www.clanbase.com/news_league.php ... 0&lid=2572


mecze kwalifikacyjne trzeba zagrac do niedzieli, czyli jednym slowem mecz pomiedzy FF.ATI a Voodoo zostanie rozegrany do srody.
A co do samych zaproszen, zaskakujacy jest brak xGx, zamiast nich invite dostalo xtatic. Dziwi rowniez obecnosc pelita w direct invite, czy tez redcode zamiast x6amd ktore pokonalo redcode na ostatnim lanie 2 razy. Najbardziej jednak dziwi direct invite dla starcomy zamiast FBI czy tez tajemnicza obecnosc enCore wsrod 12. Jednym slowem cala mase strasznie odwaznych decyzji za ktore przyjdzie sie teraz tlumaczyc stefanowi przez najblizsze dni 8) :)

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2004, 19:49
Posty: 170
Lokalizacja: Warszawa
Tłumaczyć się będzie musiał to pewne, ale łatwego zadania to on nie miał. Porównując ten EC z poprzednim dyskusje czy powinien grać xAMD czy RedCode to lekka żenada, i tak przegrają wszystkie mecze w fazie grupowej i to wysoko. Jedyną drużyną nad której brakiem faktycznie można się zastanawiać to dsr, ale z nimi czy bez nich poziom tego EC jest lekko dramatyczny. Stefan miałby trochę łatwiejsze zadanie gdyby Exit czy Boomtown wyraziły chęć zagrania, z drugiej strony zwycięzca polskich kwalifikacji przy odrobinie szczęścia może nawet powalczyć o wyjście z grupy. Anyway miejmy nadzieję że turniej będzie się cieszył większym zainteresowaniem adminów niż ten poprzedni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
no zadanie bylo extremalnie trudne, i moim zdaniem wywiazal sie z niego niezle, dlatego napisalem ze decyzje byly odwazne, a nie glupie, a to duza roznica.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, 14:06
Posty: 444
dostaliscie od ati chociaz po koszulce?:)

_________________
- Jakis lepszy cwaniak...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
narazie po czapce :wink: zeby dostac koszulke musielibysmy zaczac wygrywac :lol:

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 17:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2005, 20:46
Posty: 705
Lokalizacja: Zielona Góra
Zbawca napisał(a):
narazie po czapce :wink: zeby dostac koszulke musielibysmy zaczac wygrywac :lol:


:D

A co do rozdania zaproszeń to może zostały rozdane troche "kontrowersyjnie" :P , ale może i był to strzał w 10 8)

_________________
Tylko Battlefield! www.linkinpark.com & www.fortminor.com
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2006, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
http://www.clanbase.com/news_league.php?&lid=2557 są grupki w open cup,mój klan trafił do 3 ligi i w grupie tylko tych hiszpanów się leko obawiamy reszta raczej nie sprawi nam problemów, mnie osobiści dziwi zaproszenia do drugiej ligi, no ale to nie ja wybierałem tylko admin któy to może nie znac ostatnich wyników z PC 2006 :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, 10:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, 14:06
Posty: 444
Zbawca a macie moze 1 za duzo?:) bo lato idzie to bym przyszpanowal. w kompie tez mam ati :> i w singlu mam niezle ratio ;)))))))))

_________________
- Jakis lepszy cwaniak...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Luki napisał(a):
Garet a co ma piernik do wiatraka?:)

Ja oceniam st3f4na jako admina gry, w którą grał wcześniej... a nie na podstawie TP, które i tak było olewane przez wszystkich (taka jest prawda) :)

nvrmd, nie wracajmy do tego tematu bo znowu będzie burza :)


Admina gry w którą grał wcześniej? hmmm - chyba waradmina, no narobił troche kwasu na scenie i przesiadł sie na BF2, potem narobił troche kwasu w skladzie i pomogliśmy mu sie przesiąść na...akurat wybrał Wilde.

P.S. Bardzo dobra metoda oborny Stefan, nic nie komentować a sami przestaną dogryzać, jednak cośt am zapamietałeś z naszych rozmów. Jeszcze raz GL.

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Jezeli chodzi o brak xGx, wyniklo to z pomylki przy tworzeniu 'playlisty'. xGx zagra zamiast Xtatic'a w kwalifikacjach.

Jezeli chodzi o poziom, to zgodze sie z bennym, napewno troche inaczej wygladaly by zaproszenia gdyby zapisal sie exit, dignitas.de,boomtown czy tez plan|b.

Jezeli chodzi o Starcome, w poprzedniej edycji OC StarCome zajelo 2 miejsce pokonujac FBI w 1/2 finalu.

Co do Ciebie Darek to zenada ... ale jezeli chcesz wyciagac brudy to np
Wielki admin CQF ktory nic dla tego clanu niezrobil w zasadzie, jezeli chodzi o kwasy w skladzie, to w znacznym stopniu przyczyniles sie do odejscie najbardziej skillowych graczy CQF czyt. K@pitano, Crips, Dobi czy tez Mario (ktory jednak zdecydowal sie wrocic). Niebede juz wspominal o twoim 'slomianym zapale' namawiajac wszystkich najpierw na BF2 (akurat tego niemam ci zazle^^) po czym stwierdziles ze ta gra niema sensu, nie da sie nikogo zabic etc. Pozniej Cod2, ta sama historia (namawiasz wszystkich, po czym znowu to nie to) akurat przez ten pomysl sekcja BHD zostala oslabiona. Jestem ciekaw co teraz wymyslisz:)

pozdro

ps. zbyt czesto niezagladam na bf.pl, dlatego taka pozna reakcja ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:47 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2005, 19:01
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Jezeli chodzi o brak xGx, wyniklo to z pomylki przy tworzeniu 'playlisty'. xGx zagra zamiast Xtatic'a w kwalifikacjach.

Jezeli chodzi o poziom, to zgodze sie z bennym, napewno troche inaczej wygladaly by zaproszenia gdyby zapisal sie exit, dignitas.de,boomtown czy tez plan|b.

Jezeli chodzi o Starcome, w poprzedniej edycji OC StarCome zajelo 2 miejsce pokonujac FBI w 1/2 finalu.

Co do Ciebie Darek to zenada ... ale jezeli chcesz wyciagac brudy to np
Wielki admin CQF ktory nic dla tego clanu niezrobil w zasadzie, jezeli chodzi o kwasy w skladzie, to w znacznym stopniu przyczyniles sie do odejscie najbardziej skillowych graczy CQF czyt. K@pitano, Crips, Dobi czy tez Mario (ktory jednak zdecydowal sie wrocic). Niebede juz wspominal o twoim 'slomianym zapale' namawiajac wszystkich najpierw na BF2 (akurat tego niemam ci zazle^^) po czym stwierdziles ze ta gra niema sensu, nie da sie nikogo zabic etc. Pozniej Cod2, ta sama historia (namawiasz wszystkich, po czym znowu to nie to) akurat przez ten pomysl sekcja BHD zostala oslabiona. Jestem ciekaw co teraz wymyslisz:)

pozdro

ps. zbyt czesto niezagladam na bf.pl, dlatego taka pozna reakcja ^^
ps2. 'jednak cośt am zapamietałeś z naszych rozmów' no widzisz :)

sorry za 2 posty :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Stefan żadnego brudu nie wyciągłem, to raczej ty.
Kończmy temat bo niezdrowo sie zrobi. GL.

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL