Teraz jest 28 mar 2024, 13:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Witam! (Teraz dopiero zauwazylem ze przypadkowo w złym dziale to wrzuciłem, niech ktoś przerzuci do Clanbase, sry)

Przedstawiam Wam bardzo prosty sposób wydymania innych klanów których z jakiś powodów się boicie lub nie lubicie. Metoda w 100% legalna na Clanbase, nawet admin przyzna wam racje. Jak to zrobić? Przeczytajcie jak nas wydymali grecy.

Mieliśmy grać z GRECKIM teamem, który miał grać z GRECJI. Jako, że my jesteśmy z Polski sensownym wyjściem byłoby znaleźć neutrala i grać full mecz. Oni mieli neutrala w niemczech więc bez wachania się zgodziłem. Zawsze to lepiej grać w niemczech niż w Polsce i Grecjii.
Wchodzimy na serwer, dwóch "greków" ma ping 8-10. WTF? Jak neutralny serw jak 40% składu greckiego ma ping poniżej 10 ( mieszkają w niemczech i nawet maja dopisek GER przy nicku ) przy moim 75, a reszcie 50-60? Okłamali nas, że grają z Grecji, żeby mieć lepsze warunki do gry, ja nie wiedząc o niczym zgodziłem się przed meczem bo jak dla mnie wszystko wyglądało normalnie. Po dwóch rundach jest wynik 191-175 dla nich. Chcemy iść na nasz serwer w Polsce by wszystko było fair. Neutralny serwer jest fikcją, więc chcemy 50/50. Oni powiedzieli, że mają nas w dupie i nie zagrają na naszym bo sie zgodziliśmy na ich serwer (co tam że nas okłamali)
Pisze do "wielkiego admin'a" pt: David2006 z którym za specjalnie się nie lubię, i co robi David? Przyznaje im racje. Przyznaje racje grekom którzy nas wydymali i my nie mamy nic do powiedzenia. Stwierdziłem, że nie będziemy grać z oszustami i nie będziemy rozmawiać z adminem idiotą którego nie ma 99% czasu i nic nie wie o niczym.


Także jak ktoś z was chce łatwo wygyrwać w clanbase to:
1) Zróbcie klan powiedzmy z Kazachstanu
2) Wciskajcie kit ze macie neutralny serwer w Polsce
3) Jak drugi klan wejdzie i zobaczy wasze pingi, tym samym skapnie sie ze jestescie z Polski i to nie jest neutral, to i tak macie sprawe wygrana bo admin przyzna wam racje.


Jak adminem był Phoenix wszystko było normalnie i bezproblemowo. Mam nadzieje, że chociaż Adah coś poradzi bo on jest teraz głownym adminem. Generalnie rzec biorąc, zostaliśmy wydymani na legalu za zgoda admina, jaki sens grania w lidze gdzie można oszukiwać?

Link do meczu: http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=8701529

ultras napisał(a):
server date:
62.104.170.28:16567
pw:cbwar


The server is a central European server.It is in germany

We play 4 rounds there
is ok?

We then all have a good ping!
You have a better ping
We play from greece
so is it fair for all

are you agree?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Jak juz sie skonczylo 1 mape na ich warunkach to jest po frytkach. Skoro wam warunki nie odpowiadaly, to po co zaczynaliscie grac 1 mape? Wszystko sie przed meczem ustala, a nie pozniej wielki placz "noname nas zbily, to idziemy na nasz". Tez bym sie nie zgodzil.
Jaki ping mialo 3 pozostalych graczy? Pewnie +80/+90

Mielismy podobna sytuacje w BF2142 NC. Gralismy z UK i obie strony zgodzily sie na 50/50. Idziemy do nich, serwer strasznie laguje, ping standard +60, wszystkim skacze do 1000, ale UK mowia, ze to blad serwera z wyswietlaniem pingu. Oczywiscie nie mieli innego serwa, wiec zagralismy. Na druga mape idziemy do nas, oni pingi +80 i mowia, ze nie graja bo ping za duzy :mrgreen: Po malym flejmie admin nam kazal grac 2 mape na neutralu. UK nie chcialo powtorzyc 1 mapy na neutralu, to podziekowalismy i wyszliszmy :wink:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 14:16 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
david jest tylko referee. Sędziowie mają decydujący głos w trakcie trwania meczu, ale jeżeli tak to wyglądało mogliście uderzyć do mnie albo do owning_y0u, bronić się i nie dać sobie wcisnąć tego serwera. Miał być neutralny, a nie był, więc nie ponieślibyście konsekwencji, bo uzasadnione byłoby Wasze zachowanie. Nie byłem już online o tej porze, ale możliwe, że owning by Wam pomógł. Jeżeli nie załapalibyście nikogo mogliście zabrać wildcard i do ustalenia nowego terminu sprawa serwera byłaby już jasna.

To prawda, że Grecy Was ściemnili tym komentarzem, że grają z Grecji, ale rozpoczynając grę na pierwszej mapie przyjęliście te warunki i teraz nie możemy już nic z tym zrobić.

Jeśli chodzi o pingi to najłatwiej patrzeć na średni ping zespołu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
I właśnie dlatego sprawdza się serwer przed meczem :) Z tego co pamiętam to w cb jest zasada 125% sumy pingów. Do tej zasady mogliście się odnieść, ale przed rozpoczęciem 1 rundy...

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Musielismy grac na ich serwerze bo skoro zaakceptowalismy go to mielismy grac, nie wpisywalem naszego serwera bo po co? Mial byc neutral, chlopaki mieli normalne pingi, po co mam sobie robic dodatkowe klopoty (zaden normalny klan nie robi takich wałów)?.
Na samym poczatku rundy pisalem ze gramy 50/50 bo polecieli w ch. i ze nie zamierzamy grac na ich serwerze.

Pisałem na ircu do owning u ale nie zastalem go. Chcialem wziac wildcard, david mi nie pozwolil po 2 rundach.

Generalnie w calej sytuacji jestesmy poszkodowani, ale wychodzi na to ze nie mamy racji, bo zupełnie pomija się fakt ich ewidętnego oszustwa.. Dla mnie kompletna paranoja. Paranoja jest tez to ze nie mozna zrobic konfliktu meczu jak w ESL'u mimo ze racja jest ewidętnie po naszej stronie. Po raz kolejny sie okazuje ze z nieznajomymi klanami nie mozna byc uczciwym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 16:01 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 17:25
Posty: 132
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rozpoczynając grę na tym serwerze przyjęliście ich warunki. Gdybyście nie zaczynali grać, nawet gdyby się odgrażali i nie wiem co jeszcze, to bylibyście na wygranej pozycji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
David by nam wpisał no show'a, bo to tez probowalem forsowac.

Ja nie rozumiem Adah jednej rzeczy. Jak dla mnie to powinno być 0 tolerancjii dla oszustwa, a ich działanie jest ewidętnym oszustwem potwierdzonym w komentarzach. Jak nic nie można zrobić to trudno, niesmak pozostaje, że jakieś knpyki nas na legalu wydymały. Na 99% innych rownież będą chcieli tak zrobić. Dziś wyśle liderom klanów pmki, żeby nie dali sie zrobić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 18:08
Posty: 4
No nas tez tak chcieli zrobic w bambuko ale na ich prosbe o to bysmy grali na ich servie nie odpisalem. Koniec koncem i tak lamy sie nie zjawily moze dlatego bo musieli by grac dwie rundy u nas:-))) KTO WIE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL