Teraz jest 28 mar 2024, 16:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: eXavs debiutuje
PostNapisane: 19 lis 2006, 10:27 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2006, 18:34
Posty: 113
No cóż, wczoraj wygraliśmy pierwszy mecz w lidze infantry z klanem LUPI(włochy), tyle... że i tak pozostaje mi pewien niesmak. Bo mecz ten, wygraliśmy kilkoma ticketami, a na swojej mapie (karkand) pojechaliśmy ich znacznie

eXavs(USMC) 191 : 0 LP#(MEC)
eXavs(MEC) 151 : 61 LP#(USMC)

Natomiast jeśli chodzi o drugą mapkę(gulf), zrobił się niezły burdel... bo wyniki były następujące

eXavs(MEC) 0 : 128 LP#(USMC)
eXavs(USMC) 0 : 147 LP#(MEC)

Jeśli chodzi o pierwszą rundę, to wkurzyłem się strasznie. Bo przejęli nam wszystkie flagi, a ja i druga osoba z klanu schowaliśmy się. BA! Ja schowałem się pod skarpą na gulfie, w którym za cholere by mnie nie znaleźli, zostalo 2:30min. Moim zdaniem, wzięli commandera zeskanowali teren, zespottowali i do nas przybiegli, ponieważ jak mówił kolega który był na moim FreeCamie - koleś od połowy mapki prosto we mnie gnał, tak samo było z moim drugim kompanem po prostu zapierdzielał prosto. Padłem 23 sekundy przed końcem, 7 sekund zabrakło. :| Gdy poprosiliśmy o demo.... cóż, oni nie mają?! To jest nie wybaczalne, mówili jeszcze że pokażą nam screeny końcowych wyników, że nie będzie komendant. Po prostu żal, naprawdę żal jeśli myślą, że ktoś jest taki głupi...

A w drugiej rundzie, graliśmy pod presją i już naprawdę nie robiliśmy tego co było założone i przegraliśmy to dosyć dużo, chociaż wygraliśmy cały mecz - i tak pozostaje ten niesmak... mogło być więcej i klan ten nie zagrał dość fair. Mimo tego, nie będe im tego wypominał... bo w końcu wygraliśmy. :) A to cieszy, patrząc na ich mecze... bo mają na swoim koncie ponad 30 meczy ( np. wygrywali z MISS TEAM coś koło 700-0 a my - niedoświadczony klan, którego był to drugi mecz w CB - pojechaliśmy ich na naszej mapie 191-0 w ataku). Hmmm, jeśli mam coś napisać więcej, to cieszę się z tej wygranej - mimo że takiej nieznacznej. Dużo osób będzie gdakać...a ... wygrali fuksem. Ale exavs jeszcze was zadziwi, i w OpenCupie 06 (gramy w Inf i Chopper)i w CB normalnie, mamy naprawdę dobry sklad - który tylko wymaga jeszcze troche zgrania i możemy sensownie myśleć o zajęciu zadowalającego nas miejsca w CB... Jakiego? Tego wam nie zdradzę. :) - możecie być pewni - do końca roku sprawimy wiele niespodzianek, do zobaczenia.

Zkropkowany, kropek. :)

W zasadach CB jest prosto napisane, o Demku :

Cytuj:
Examples of valid proof are demos, in-game screenshots and server logs that were obtained from a neutral party. Private logs from IRC, ICQ, etc or server logs provided by either player will not be considered to be evidence because they can easily be falsified. If a demo is used as proof of cheating or other malicious actions, you must immediately specify the exact moment(s) (down to the exact minute and second) where the cheating is proven or the conflict will be lost automatically. Supervisors will not look at entire demos.


Co oznacza, że jeśli występują jakies problemy i mamy podejrzenia co do ich gry


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2006, 14:06 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wazne, ze wygraliscie ;) - GJ

Wynik troche przeinaczyles, ale mniejsza o to. Chetnie sie z Wami zmierzymy, chociazby na pcw - jak cos wal na gg.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2006, 14:38
Posty: 478
Lokalizacja: Sulęcin
; p GG
tylko z tym komanderem to mogl byc....
a moze mieli BARDZO DOBREGO WH :> ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 gru 2006, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2006, 22:53
Posty: 108
gratuluje i życzę kolejnych sukcesów
a apropo comandera to wy nie macie własnego nagrania??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 gru 2006, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Stary to jest temat z przed miecha :D A oni pewnie juz grali inne mecze wiec sie spozniłeś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2007, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Gratulacje może zagracie z Nami ??

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 02:19 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
um Sztandi :) patrz: post Grubbera, taka mała uwaga :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Whatever ale Exavs nadal unika jak ognia gry z jakimś mocnym przeciwnikiem boją się ??

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
W piątek gramy z nimi -Vendetta (z tego co widziałem w nadchodzacych meczach [nie wiem czy juz jest zaakceptowany] to bedzie ciekawie). Moze HSTV bedzie transmitowało?? :P joke


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 15:39 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
sztandar napisał(a):
Whatever ale Exavs nadal unika jak ognia gry z jakimś mocnym przeciwnikiem boją się ??


a mają "pr0" playera w squadzie... Ciekawe ... :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2007, 18:12 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Teraz mają dużo meczy więc zobaczymy jak ich forma. Życzę im powodzenia.

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2007, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2007, 01:41
Posty: 22
Lokalizacja: z killzone
sztandar napisał(a):
Teraz mają dużo meczy więc zobaczymy jak ich forma. Życzę im powodzenia.
a dziekuje, wkrotce zagramy. A pro playera juz nie mamy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2007, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Tak sobie myślę że w ramach rekompensaty wypadałoby chyba oddac te 10 punktów chłopakom z miss.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL