Teraz jest 16 kwi 2024, 08:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2012, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Ktoś tu gdzieś wspominał że miał problemy z PB i zmiana ustawień graficznych (LOL :shock: ) pomogła. :shock:
Można spróbować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2012, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Sasquacz napisał(a):
Ktoś tu gdzieś wspominał że miał problemy z PB i zmiana ustawień graficznych (LOL :shock: ) pomogła. :shock:
Można spróbować.

LOL, ale ja mam grafikę i tak na minimalnych :) Problem się zaczął nagle, wcześniej było OK:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2012, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Pamiętam że miałem kiedyś taki sam problem w kafejce, ale tam komputer ledwo spełniał minimalne i był strasznie zamulony. Spróbuj więc przeczyścić kompa. Możesz także spróbować zwiększyć pb_sleep na 500.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2012, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Sprawa wygląda tak: Przeinstalowałem system, zainstalowałem po kolei, BF2, 1.41, 1.5 i 3 części PR 0.97 (na razie bez dodatkowych map), na końcu PB i aktualizacja.
Po każdej instalacji restart. BF2 ustawił mi automatycznie grafikę na średnią, mimo że wcześniej miałem niską, ale podstawka chodziła płynnie bez zacięć. Grałem jakieś 15 min. i wszystko było ok. Pojawił się jeden nowy problem i pozostał stary. Cały czas, co 4-5 min. przycina na kilka sekund (akurat tyle, żebym zginął) i pojawia się komunikat "problem z połączeniem". Drugi, nowy problem jest taki, że gra otwiera się w "niepełnym full screenie", tzn. widać czarny pasek szerokości ok. 1 cm na całym obwodzie monitora:) Domyślam się, że to coś z rozdzielczością, czy można to ustawić automatycznie? Czekam na propozycje rozwiązania OBU problemów.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Odświeżam,
Cały czas, co 4-5 min. przycina na kilka sekund (akurat tyle, żebym zginął) i pojawia się komunikat "problem z połączeniem". Problem jest zarówno w PR, jak i w BF2. Jak pisałem wcześniej, system przeinstalowany, świeży, wszystko wgrane od nowa. Z PB nie ma problemów. Co może być przyczyną tych "problemów z połączeniem"? Ten lag, czy jak to nazwać, pojawia się regularnie w równych odstępach czasu, nie w jakichś specyficznych okolicznościach. Czy miał może ktoś podobny problem? Może to coś w ustawieniach samego PC? Czekam na pomoc w rozwiązaniu problemu:)

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2012, 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2011, 23:15
Posty: 65
Lokalizacja: Kłodzko
Hej wszystkim! Ktoś wie czy się info od devów pojawiło na temat nowego patcha do pr? Bowiem ten Vietnam zupełnie mi nie odpowiada, a ma nawet więcej niedociągnięć niż basic pr :) Mam jeszcze pytanko dotyczące tzw. Anders sound mod, gdzie to zassać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2012, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Nowa wersja będzie już pewnie niedługo, gdyż zwiększa się ilość informacji, poza tym otworzyli rekrutacje na testerów, ale nie wiadomo jeszcze kiedy. Co do soundmoda to można go ściągnąć stąd: http://prteamwork.com/threads/anders-so ... tion.1688/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:05 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2010, 21:41
Posty: 4
Czy polacy organizują się na mecze takie że tylko polacy vs polacy?
I prosiłbym kogoś o kontakt kto gra z dużą grupą polaków, ponieważ chciałbym dołączać do gier i się uczyć :)
A z obcokrajowcami jest to trudne bo nie umiem tak dość rozumieć zaawanswoanie po angielsku ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Nie słyszałem od dawna aby ktoś organizował jakiś mecz tylko dla polaków. Jeśli chcesz grać z dużą grupą polaków to najlepiej dołącz do jakiegoś klanu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 11:22 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Opipul,
dlaczego uparłeś się na grę tylko z Polakami? Graj ze wszystkimi i nie wstydź się pytać ;) Trenuj, nie musisz dyskutować po angielsku, wystarczy jak będziesz rozumiał podstawowe komendy i potrafił raportować, a to chyba nie jest trudne? Jak dłużej pograsz, to nie raz usłyszysz jak ludzie kaleczą angielski, ale graja uczą się i nie wstydzą się, że czegoś nie rozumieją tylko pytają. Poczytaj jeszcze raz manual, zapamiętaj podstawowe, a najlepiej wszystkie, używane w grze "wojskowe terminy" i skróty i będzie dobrze. Chyba nie sprawi Ci trudności powiedzenie, lub zrozumienie np.:
"contact, 3,5,0", "sniper on crane", "nme in triangle", "full squad on mosque roof", albo "AA on A9k8"
Poza tym prawie zawsze i prawie na każdym serwerze znajdziesz jakiegoś Polaka, dołącz do jego składu i proś o pomoc, tak jak wczoraj trafiłeś na kilku.
Z czasem Ty będziesz mógł pomagać innym;)
Powodzenia!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2008, 20:53
Posty: 211
Sorry Rufin ale nie mogę się w pełni z tobą zgodzić bo wymówienie "nme in triangle" nawet po kilku latach gry w PR'a sprawia mi nie lada kłopot :lol: :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
:lol: Zamiast triangle możesz podać koordynaty :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2008, 20:53
Posty: 211
To prawda i tak jest najpewniej bo nie każdy zna mapy i ich specyficzne lokacje. A do tego warto się nauczyć kodow fonetycznych, ich znajomość w PR jest bardzo przydatna aby prawidłowo odczytywać i podawać koordynaty.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 21:26 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Zgadza się, ale to już inny temat :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2012, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Grał ktoś w tego falklandzkiego addona?

Trochę siusiakowo że mapa jest nocna, latające jety mają problem imo w orientacją i jednak trochę za ciemno jest. Rozwalił mnie śmigłowy samolot po stronie argentyny z rakietami i działkiem GAU ;D Jest niesamowity .

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL