Teraz jest 28 mar 2024, 17:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2008, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:19
Posty: 4
Lokalizacja: Londyn
Witam wszystkich.
Jestes znudzony CB i ESL? Masz dosyc grania z tweakerami, bunnyhoperami i DD.
Nalezysz do klanu i macie min 6 graczy, wolny jeden dzien w tygodniu zeby zagrac ligowy mecz z dzentelmenami na zupelnie innych zasadach niz ESL i CB?
No to chyba jestes we wlasciwym miejscu. Chcialbym wam polecic coraz bardziej popularna lige DL. Rozgrywki bf2 infantry only, 1v1 knife, 2v2 heli i swietni admini otwarci na nowe propozycje. Nowy sezon startuje juz w styczniu.
http://www.definitive-leagues.net
Jak macie jakies pytania to mozecie mnie dodac na xfire: ymon lub msn: ymon79@hotmail.com
Przeczytajcie regulamin zanim zaczniecie zadawac setki pytan, zwlaszcza Section 6 ;)
http://www.definitive-leagues.net/index ... pic&t=3647
Pozdrawiam.
=.FFP.=YmoN

_________________
http://www.ffpclan.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Mam rozumiec, ze dzentelmeni nie skacza? :mrgreen:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 19:21 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:19
Posty: 4
Lokalizacja: Londyn
stan86 napisał(a):
Mam rozumiec, ze dzentelmeni nie skacza? :mrgreen:

Chodzi o przestrzeganie zasad, sposob gry, sposob wypowiadania sie na forach itp.
Nie ma wrogosci i wszyscy bardzo dobrze sie bawia,
sorki ze tak to ujme ale nie ma poprostu "dziecinady".

_________________
http://www.ffpclan.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Jezeli za dziecinade uznajesz dążenie do jak najwiekszej efektywnosci we fragowaniu to rzeczywiscie. IMO im wiecej ograniczeń i nie jasności (kiedy skok uznac za BH a kiedy nie itp) tym wiecej powodu do sprzeczek i kłótni.
Jak wyglada walka na noze bez delfinkow i BH? xD

Co znaczy DD?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2007, 00:05
Posty: 116
Lokalizacja: Wawa
Unlocked Weapons: On all BF2, SF and EF unlocks

Chcecie mnie zabić? :lol: Dawno sie tak nie uśmiałem xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:19
Posty: 4
Lokalizacja: Londyn
Grubber{PL} napisał(a):
Jezeli za dziecinade uznajesz dążenie do jak najwiekszej efektywnosci we fragowaniu to rzeczywiscie. IMO im wiecej ograniczeń i nie jasności (kiedy skok uznac za BH a kiedy nie itp) tym wiecej powodu do sprzeczek i kłótni.
Jak wyglada walka na noze bez delfinkow i BH? xD Co znaczy DD?

Sluchaj kolego ja nie przyszedlem sie tutaj z was nasmiewac ani zeby wchodzic w jakies glupie dyskusje, przyszedlem poprostu z czyms innym i tyle.
Jezeli tego nie lubisz i to Ci sie nie podoba to w porzadku twoj wlasny wybor i ocena. Ja Ciebie nie bede negowal. Jednego nie potrafie zrozumiec, skad sie bierze takie negatywne nastawienie do kazdego posta ktory sie pojawia na forum? Odpowiem Ci jednak na pytania ktore sa bardzo proste.
Po pierwsze nie napisalem ze uznaje za dziecinade dazenie to wiekszej efektywnosci tylko zachowanie takie jak Twoje na forum (tam tego nie ma) - nie umiesz rozmawiac z ludzmi to sie nie odzywaj i przeczytaj prosze jeszcze raz moje wypowiedzi to moze lepiej zrozumiesz tekst. Skaczac wcale nie zwiekszasz swoich szans na zdobycie wiekszej ilosci fragow i wcale nie stajesz sie lepszym zawodnikiem przez to. Mozna grac tak samo lub lepiej wogole tego nie robiac. Jezeli chodzi o niejasnosc w regolach to nie mamy z tym zadnych problemow, wszystko jest jasne i proste. Nie skaczesz jak do Ciebie strzelaja i tyle. DD to delphin diving. Szczegolowe zasady i ich opis sa zawarte w linkach ktore podalem powyzej. W 1v1 knife sa inne zasady, przeczytaj wszystko i pozniej zadaj pytanie jak czegos nie kumasz. Do ligi nie moga sie przylaczyc pierwsze lepsze klany ktore sie zglosza. Rekrutacja wyglada troche inaczej niz w innych ligach (gra sie mecze testowe i wystawia opinie na forum, jezeli klan spelnia warunki to wchodzi). Szczegoly sa opisane na forum ligowym.

_________________
http://www.ffpclan.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
NO WLASNIE KOLEDZY Z MISS ;] wasz przyjaciel z klanu pisal do mnie na xfire ze bym nie pisal jak mi sie cos nie podoba w temacie na ogolnym tylko na prive ;] ale widze ze missy to są missy. Oczywiscie wy mozecie wysmiac kogos bo : bez pod skoku nie dam rady ;]
chodz sam skakam i nie mam nic przeciwko , ale skoro ja nie moglem pisac zlych rzeczy w temacie waszego uber pro kolegi z klanu , to wy tez nie musicie pisac tu jezeli nie macie zamiaru dolonczyc do turnieju a tylko wysmiewac na forum ;] , jezeli wam sie zaady nie podobaja( bo chyba nie ma zasad ktore by wam sie podobaly ;] CB 16 : 26 . )
to moze nie udzielajcie się ;]
FULGRIM moj ty przyjacielu ;] skoro nie dajesz rady z M4 to nie dziwie sie ze nie chcesz dołączyc do ligii z unlocks ;]
BTW dobra robota z tą nową ligą ;] moze to ruszy troszke scene do myslenia i do teamplay-u ;]moze sam wysle pare osob choper a i sam bym pojechal fulgrima w knife ;]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2008, 23:54 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2008, 16:19
Posty: 4
Lokalizacja: Londyn
i to mi sie podoba Eddie, nikt nikogo do niczego nie zmusza,
pogadac zawsze mozna ale z rozumem koledzy, przeciez gramy w to dla zabawy,
dzieki za posta,
pozdrawiam ;)

_________________
http://www.ffpclan.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2008, 01:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Hipokryzja Eddie? Sam nazywasz bzdurą poradnik Dywana a tu nam wyjeżdżasz że wyśmiewamy inne opcje. Dywanowi chodziło o szerzący się spam i offtopic. Chyba nie napisał do ciebie żebyś się nie wypowiadał po twoim poście w którym wyżej wymieniony poradnik uznałeś za bez użyteczny (zapewne głównie dla ciebie bo ty jako jedyny w Polsce nie masz rega i cały kraj musi o tym wiedzieć)

Wracając do tematu. Nie mam nic przeciwko takiej lidze, kit z nią. Grajcie se jak chcecie ale jako gracz ESL i CB zostałem wrzucony do jednego worka z tweakerami i configowcami i innym ścierwem. Owszem używam BH i prona, ale przecież tak się właśnie gra w BF2. To tak samo jak byś chciał zrobić ligę w Quake w której zakazane były by rocketjumpy, bunny hopping itp. Moim zdaniem umiejętność gry to właśnie odpowiednie nauczenie się wykorzystywania tego co daje gra. (oczywiście z pewnymi ograniczeniami jak glicze itp.) Cóż dla ciebie to dziecinada dla mnie to właśnie skill.
Poza tym nie znam osoby która stojąc na baczność na przeciwko robiącego jakiekolwiek uniki kolesia wyszła by zwycięsko. Zasady w lidze bardzo przypominają mi problemy osób dopiero zaczynających grę (problem z trafieniem BH itp.), jednak większość osób przystosowuje się do zasad panujących i zaczyna sam używać różnych tricków. Co do mojego negatywnego nastawienia to się mylisz, negatywnie nastawiony jestem do osób które zadają po raz n-ty pytania o przewroty w czasie padania itp.
Pozdro i powodzenia w rozgrywkach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2008, 03:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2007, 00:05
Posty: 116
Lokalizacja: Wawa
Naprawdę nie wystarczy wam ze ea/dice juz raz wykastrowała ta grę patchujac musicie sobie sami robić ligę bez czituhuf i banyhoperuf.Znudziło się już banowanie ich na własnym servie czas na ligę? W sumie czemu nie.Paraolimpiady nie zrobili bez powodu xD. Czemu więc nie ma być ligi dla ludzi nieco ekhmm ograniczonych gameplayowo...

EDDIE_PL napisał(a):
NO WLASNIE KOLEDZY Z MISS ;]....blablabla ;];];];]


To takie durne ze nawet nie bardzo wiem co powiedzieć xD
Serio uważasz ze mnie pociśniesz na knife? Chyba dzień po trafieniu 6 w totka.
Swoją droga nigdy nie zrozumiem czemu sie mnie tak oczepiłeś... Nie wiem pewnie to jakieś wydumane powody człowieka-no-rega.Tak czy inaczej: oto nadeszła wymarzona liga dla ciebie!! Tadaaaa!!!

Ekhm to ten moment w którym piszesz posta z okrzykami radości xD.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2008, 12:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Panowie, to nie temat na spory. Proszę o zakończenie tej dyskusji!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2008, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Ciekawe czy klany z CB/ESL miały by co robić tam, 5 minut gry, baserape, płacze, skarga do adminów...itd.?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2008, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
dodam swoj klan jezeli missy tez bedą rdy xd
no i jezeli bedzie pare klanow wiecej ;]
to moze byc naprawde zabawne i zaskakujące ;]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2009, 03:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
liga noobow, dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2009, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2008, 23:19
Posty: 171
Lokalizacja: KrK
Zawsze nowe rzeczy przynosza nam kolejne kontrowersje i spory ;)
Co do samej ligi to chyba wole ESL i CB ;p

Grubber Ty tfequ !! ;(

_________________
BF2 Nick: Smit3r


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL