Teraz jest 18 kwi 2024, 10:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2009, 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Chciałbym przedstawić wam nową grupę o nazwie "Golden Camel Alliance".

Zapewne wielu z was zauważyło już istnienie naszego nowego serwera o nazwie "Golden Camel Land" posiadamy również forum a w przyszłości również i stronę internetową pod adresem http://www.goldencamels.com

[GCA] jest grupą graczy których celem jest wspólna gra na wysokim poziomie.
Bazowo byliśmy członkami turniejowej Armii CATA 1 gdzie wszyscy się poznaliśmy i wraz z całą kadrą dowodzenia zdecydowaliśmy o utworzeniu nowej grupy z zachowaniem jej turniejowej struktury.
Nie jest to klan, idea celuje bardziej w swego rodzaju "community" dlatego też Klanowicze są mile widziani wśród naszych szeregów.

Generalna Idea naszej grupy to swoista koalicja składów, każdy skład ma pewną dozę wolności w szkoleniu i rekrutowaniu członków w celu zapewnienia jak najlepszej zabawy na wysokim poziomie, oczywiście wszystko nadzorowane jest przez kadrę oficerską. GCA zapewnia całe zaplecze każdemu ze składów począwszy od miejsca na forum, serwera i możliwości grania w meczach z Klanami bądź innymi grupami poprzez zapisy poszczególnych członków.

W obecnej chwili każdy może zarejestrować się na naszym forum a w niedalekiej przyszłości dołączyć do grupy. Można to zrobić indywidualnie bądź znaleźć w kilka osób chcących utworzyć nowy skład, chętnie też zapraszamy do członkostwa nawet całe klany czy inne grupy które chciałyby z nami współpracować.

Jedynym wymogiem jest odpowiedni poziom zachowania i dojrzałości zarówno na serwerach jak i na naszym prywatnym forum. Admini nie mają zamiaru użerać się z osobami sprawiającymi kłopoty. Nasza grupa zarówno w Turnieju jak i teraz jest bardzo zgraną i jednomyślną ekipą a to iż podjęliśmy wspólną decyzję odejścia z Turnieju i założenia GCA jest chyba tego najlepszym dowodem.

Ze swojej strony jako Dowódca dalej istniejącego lecz teraz już w strukturze GCA polskiego składu NUSUR BID zapraszam do rejestracji wszystkich chętnych kiedy tylko zostanie otworzona rekrutacja chętnie przyjmiemy wszystkie chętne i odpowiedzialne osoby do współpracy.

Więcej informacji w odpowiednich działach na naszym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 09:05
Posty: 339
Lokalizacja: Olsztyn
Właściwie to jesteśmy "prawowitymi spadkobiercami świętej pamięci" CATA I :)

_________________
Obrazek
"Nobody asks to be a hero, it just sometimes turns out that way"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:36 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Shalom.
Mi niestety padł zasilacz i przez parę najbliższych dni jestem zmuszony wziąć wolne od GCA :)

Przy okazji może mógłby mi ktoś podesłać linka do CATAcalu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
ktos moze mi wytlumaczyc, co sie stalo z CATA I? podobno usuneli was z turnieju, ale dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Nie usunęli tylko sami zrezygnowaliśmy z uczestnictwa w tym turnieju z powodów takich czy innych...szkoda ale nic nie trwa wiecznie. Teraz w nasze miejsce robią CATEIII hahaha zapisy maja być w najbliższym czasie więc kto chce może się zapisywać nas w każdym razie tam nie będzie....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki za zaproszenie Wyspa. Już złozyłem podanko do "nowego" Nusur Bidu. W Turnieju brać udziału nie mogłem z powodów czysto czasowych. A że Sojusz Złotych Wielbłądów ( :shock: ) ma luźniejszą formułę to nie wahałem się ani chwili. :mrgreen:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Nie chciałbym tutaj wyciągać na wieszch przyczyn dla których zrezygnowaliśmy z turnieju bo nie o to chodzi...
Po prostu kadra oficerska CATA I zdecydowała się odejść... a że CATA to na prawdę zgrana ekipa to zwykli żołdacy zrobili to samo co nasza kadra oficerska. Admini widząc co się święci od razu usuneli całą Armię CATA I ot i cała historia.

Teraz naszym głównym celem jest dobra zabawa na poziomie, uznaliśmy iż sami poradzimy sobie lepiej niż w strukturach turniejowych które były dość sztywne i zdominowane przez Adminów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Wyspa napisał(a):
Nie jest to klan, idea celuje bardziej w swego rodzaju "community" dlatego też Klanowicze są mile widziani wśród naszych szeregów.

Przez klanowicze mamy na mysli indywidualne osoby z doswiadczeniem w graniu w klanach, szykajace dodatkowej rozrywki bez opuszczania obecnych klanów. Klany jako całe drużyny raczej nie będą w najbliższej przyszłości brane pod skrzydła. Zwiazane jest to z naszą wewnętrzną strukturą i "procedurami" kompatybilności wielonarodowościowych drużyn. Każdy rekrut przechodzi odpowiednioo dlugie szkolenie i po jego przebyciu może wstąpić do istniejącej drużyny lub aplikować o nową.
Klany mogą wysylać nam wyzwania, które nie pozostaną bez odpowiedzi. Jakakolwiek by ona nie była.

Wyspa napisał(a):
W obecnej chwili każdy może zarejestrować się na naszym forum a w niedalekiej przyszłości dołączyć do grupy.

Na publicznym forum znajdziecie wszystkie informacje związane z działaniem serwera Golden Camel Land.

Wyspa napisał(a):
Jedynym wymogiem jest odpowiedni poziom zachowania i dojrzałości zarówno na serwerach jak i na naszym prywatnym forum. Admini nie mają zamiaru użerać się z osobami sprawiającymi kłopoty.

Kłopoty z administracją PRT, która za bardzo ingerowała w działanie drużyn, było najważniejszym powodem naszego odejścia. Nasi admini, podobnie jak pozostali członkowie GCA nie mają zamiaru ponownie tego przechodzić.

Drugim dość ważnym wymogiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym. W związku, że członkowie GCA mieszkają w co najmniej 10 krajach naszym językiem urzędowym i komunikacyjnym jest angielski.

jozi02 napisał(a):
Shalom.
Mi niestety padł zasilacz i przez parę najbliższych dni jestem zmuszony wziąć wolne od GCA :)

Chyba chciałeś napisać salem alejkum ;) jeśli nawiązujesz do naszych korzeni.

jozi02 napisał(a):
Przy okazji może mógłby mi ktoś podesłać linka do CATAcalu?

Sprawdź PMa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 00:04 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2003, 14:25
Posty: 87
Lokalizacja: Rumia
Cytuj:
Kłopoty z administracją PRT, która za bardzo ingerowała w działanie drużyn, było najważniejszym powodem naszego odejścia. Nasi admini, podobnie jak pozostali członkowie GCA nie mają zamiaru ponownie tego przechodzić.


Nowomowa komunistyczna. Mowcie za siebie (CATA 1), bo admini jakos nie czepiali sie zbytnio 2. NATO 1 i 2 rowniez.

Anyway, powodzenia i bawcie sie dobrze. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
wkraczasz na cienki lód chłopcze.... :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 07:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Po prostu boli go to, że na flance nie będzie miał już tegoż sławnego batalionu. Nie dość, że teraz rozciągną im linię obrony, to jeszcze będzie musiał zaufać świerzym, nie doświadczonym w boju uzupełnieniom. W całej rozciągłości go rozumiem. :twisted:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 12:13 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Chyba chciałeś napisać salem alejkum ;) jeśli nawiązujesz do naszych korzeni.

Nawiązuję tylko i wyłącznie do swoich korzeni :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Lapac ZYDA :) :D :) :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 17:44 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
Wymogi takie jak rekrutacja do turnieju?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 12:16
Posty: 51
Tak. Są wymagania. Jak ja się zapisywałem, oprócz znajomości języka, należało uczestniczyć w przynajmniej 4ch treningach/meczach w przeciągu 7miu tygodni. Bywało i hardkorowo (niespotykana nigdzie indziej Nuda przez duże N) i bardzo przyjemnie. Jak będzie teraz chyba jeszcze nie wiadomo. No i na pewno jest (jakiś) limit miejsc.

_________________
Death rides a fast camel.
UWAGA: Nie każda moja wypowiedź jest na poważnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL