Teraz jest 19 mar 2024, 06:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lut 2022, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, 17:32
Posty: 321
Lokalizacja: Biegun Zachodni
Dzisiaj zobaczyłem ze zdziwieniem że ich strona jeszcze stoi. Ba, nawet ma update z tego (2022) roku!
Zainstalowałem, stworzyłem konto, wchodzę na jakiś serwer... i tam nadal są ludzie :o To dla mnie niesamowite że mod do gry która oficjalnie zdechła 8 lat temu nadal trzyma jakąś grupkę świrów. Szczerze mówiąc to właśnie dzisiaj pierwszy raz w życiu grałem w PR (a w samego BFa po dłuuuuuugiej przerwie) i bardzo mi się spodobało. W porównaniu z vanilką oferuje bardzo dużo imersji -- szczególnie dzięki temu jak ludzie podchodzą do składów, wykonując rozkazy i trzymając się razem. Niektórzy się nawet zwracają per "sir" do dowódcy XD

Tak, zalogowałem się na tym forum po chyba 2.5 roku niewchodzenia tylko po to, by wyrazić moje zafascynowanie tym że ten projekt żyje.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa
Kliknij, by odkryć mroczną prawdę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2022, 01:03 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
To już de facto nie jest "mod" do gry - to nie jest już tylko katalog "project reality" do wrzucenia do folderu "mods" w BF2. Nawet nie trzeba już mieć BF2 żeby zagrać w PR, po użyciu instalatora ze strony PR dostajemy Project Reality bez możliwości zagrania w BF2. Oczywiście jakiś tam podstawowy kod jest współdzielony, ale to tylko tyle. Ogólnie fajnie zagrać, zwłaszcza że od niedawna można zagrać na mapach i armiach z 2 wojny światowej i wojny w Wietnamie

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL