Teraz jest 19 kwi 2024, 00:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Wszystko jest ciekawe, ale dźwięk syreny przeciwlotniczej mnie rozwalił :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
lepsze to niż bijące serce :lol:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2006, 00:29
Posty: 69
Lokalizacja: Ireland
mnie sie to kojarzy z NUCLEAR LAUNCH HAS BEEN DETECTED

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
Lailonn napisał(a):
-heli sa bardzo kiepskie w manewrowaniu. teraz jzu wiem dlaczego tak wiele osob sie rozbija nimi...imho przegieli z tym


Niby tak, ale wydaje mi sie, ze trudniejszy w pilotazu jest w zasadzie tylko Blackhawk (albo w sumie smiglowce transportowe bo Merlin ma podobny pilotaz). Smiglowce bojowe i littlebirdy nie sa takie straszne juz.
Z transportowymi moze faktycznie troszke przegieli w druga strona (bo w vBF2 bylo z kolei zdecydowanie zbyt latwo), ale jak ktos pisal na forum realitymod.com, pilotaz BH faktycznie wymaga teraz skilla :) I nie ma juz chyba mowy o probowaniu klawiatury i myszki :P

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ja tam latalem klawa+mycha i sie nie rozbijalem przy normalnym lataniu ale po prostu zrobienie jakiegos manewru wydawaloby sie "obowiazkowego" dla heli to meka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 21:33
Posty: 400
Lokalizacja: Rzeszow
W heikopterach nie uzywaja kalwiatury i myszki, ino "joysticki" ;]

_________________
Obrazek

A tu mozesz mnie sprawdzic - Veres - http://tiny.pl/xh88 - Bf2 Tracker


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
A w samochodach kierownicy, so what? To nie kwestia uzywanego sprzetu(zawsze heli bylo lepiej sterowalne mycha+klawa i o tym wie kazdy)tylko dziwnych zmian w PR, ktore nie wiedziec czemu nie dotknely samolotow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 21:33
Posty: 400
Lokalizacja: Rzeszow
Takiej bzdury to jzu dlugo nie slyszalem :lol:
Zdecydowana wiekszosc super latajacych helim ktore spotkalem, mowila ze gra joyem, wiec nijak sie to ma do rzeczywistosci co powiedziales.
Co do kierownicy, zapewne tez sie lepiej jezdzi, nie probowalem ;]

_________________
Obrazek

A tu mozesz mnie sprawdzic - Veres - http://tiny.pl/xh88 - Bf2 Tracker


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 gru 2005, 18:39
Posty: 198
Lokalizacja: Zielona Góra
Widze że w wersji 1.0 będzie trzeba kupić automat do gry z zestawem karabinów tak jak za dawnych czasów :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2006, 00:29
Posty: 69
Lokalizacja: Ireland
ja latam mycha i klawiatura :P tylko przepustnice czasami ustawiam na joya i jakos dobrze latam :) tylko czasami AT nei da sie ominac :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
Lailonn napisał(a):
A w samochodach kierownicy, so what? To nie kwestia uzywanego sprzetu(zawsze heli bylo lepiej sterowalne mycha+klawa i o tym wie kazdy)tylko dziwnych zmian w PR, ktore nie wiedziec czemu nie dotknely samolotow.


Hmmm... Kierownica to w zasadzie skret prawo lewo, co odtworzyc na klawiaturze da sie bez problemu, inaczej zupelnie jest z joyem.
Nie uwazam tez zeby heli byly lepiej sterowalne przez mysz i klawiature. A teraz przynajmniej Ci co tak robili, teraz sobie nie polataja (nie tak jakby chcieli) i slusznie wg mnie. Od latania jest joystick, nie kazdy tez musi latac.
Samoloty to inna bajka...

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Walatch bez obrazy ale spedzilem w helikopterze 2x wiecej czasu niz ty zabiajac 3x wiecej wrogow a to tylko publiczne dane. Conajmniej 2/3x tyle spedzilem w heli na klanowkach i w modach. Latalem przeciwko wielu zespolom z topowych druzyn Bfa(z roznym skutkiem naturalnie) i wierz mi, ze jezeli to co ty widziales to super piloci(uzywajacy joya) to moi sa bogami(wszyscy mycha+klawa)Jest na tym forum zreszta topic o tym i zdecydowana wiekszosc pilotow tak wlasnie lata w tym niemalze wszyscy z klanow. Nie bez powodu...

Cytuj:
Nie uwazam tez zeby heli byly lepiej sterowalne przez mysz i klawiature. A teraz przynajmniej Ci co tak robili, teraz sobie nie polataja (nie tak jakby chcieli) i slusznie wg mnie. Od latania jest joystick, nie kazdy tez musi latac.


Nie zrozumiales chyba. Ja wciaz robie takie same manewry co w BF2 i mi to dynda. Odczuwam tylko roznice w komforcie lotu. Natomiast jak widze innych pilotow to wlasnie maja problemy z heli i np nie potrafia kolowac czy dokonywac szybkich zwrotow a preferuja "naloty". Nie w te strone powinny isc zmiany w lataniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 21:33
Posty: 400
Lokalizacja: Rzeszow
Zacznijmy od tego, ze gram w totalnie odmiennych powodow. Ja dla klimatu / frajdy, ty dla wynikow / frajdy.

Gramy rowniez w odmiennych klimatach, ty dla rezultatu, ja dla klimatu i zgrania.

Porownywanie wynikow mija sie z celem, szczegolnie czasowo, bo jak nie byles skory zauwazyc, skonczylem w vanille grac juz bardzo dlugi czas temu, po pieknych patchach. Glownie latajac jako pilot i wystawiajac cele strzelcowi, wiec tymi argumentami mozesz sie wypchac, lekko mowiac
:wink:

Cytuj:
Latalem przeciwko wielu zespolom z topowych druzyn Bfa(z roznym skutkiem naturalnie) i wierz mi, ze jezeli to co ty widziales to super piloci(uzywajacy joya) to moi sa bogami(wszyscy mycha+klawa)Jest na tym forum zreszta topic o tym i zdecydowana wiekszosc pilotow tak wlasnie lata w tym niemalze wszyscy z klanow. Nie bez powodu...


A co Ci daje prawo uwazac moje doswiadczenia niczym w porownaniu do Twoich ? Bo co ? Bo kosili na klanowkach ? Bo maja 1 miejsce w ladderze 2on2 w heli ? I co z tego. Nie gram w vanille. Guzik mnie obchodzi vBF2.
I jak juz mowilem wczesniej, nijak ma sie znowu porownywanie, bo gramy w "innym swiecie", u was liczy sie wynik, zabic ilu sie da. Ja gram tam gdzie heli to wsparcie, a nie wlasciwie glowne narzedzie ataku.

A co do tego ze ta zdecydowana wiekszosc klanowcow z "tamtego" topica lata na klawa+mysz, to tez dlatego, ze na klanowkach nie ma czasu na bawienie sie joystickami, gdzie po wyskoczeniu z heli idziesz jak rambo i wycinasz 10 ludkow.

Gramy z odmiennych pobudek, tylo.

_________________
Obrazek

A tu mozesz mnie sprawdzic - Veres - http://tiny.pl/xh88 - Bf2 Tracker


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Porownywanie wynikow mija sie z celem, szczegolnie czasowo, bo jak nie byles skory zauwazyc, skonczylem w vanille grac juz bardzo dlugi czas temu, po pieknych patchach. Glownie latajac jako pilot i wystawiajac cele strzelcowi, wiec tymi argumentami mozesz sie wypchac, lekko mowiac


Ja w BF2 skonczylem grac po wyjsciu POE. Dzis gram albo w mody albo w 2142 wiec nie przesadzaj. Po drugie ja zawsze latalem jako pilot wiec argument byl trafny...

Cytuj:
Bo kosili na klanowkach ? Bo maja 1 miejsce w ladderze 2on2 w heli ? I co z tego


No skoro sa w czolowce to chyba nie za piekne oczy a jak sam zauwazyles w klanach gra sie dla rezultatow. gdyby gra na joyu dawala lepsze to by sie je kupilo(zreszta mialem przez jakis czas ale sprzedalem)

Cytuj:
Ja gram tam gdzie heli to wsparcie


No coz sadzac po wynikach jakie np wczoraj zrobilem w heli to moj styl latania i sposob uzywania cobry byl bardzo dobry. Jednak helikopter to eni samolot, ze ma przeleciec na full speedzie nad mapa a gunner starac sie cokolwiek trafic. A tak wlasnie przy obecnym sposobie pilotazu lata spora czesc PRowiczow(tak zaobserwowalem)

Z gry klanowej wycofalem sie juz dosc dawno temu(praca+studia) wiec pobudki mamy te same - frajda. Z tym, ze mi frajde sprawia mlucenie wrogow a nie ogladanie licznika respawnu :P Co nijak ma sie mimo wszystko do twojego twierdzenia, ze nalezy latac joyem i joyem niby lepiej. Co najwyzej zgodze sie z teza, ze latanie na joy'u pozwala sie "wczuc" w gre. Ale to i tak glownie dziala w samolocie a nie heli...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
latałeś w PR'rze 0.5 na joysticku Lailonn? czy sprzedałeś go przed wyjściem 0.5?

W vBF2 latałeś na jednym i drugim - więc wierzymy ci, że lata się lepiej na myszce - w końcu jesteś Veteranem trzech wielkich klanów! :wink:

Myślę, że w tym momencie możemy uznać dyskusję za zakończoną...

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 146  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL