Teraz jest 28 mar 2024, 20:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 paź 2012, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Grałem ale mało. Mapa normalnie jest dzienna, tylko chyba dwa layery są nocne(AAS alt i Skirmish z SASem). Ogólnie jest to bardzo fajny rodzaj walki, ale że mam na tej mapie mam poniżej 15FPSów, nie lubię jej za bardzo. Ale GooseGreen, które pojawi się w kolejnej wersji tego addona nie ma już tego problemu i jest bardzo dobre. Falklandy posiadają także zmienioną dewiację, trochę bliższą tej jaka znajdzie się w 1.0. Ale jest to ciągle sprawa WIP.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2012, 17:32 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
http://www.realitymod.com/forum/f380-pr ... t-1-a.html :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
To nas Devowie zaskoczyli. Tlumiki, nowe animacje i oczywiście dewiacja i może nie będzie w końcu płakanie pod hasłem ile on dostał :P
BTW z pewnych przecieków wiem za ma być nowa frakcja. Czyżby PR odrodził się na nowo??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2012, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
Oj Bunix, z wiadomych mi źródeł wiem że Twoje źródła są SLD warte.

Dewiację mogli zostawić. Powoli zaczyna to się zamieniać w cs'a, którego bardzo nie lubię, gdyż nie liczy tam się pojęcie teamwork'u jak np. PRTA - polecam bo bardzo dobry serwer, 3ebra też niczego sobie.

Tłumiki - to jest PR, wojna konwencjonalna czy jakiś COD znowu gdzie się campi z jakimś słabym MP5 z tłumikiem by nałapać jakiegoś kill streak'a?

Pewnie z animacjami też będą problemy i wystąpia crashe do pulpitu czy coś w ten deseń.

Bunix, te Twoje źródło to chyba od Szpaka jest, co nie?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tak dla informacji to dzisiaj wyszedł PR 0.98. Jest to ogólnie biorąc 0.97+Mappack+Wietnam+Normandia+Falklandy, poskładane w jedna ładną instalkę i trochę nowych bugfixów.

http://www.realitymod.com/forum/f380-pr ... eased.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Tak, właśnie chciałem pograć i lipa: "musisz zainstalować PR0.98"
Czyli:
PR:BF2 v0.97 Map Pack (7 new maps)
PR:BF2 Vietnam Addon (5 new maps, 3 new factions)
PR:BF2 Falklands Addon (2 new maps, 2 new factions)
PR:BF2 Normandy Addon (4 new maps, 2 new factions)
Niestety, jeśli ktoś już ma to wszystko zainstalowane, to i tak musi instalować całość jeszcze raz :evil: :stupid: Nie bardzo wiem po jaką cholerę mam ściągać jeszcze raz 1.8GB i tracić godzinę? :omg:
Tym bardziej, że: "The PR:BF2 v0.98 patch only consists of the 4 previously released PR:BF2 v0.97 addons. There is no new content and none of the existing maps have been modified." :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Część map została ponoć zmieniona, np. podobno(właśnie to testują na NEW) jest nowa grywalna wersja Pavlosk Bay.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, 20:51 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Moszeusz6Pl napisał(a):
Część map została ponoć zmieniona, np. podobno(właśnie to testują na NEW) jest nowa grywalna wersja Pavlosk Bay.

No przecież dzisiaj napisali:
" There is no new content and none of the existing maps have been modified."
i
"This patch has been released for the sole purpose of unifying the addons to simplify the install process for the PR community."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2012, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
5 strona, post BloodyDeed'a

Cytuj:
Pavlovsk got fixed. Should be a lot better now.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2013, 18:22 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
W tym roku na prima apirlis DEVOvie zrobili nową trolową mapę. Nazywa się Sandin i przedstawia walkę zabawkowych żołnierzy USA i Wietnamu, jak także zawiera kilka nowych ciekawych pojazdów. Po więcej informacji odsyłam do oficjalnego newsa, dostępnego tutaj

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 07:50 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Dla tych co nie przeglądają głównej strony PR.

Ostatni tydzień był dość obfity w zapowiedzi.

Najpierw został ujawniony zaszyfrowawszy change-log pomiędzy buildem 1.0.0.0(czyli tym dla którego pojawi się wcześniejszy change-log), a najnowszym 1.0.8.0.

Następnie pojawił się kolejny 3 Devcast, w którym [R-DEV]Jafar Ironclad udzielił wywiadu, na temat zmian w samolotach i helikopterach

Dwa dni później [R-DEV]Rhino ujawił szczegóły na temat zmian w helikopterach, w szczególności zmiany w lekkiej klasie helikopterów transportowych, lekkich skrzyń zaopatrzenia, oraz działających kołach w helikopterach, które można już przetestować w minimodzie The Falklands.

Na koniec menadżer projektu PR:BF2 i główny programista [R-DEV]AncientManujawnił nowy launcher i updater który wyglada znacznie lepiej, jak również wprowadza wiele nowych możliwości.

Zapraszam do czytania i oglądania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
To widziałem, ale nie wiesz kiedy będzie dostępny 1.0.0?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Kiedy będzie zrobiony, najpewniej jeszcze w tym roku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Dobrze, że coś się dzieje ;) Szkoda, że ja ostatnio mało gram, niestety mój komputer nie wyrabia, stary jest... :? Na niskich ustawieniach, z sound modem i mumble, FPS rzędu 7-25max :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2013, 00:15
Posty: 10
Lokalizacja: somewhere in Europe
Rocki napisał(a):
Oj Bunix, z wiadomych mi źródeł wiem że Twoje źródła są SLD warte.

Dewiację mogli zostawić. Powoli zaczyna to się zamieniać w cs'a, którego bardzo nie lubię, gdyż nie liczy tam się pojęcie teamwork'u jak np. PRTA - polecam bo bardzo dobry serwer, 3ebra też niczego sobie.

Tłumiki - to jest PR, wojna konwencjonalna czy jakiś COD znowu gdzie się campi z jakimś słabym MP5 z tłumikiem by nałapać jakiegoś kill streak'a?

Pewnie z animacjami też będą problemy i wystąpia crashe do pulpitu czy coś w ten deseń.

Bunix, te Twoje źródło to chyba od Szpaka jest, co nie?


Zgodzę się z tobą, po co te tłumiki.
Swoją drogą ten MG kit to nie lekka przesada?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Mi osobiście MG bardzo się podoba. Na krótki dystans jest bardzo słaby, tak samo kiedy trzeba się często przemieszczać, ale jak trzeba rozwalić kilku wrogów z kilkuset metrów, to nie ma nic lepszego(chyba że czołg :D)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL