Teraz jest 28 mar 2024, 11:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ja też zaoferowałem panu ejay-owi swoją pomoc, zobaczymy czy skorzysta, bo samemu to mu kupa a nie turniej wyjdzie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Zbawca napisał(a):
1. jakie 48 druzyn, ty chyba scene pomyliles, ciesz sie jak sie 12 zapisze
2. jakie wchodzenie i wychodzenie z serwerow, kazdy klan ma swoj serwer, jak sobie wyobrazasz ze wszystko odbedzie sie na 2 waszych serwach to wrzyci turnieju bfa nie widziales
3. jacy arbitrzy, to nie mecz pilki noznej
4. "To zaufane osoby, ktore siedza w BF'e od dawna." moze jakis konkrety
5. Robienie zasad pod ffa jest totalnym idiotyzmem, jak chcesz zeby turniej byl na poziomie i zeby zagraly w nim 3/4 najlepsze teamy w tym kraju to zasady robi sie wlasnie pod te zespoly bo oni maja najwieksze pojecie jak wszystko ustalic zeby to mialo rece i nogi
6. obstawiam ze nie zglosi sie zaden team ffa (no moze jeden albo dwa ale przegraja rundy po 190-0 nawet z najslabszym klanem)
7."znam wielu graczy, nie nalezacych do zadnego klanu, ale z wysokim skillem" - no ja tez takich znam nawet sam nie raz do nich naleze jak sie zaloguje na jedno z kilku fejkowych kont.
8. "Moglem olac to forum i napisac zasady takie jakie mi sie podobaja. Ale chcialem z wami przedyskutowac wazne sprawy i dlatego to robie. "- to nie jest dyskusja, poprostu piszesz z sufitu wziete pomysly. Dyskusja jest wtedy gdy obie strony maja pojecie na temat na ktory sie wypowiadaja, chyba rozumiesz aluzje.
9 "wiesz ile dostalem propozycji pomocy od was?? Zaledwie jedną (na skrzynke PM)." - wiem bo sam ja wyslalem, jest ona dalej aktualna o ile nie zniechecisz sceny kolejnymi chorymi pomyslami.

post ten nie ma cie obrazic, poprostu chce ci pokazac ze porywasz sie z motyka na slonce.


1. Jezeli zglosi sie mniej to tym lepiej dla was - klanów. Limit czasu bedzie zwiekszony. Maksymalna liczba druzyn wynosi 48, bo jak wspomnialem terminy nie pozwalaja na wiecej.

2. A jak ty sobie wyobrazasz granie na waszych serwerach? Kto dopilnuje rozgrywki?

3. Arbitrzy=admini

4. Bez konkretów, bo zaraz zacznie sie gadanie "ze ten to kolega tego, wiec pozwoli wam na duzo...".

5. Nie robie zasad pod FFa. gdzie ja to napisalem? Coś ci sie chyba pomylilo kolego.

6. Powiedz mi jeszcze jakie numery totka wypadna w najblizszym losowaniu.

7. Ja tych graczy znam osobiscie.

8. Brak zrozumienia. Pytam sie czy pasuje wam to czy tamto, a wy od razu dajecie do zrozumienia, ze robie zle. Nie pasuje? Dobra, napisze sam zasady, takie jakie mi sie podobaja. Narazie...

9. Dziekuje za pomoc. Jezeli bede juz coś wiedzial na temat organizacji turnieju odpisze.



Posty w tym temacie to co? ;p Jeśli pomocą nie są informacje przy jakich zasadach będzie największe zainteresowanie tym turniejem to co nią jest?

Skrzetnie korzystam ze wszystkim rad w tym temacie. Po to pisze tutaj, aby uzyskac od was jak najwiecej informacji. Gdy juz bedzie gotowy regulamin, dam wam jego kopie tutaj i napiszecie, co wam sie podoba, a co nalezy poprawic.

Pytałeś się co scena myśli o 10 minutach na rundę, były głosy, że to za mało. W końcu napisałeś że 20 odpada i będzie 10. To jest dyskusja?

A ja napisalem, ze to akurat nie jest zalezne od mojego widzi-misie. JA bym najchetniej zrobil turniej conquesta 10vs10 na duzych mapach, ale nie moge.

30min = 2x10min na mecz + 10 minut (gratis)
10 minut na zmianę drużyn, zmianę stron, poinformowanie kto ma wchodzić, ewentualne pauzy po wyleceniu kogoś = ZA mało jakby była runda po 5 minut może by czasu wystarczyło.


To ironia? W razie awarii poczekamy. O te pare minut mozna opoznic rozpoczecie nastepnego meczu. Tym bardziej, ze turniej nie bedzie rozgrywany na 1 serwerze, a na 2 (moze wiecej) rownolegle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2006, 22:08
Posty: 17
eJay napisał(a):
1. Jezeli zglosi sie mniej to tym lepiej dla was - klanów. Limit czasu bedzie zwiekszony. Maksymalna liczba druzyn wynosi 48, bo jak wspomnialem terminy nie pozwalaja na wiecej.
2. A jak ty sobie wyobrazasz granie na waszych serwerach? Kto dopilnuje rozgrywki?
4. Bez konkretów, bo zaraz zacznie sie gadanie "ze ten to kolega tego, wiec pozwoli wam na duzo...".


1. Jak 20 drużyn się zgłosi to imo będzie bardzo dobrze (wręcz wspaniale)
2. Nie martw się, nikt sobie na własnym serwerze krzywdy nie zrobi. Można odpalić scorebota, bf2cc i kłopotów nie powinno być.
4.Jakieś przykłady na co może kolega pozwolić? Wykopie kogoś? Włączy pauzę podczas gry, gdy wszyscy będą na serwerze? Ktoś chyba będzie nadzorował adminów (master admin? ;p / organizator turnieju) i w razie problemów łatwo z tego grona taką osobę usunąć.

eJay napisał(a):
Skrzetnie korzystam ze wszystkim rad w tym temacie. Po to pisze tutaj, aby uzyskac od was jak najwiecej informacji. Gdy juz bedzie gotowy regulamin, dam wam jego kopie tutaj i napiszecie, co wam sie podoba, a co nalezy poprawic.

Czekamy z niecierpliwością ;)

eJay napisał(a):
To ironia? W razie awarii poczekamy. O te pare minut mozna opoznic rozpoczecie nastepnego meczu. Tym bardziej, ze turniej nie bedzie rozgrywany na 1 serwerze, a na 2 (moze wiecej) rownolegle.

To nie jest ironia, to najprawdziwsza prawda. Battlefield niektórych osób, jak nie zcrashuje kilka razy podczas meczu to jest bardzo nieszczęśliwy ;/ Przy 10 minutowym zapasie czasu możesz się (albo/i organizatorów) już teraz zacząć przygotowywać na mega opóźnienia (żeby nikt nie był tym zaskoczony i istniał 'plan b' jeśli turniej będzie się przeciągał).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:
To ironia? W razie awarii poczekamy. O te pare minut mozna opoznic rozpoczecie nastepnego meczu. Tym bardziej, ze turniej nie bedzie rozgrywany na 1 serwerze, a na 2 (moze wiecej) rownolegle.


wymogi sponsorow sponsorow czy jak?
Tak juz ktos pisal wcxzesniej klany moga spokojnie grac na swoich serverach na ktorych moze byc jeden z adminow
Wiec wyjasnij jak to bedzie z tymi serverami.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Wymogi beda takie, aby kazdy team gral na wyznaczonym przez Gry-Online serwerze. Tu moge po cichu zdradzic, ze beda to serwery Neostrady, wiec jesli ktos jest z musu uzytkownikiem Neo to nie bedzie mial specjalnych problemow z polaczeniem :)

Inaczej tego nie mozna zrobic bo to nie jest zależne ode mnie, a od "góry".

Battlefield niektórych osób, jak nie zcrashuje kilka razy podczas meczu to jest bardzo nieszczęśliwy ;/ Przy 10 minutowym zapasie czasu możesz się (albo/i organizatorów) już teraz zacząć przygotowywać na mega opóźnienia (żeby nikt nie był tym zaskoczony i istniał 'plan b' jeśli turniej będzie się przeciągał).

Regulamin bedzie tak skonstruowany, aby zadne awarie nie wplynely na wynik meczów. Zreszta serwery beda stac na wersji 1.4 - jakby nie bylo, o wiele stabilniejszej niz 1.3.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:
Wymogi beda takie, aby kazdy team gral na wyznaczonym przez Gry-Online serwerze. Tu moge po cichu zdradzic, ze beda to serwery Neostrady, wiec jesli ktos jest z musu uzytkownikiem Neo to nie bedzie mial specjalnych problemow z polaczeniem :)


CZyli sa to wymogi sponsora? pisz odrazu a nie potem wszyscy sobie wszyscy sie zastanawiaja co to za idiotyczny pomysl by grac turniej na 1-2 serverach

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2003, 19:37
Posty: 94
Lokalizacja: Zabrze
Bardzo chetnie zobacze turniej BF2 organizowany przez osobe (przy wspolpracy konsultanta) ktora nie ma pojecia o grze Infantry. Osoba ktora mowi ze mapy sa male i rozgrywka bedzie bardzo szybka ("nie bedzie dreptania w miejscu") widocznie nigdy nie widzial meczu infantry albo widzial w wykonaniu slabych teamow 0o. Fakt mecze beda bardzo szybkie ale to zalezy jaki team bedzie gral z jakim.

Coz dla mnie jest to sytuacja bardzo smieszna i zycze powodzenia druzyna ktore sie zapisza do tego "turnieju". A ja ide organizowac turniej CS w ktorego gralem 2 razy :) ( uprzedzajac pytanie, tak to byla ironia)

_________________
Obrazek
http://www.team-delta.pl || #team-delta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Dokladnie Javo :)


Grac inf 2x10 min to tak samo jakby grac mecze w mistrzostwach swiata w PN 2x20 :-|

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
A ci dalej swoje...

CZyli sa to wymogi sponsora? pisz odrazu a nie potem wszyscy sobie wszyscy sie zastanawiaja co to za idiotyczny pomysl by grac turniej na 1-2 serverach

No przeciez piszę od początku, że na część decyzji nie mam wpływu. Potraficie czytać tylko między wierszami :)

Coz dla mnie jest to sytuacja bardzo smieszna i zycze powodzenia druzyna ktore sie zapisza do tego "turnieju".

Jesteś człowiekiem małej wiary.

Odnosnie limitu czasu. Czepiliscie sie (w zasadzie niepotrzebnie) tych 2x10 - to jest minimum, ktore przystosowane jest do terminarza spotkan co 30 minut. Przychylam sie jednak ku 2x18. Mecze rozgrywac sie beda co 45 minut. Ewentualnie pogadam z góra. Jezeli zglosi sie mniej zespolow (na ta chwile nie moge stwierdzic ile byloby to "mniej") to dostaniecie 2x25 i mecze co godzine.


Ostatnio edytowano 30 paź 2006, 17:33 przez eJay, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Coz dla mnie jest to sytuacja bardzo smieszna i zycze powodzenia druzyna ktore sie zapisza do tego "turnieju".

Jesteś człowiekiem małej wiary.[/quote]

juz widze to podium:

I. *mama zabroniła mi przeklinać* Leśne
II. Nooby z podwórka
III. Team PędziBimber



I tak troche btw, co zrobia admini jesli do turnieju zglosi sie druzyna z Headshotem i FragMasterem w skladzie

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
a skąd on niby miał to wiedzieć skoro pewnie chłopaki już nowe kopie gry mają xD poza tym ejay nikt nie chce 2x25, każdy będzie happy jak dacie 2x20, jak zawsze :). Poza tym chciał bym wiedzieć kim będą ci admini, sam adminowałem trochę w CB i wiem że łatwe zajęcie to nie jest. Jeśli adminami mają być, jacyś kolesie od cs, albo kumple z klasy, którzy nie widzieli meczy w bf2 na oczy, bo ich doświadczenie z bf2 to ffa to powodzenia, bo polska scena bf2 może kompletnie olać ten turniej(co prawie się stało z PC2006, gdzie pula nagród wynosiła 25 000 zł) i będą grały teamy takie jakie podał lipton xD. a to raczej nie wróży nic dobrego :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 17:52 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Jezeli beda graly takie teamy jakie podal Lipton i bedzie ich odpowiednia ilość to nie mam nic przeciwko. Przeciez to nie do mnie leci ewentualna nagroda, tylko do najlepszych uczestników turnieju.

Adminami sa/beda osoby zwiazane z Gry-Online, ktore graja w BF'a od jego poczatkow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ale to nie chodzi czy oni mają doświadczenie z bf, tylko czy mają doświadczenie w adminowaniu meczy w tą grę i znają się dobrze na bf, bo sama gra na ffa o niczym nie świadczy.

nie licz że zgłosi się nie wiadomo ile teamów z "łapanki", jeśli nie przypodobasz się klanom, to będziesz miał 2 grupy po 3 drużyny i na tym się skończy wasz turniej, słuchaj się ludzi którzy w nie jednym turnieju grali i nie jedną noc na bf zmarnowali a dobrze na tym wyjdziesz. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 18:44 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Posiadam na stanie serwer rankingowy BF2, ktorym adminuje wraz ze znajomymi. Mamy doświadczenie w adminowaniu, spokojnie :) Bardzo bym chciał, aby w turnieju wziely udzial znakomite klany z polskiej sceny, ale ja nie lubie ataków w stronę mojej osoby. Podważanie niektorych moich decyzji (ktore notabene nie dotyczą formy ostatecznej regulaminu), łapanie za słówka nie podobaja mi sie po prostu. Niektórzy mogliby służyć za wróżki. Na wyroki przyjdzie czas po zakończeniu turnieju.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2006, 19:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 10:21
Posty: 147
Lokalizacja: Legionowo
Nie obraź się, ale ty chyba nie rozumiesz co koledzy chcą Ci przekazać. Jeśli twoi koledzy i TY nie adminowaliście w żadnym turnieju BF-a to nie macie żadnego doświadczenia i to was dyskwalifikuje do takiej roli.

Adminowanie serwerem FFA i bycie adminem podczas turnieju to dwie różne sprawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL