Teraz jest 28 mar 2024, 13:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2013, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tej nocy zapewne coś się wydarzy. IRC PRa aktywny jak nigdy, sporo nowych informacji ujawnionych przez team, stream włączony z napisem soon, wszyscy tylko czekają na znak...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2013, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
I stało się.
Dzisiaj rano(powinno być wczoraj koło 20 czasu polskiego, ale Slick się 'trochę' spóźnił) została upubliczniona otwarta beta PR 1.0. Po więcej informacji odsyłam do oficjalnego newsa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 01:23 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Moszeusz6Pl napisał(a):
I stało się.
Dzisiaj rano(powinno być wczoraj koło 20 czasu polskiego, ale Slick się 'trochę' spóźnił) została upubliczniona otwarta beta PR 1.0. Po więcej informacji odsyłam do oficjalnego newsa.

To jeszcze powiedz jak to ściągnąć? Tutaj http://www.realitymod.com/downloads#bf2 jest tylko torrent, nie można ściągnąć normalnie? Ja nigdy nie korzystałem z torrentów...;(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Zostało to zrobione w postaci torrenta, bo gdyby chcieć to ściągnąć normalnie, to zabiliby wszystkie serwery jakie mamy. Z tego co pamiętam, to nowa wersja PRa zawsze była dostępna w postaci torrenta, dopiero kiedy większość już ściągnęła, wrzucali normalnie na serwer.
Po prostu ściągasz ten plik torrent i uruchamiasz w jakimkolwiek programie do obsługi torrentów(bitttorer, utorrent itp). Potem ładujesz obraz płyty(np. za pomocą Deamon tools) lub otwierasz za pomocą winrara i uruchamiasz instalkę. Możesz mieć jednocześnie PRa w wersji 1.0 i 0.98.

Co do mumbla, to uruchamia się sam, i jest wbudowany w interfejs PRa, jeśli chcesz zmienić konfigurację klawiszy, musisz altabować po wejściu na serwer, po czym włączyć go z ikonki na pasku zadań(w trayu, może być niewidoczna) i tam skonfigurować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 13:10 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Moszeusz6Pl napisał(a):
...Z tego co pamiętam, to nowa wersja PRa zawsze była dostępna w postaci torrenta, dopiero kiedy większość już ściągnęła, wrzucali normalnie na serwer.
Po prostu ściągasz ten plik torrent i uruchamiasz w jakimkolwiek programie do obsługi torrentów(bitttorer, utorrent itp).

Ja zawsze ściągałem normalny plik...Czyli muszę jeszcze instalować dodatkowy program, i sam coś udostępniać? Nigdy z tego nie korzystałem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tak, torrent polega na tym, ze pobierasz plik nie tylko od serwera, ale także od innych pobierających, dzięki temu można wyciągnąć dobrą prędkość przy słabych serwerach i dużej liczbie pobierających.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Jakimś cudem zacząłem pobieranie ;) Teraz powiedz mi czy prędkości jakie mam są ok?
Pobieranie: ok. 550 kB/s, wysyłanie: 40-60 kB/s.
Jeszcze jedno. Rozumiem mniej więcej na czym to polega, ale dla pewności, pobieram od powiedzmy 30 osób, które pobierają ten sam plik, lub już go pobrały i ode mnie również pobierają to co ja pobieram, lub już pobrałem, ale tylko to, nic więcej z mojego komputera nie jest udostępniane, mam nadzieję?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tak, nic więcej nie powinno być udostępniane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Powinno??? A jak to sprawdzić w programie BitComet, może wiesz? Ja nie mogę znaleźć, zbyt dużo opcji...;( A jak te prędkości, są w normie? Po mniej więcej godzinie mam pobrane 59%.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 17:13 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Zeleży ile osób seeduje ile ściąga i jakiego masz neta. Ogólnie jest to wolniejsze niż ściąganie bezpośrednie, gdyż musisz cały czas odpytywać wszystkie seedy, kto ma coś czego ty nie masz żeby mógł to ci wysłać. Nie wiem dokładnie jak dużo wolniej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Grał już ktoś? Ja zainstalowałem, wszystko szło sprawnie do momentu kiedy chciałem wejść na serwer. Wybieram konto/profil i zaloguj i wywala błąd:
"Lunch error 1007: Error reading from server. (10057)"
I co dalej?
Edit
Okazało się, że już potrzebna była aktualizacja do 1.0.16.0, a potem kolejna do 1.0.19.0 ;)
W końcu udało mi się zalogować, ale i tak pograć nie można...;( Są trzy serwery na 100 graczy i na wszystkich 100/100...;( Może jutro w ciągu dnia będzie luźniej ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Ogólnie serwerów jest 8(4 us i 4 eu) ale są pewne problemy ze zbyt dużym obciążeniem lub DDOSem, tak więc stoi chyba tylko 4. Jutro powinno byc lepiej, trochę mniej graczy, jako że normalny dzień tygodnia + pewnie wyjdzie patch poprawiający trochę obciążenie serwera.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:03 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Moszeusz6Pl napisał(a):
Ogólnie serwerów jest 8(4 us i 4 eu)...

Ja czytałem, że tylko 3, 2 ew i 1us...Tak było wczoraj.
http://www.realitymod.com/forum/f380-project-reality-news/120542-project-reality-bf2-v1-0-open-beta-released-69.html
Grałeś już?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Tak, grałem już od pół roku(w końcu jestem R-CONem i R-COMem), ale tak grałem też w otwartą betę i gra się bardzo fajnie, nie to co z botami :D
Chociaż początkowo było sporo problemów z mumblem, ale są one cały czas poprawiane.

Serwerów jest w sumie 8, ale nie wszystkie cały czas stoją. Niektóre nie wyrobiły z natężeniem ruchy i padły, inne są re-konfigurowane aby działały lepiej.

Ogólnie premiera bety była dla nas sporą niespodzianką, nie spodziewaliśmy się aż tylu ludzi(były przygotowane tylko 2 serwery), a tutaj został pobity rekord ludzi online na forum(760), a serwery były cały czas pełne pomimo ciągłego dodawania nowych i sporej liczby bugów(w końcu beta).

Ogólnie oceniam betę za udaną, ludzie są w większości zachwyceni, mamy sporo feedbacku jak i sporo do zrobienia przed pełnym releasem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
No niestety chyba szybko nie pogram, ciągle jakieś problemy ;( Jak już po kilku dniach udało mi się znaleźć wolny serwer, to... optymalizacja shaderów...0,5h i stoi w miejscu na 14%...;( Nawet nie można wyłączyć, musiałem zresetować. Jaki może być powód?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL