Teraz jest 29 mar 2024, 01:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2007, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
1. Czy po zainstalowaniu Project Reaity, będę mógł dalej grać w podstawkę? Czy będę musiał przeinstalowywać grę?
    Caly czas mozna grac w normalnego BFa oraz we wszystkie mody, ktore masz zainstalowane niezaleznie.


2. Chciałem się zapytać o ranking...jak to wygląda?


3. Wsiadam do czołgu, ale on nie chce jechać / strzelać. Błąd czy to ja coś źle robię?
    Żeby prowadzić APC, albo czołg potrzebny jest kit załogi. Żeby o otrzymać trzeba po pierwsze być w składzie minimum dwuosobowym. Podchodzisz do boku pokazdu, naciskasz T, wybierasz "CREWMAN", patrzysz pod nogi, podnosisz z tamtąd torbę członka załogi.

    MASZ kit członka załogi a czołg dalej nie chce jechać / ruszać wieżyczką :shock: - prawdopodobnie czołg jest uszkodzony i dlatego został opuszczony - wezwij samochód mechanika i go zreperuj (albo męcz się pół godziny ze swoim zardzewiałym kluczem ;)).

    BTW Do czołgu wchodzi się przez właz na górze wieżyczki, do APC tam gdzie są drzwi - z tyłu lub boku)

4. Wybieram spawnpoint, ale spawnuje mnie w głównej bazie!
    Nie, to nie bug. :twisted: Można się spawnować tylko w czterech miejscach:
      - na zwykłym spawnie (czasami gdzieniegdzie się taki zapodział jeszcze - zwykle główne nieprzejmowanle flagi)
      - na rally poincie stworzonym przez mappera - z regóły są w rejonie flag, ale raz zniszczony pojawi się znowu po 5-10 minutach i tylko wtedy gdy flaga jest nasza!
      - na mobilnych spawnpointach - takim jest APC (dlatego nie jeździjcie nim na linię frontu i nie traćcie go odrazu!) albo na przykład niebieski cywilny samochód na Al-Basrah.
      - na rally pointach swojej drużyny - tworzy je dowódca minium czteroosobowego składu z kitem oficera. Na takim rally poincie może się spawnować tylko jedna drużyna. Możesz wybrać jako spawn rally point innej drużyny, ale wtedy zespawnujesz się w głównej bazie.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Ostatnio edytowano 12 lut 2007, 12:45 przez Uncle Blues, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 08:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Jak to jest z tymi pojazdami.
Czy to błąd czy ja coś źle robie, że po wyborze Crewmember czołg nie chce jechać albo wierzyczka sie "zawiesza" ?

Uprzedze pytanie czy biore kita.


Chciałbym się dowiedzieć też czy to u mnie błąd czy tak normalnie, ze to jakiego spawna wybiore to jest odstawiane na inny plan gdyż często pojawiam się w innym miejscu mapy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Wsiadam do czołgu, ale on nie chce jechać / strzelać. Błąd czy to ja coś źle robię?
    Żeby prowadzić APC, albo czołg potrzebny jest kit załogi. Żeby o otrzymać trzeba po pierwsze być w składzie minimum dwuosobowym. Podchodzisz do boku pokazdu, naciskasz T, wybierasz "CREWMAN", patrzysz pod nogi, podnosisz z tamtąd torbę członka załogi.

    BTW Do czołgu wchodzi się przez właz na górze wieżyczki, do APC tam gdzie są drzwi - z tyłu lub boku)

Wybieram spawnpoint, ale spawnuje mnie w głównej bazie!
    Nie, to nie bug. :twisted: Można się spawnować tylko w czterech miejscach:
      - na zwykłym spawnie (czasami gdzieniegdzie się taki zapodział jeszcze - zwykle główne nieprzejmowanle flagi)
      - na rally poincie stworzonym przez mappera - z regóły są w rejonie flag, ale raz zniszczony pojawi się znowu po 5-10 minutach i tylko wtedy gdy flaga jest nasza!
      - na mobilnych spawnpointach - takim jest APC (dlatego nie jeździjcie nim na linię frontu i nie traćcie go odrazu!) albo na przykład niebieski cywilny samochód na Al-Basrah.
      - na rally pointach swojej drużyny - tworzy je dowódca minium czteroosobowego składu z kitem oficera. Na takim rally poincie może się spawnować tylko jedna drużyna. Możesz wybrać jako spawn rally point innej drużyny, ale wtedy zespawnujesz się w głównej bazie.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Vesp3r napisał(a):
Jak to jest z tymi pojazdami.
Czy to błąd czy ja coś źle robie, że po wyborze Crewmember czołg nie chce jechać albo wierzyczka sie "zawiesza" ?

Moze ten akurat byl wczesniej trafiony? Zerwana gasienica albo uszkodzona wiezyczka?

Cytuj:
Chciałbym się dowiedzieć też czy to u mnie błąd czy tak normalnie, ze to jakiego spawna wybiore to jest odstawiane na inny plan gdyż często pojawiam się w innym miejscu mapy.

Tak sie dzieje jak wybierasz jeden z przenosnych spawnow ale nie nalezacy do twojej druzyny - one maja takie male numerki :) Wybierz wlasciwy i bedzie ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
no własnie. A propos tych numerków. One mówią jeszcze jedną rzecz graczowi. Przed dołączeniem do jakiegokolwiek składu zobacz które skłądy mają swoje rallypointy - do tych skłądów dołączaj. Drużyna nie ma swojego spawna - dowodzący tą drużyną to jakiś noobek, który założył skład tylko po to, żeby móc się dorwać do limitowanej snajperki.... :roll: :lol:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2007, 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
aNDY^aND napisał(a):
Vesp3r napisał(a):
Jak to jest z tymi pojazdami.
Czy to błąd czy ja coś źle robie, że po wyborze Crewmember czołg nie chce jechać albo wierzyczka sie "zawiesza" ?

Moze ten akurat byl wczesniej trafiony? Zerwana gasienica albo uszkodzona wiezyczka?

Pojawił się w Bazie po czym go wzieliśmy składem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 04:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2006, 00:29
Posty: 69
Lokalizacja: Ireland
wujas zapomniales dodac ze mozna sie spawnowac na dowodcy :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
a ja mam takie pytanko - na jakiej mapie znajduje się Land Rover i ten nowy helikopter co to go na intrze można zobaczyć ??

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2003, 20:46
Posty: 97
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
$towarzysz$ napisał(a):
a ja mam takie pytanko - na jakiej mapie znajduje się Land Rover i ten nowy helikopter co to go na intrze można zobaczyć ??


O ile chodzi ci o brytyjski smiglowiec transportowy to widzialem go na Operation Ghost Train w glownej bazie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2007, 16:16
Posty: 15
Lokalizacja: Warszawa
skoro jest to post w którym otrzymam odp na kazde pytanie to mam problem.
chodzi oto że chce sprawdzic dodatkowe bronie w PR i w singlu albo wychodzi mi jakis napis ze coś tam czekam na posiłki albo że mam pujśc do jakiegos punktu stoje np. przy głuwnej fladze i chce snajperke wiec wybieram sniper kit i dupa informuje mnie że oczekuje na posiłki co mam z tym zrobić czy nie sprawdze jakie sa bronie czy bee musiał zabijać gosci w MP z tymi brońmi co mi nie lezy bo mnie wywala z serva bo zeby doczekać sie tego ekwipunku to można dostac nerwicy a za błedy ortograficzne przepraszam jestem w stanie wskazujocym na sporzycie i mi sie moga mylic litery.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 01:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Szczerze? Nie gram w PR'a w singla... więc ci nie poradzę... :wink:

A w MP robisz tak:
- dołączasz do składu
- podchodzisz do tyłu APC, rally pointa
- naciskasz T
- prosisz o kita
- jak jest zajęty - powtarzasz po jakimś czasie.

Nie ma innej metody.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2005, 20:23
Posty: 127
Lokalizacja: Nowa Sarzyna
Andre napisał(a):
skoro jest to post w którym otrzymam odp na kazde pytanie to mam problem.
chodzi oto że chce sprawdzic dodatkowe bronie w PR i w singlu albo wychodzi mi jakis napis ze coś tam czekam na posiłki albo że mam pujśc do jakiegos punktu stoje np. przy głuwnej fladze i chce snajperke wiec wybieram sniper kit i dupa informuje mnie że oczekuje na posiłki co mam z tym zrobić czy nie sprawdze jakie sa bronie czy bee musiał zabijać gosci w MP z tymi brońmi co mi nie lezy bo mnie wywala z serva bo zeby doczekać sie tego ekwipunku to można dostac nerwicy a za błedy ortograficzne przepraszam jestem w stanie wskazujocym na sporzycie i mi sie moga mylic litery.



Założe się, że nie dołączyłeś do żadnego squadu... A wystarczyło przeczytać guide'a na http://www.realitymod.com

_________________
Hannibalus_pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
Jesli dobrze kojarze, nie wszystkie kity mozna na wszystkich mapach dostac. W zasadzie dotyczy to chyba tylko strzelcow wyborowych. Tzn. sa mapy gdzie mozna tylko marksmana, a nie mozna snajpera. Opiera sie to na rozroznieniu map "miejskich" i "terenowych", i zespol PR cos tam o tym pisal, ale nie zauwazylem tego w MP co ciekawe...

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Roquen napisał(a):
Tzn. sa mapy gdzie mozna tylko marksmana, a nie mozna snajpera. Opiera sie to na rozroznieniu map "miejskich" i "terenowych"

Tak było w 0.4.
W 0.5 obaj są na każdej mapie.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2007, 19:00
Posty: 194
Lokalizacja: Konin
Ech, teoria upadla :P
A moze w SP jakims cudem to zostalo? Zgaduje oczywiscie :) Ale tez to zauwazylem singlu i tylko takie wyjasnienie przychodzilo mi do glowy.

_________________
Obrazek

..:: http://www.racjonalista.pl ::..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL