Teraz jest 28 mar 2024, 17:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lip 2009, 12:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Nie bo jak na razie mój entuzjazm do tej gry opadł. Raz tylko miałem super team, ale nie miałem poprawnych ustawień i mi cieło ;D Wczoraj to wyszedłem. Były drużyny i tylko 1 miała rally pointa...Medyk nie reanimował rannego, mi nie dawał apteczki...w bfie 2 lepszy teamwork niż tu ;) A co do kolaboranta - zastrzelony z jakiegoś transportera opancerzonego ;D, czyli koleś stracił pkt ;)

Jeszcze jedno, często nie ma rally pointa, muszę zakindalać z 3 km i dostaje kicka za brak współpracy od Sla. Tylko do cholery jak ja mam tam dojść żeby z nimi atakować, skoro mnie nikt nie uleczył

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, 09:07 
Offline

Dołączył(a): 3 kwi 2008, 16:44
Posty: 77
jozi02 napisał(a):
Koleboranta nie wolno zabijać, za wyjątkiem tylko kilku przypadków:
- używa się do tego shotguna
- przejeżdża się go
- siedzi w pojeździe
- wchodzi po linie
- korzystał z ekwipunku medycznego w ciągu ostatniej minuty


Mały updejt. Od wersji 0.86 kolaboratora możesz bezkarnie zarżnąć/zastrzelić z czego sobie tylko zapragniesz, nawet widłami. Chyba że ma ręce w górze, wtedy tylko restrainer. Sprawdzone na Fallujah West;] gdzie miałem staty 68-0 waląc z AR. Minimum 10 fragów to byli właśnie kolaboratorzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Mały updejt. Od wersji 0.86 kolaboratora możesz bezkarnie zarżnąć/zastrzelić z czego sobie tylko zapragniesz, nawet widłami. Chyba że ma ręce w górze, wtedy tylko restrainer. Sprawdzone na Fallujah West;] gdzie miałem staty 68-0 waląc z AR. Minimum 10 fragów to byli właśnie kolaboratorzy.

Widocznie znowu coś z cywilem spiepsuli bo w changelogu nic na ten temat nie ma


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
No to kicha ;) Coś zepsuli raczej, bo po co mieli by to zmieniać. Chociaż z kamienia zabiłem kolesia ; D

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2009, 20:19 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Czy przy strzelaniu z karabinu szturmowego z lunetą występują też takie czynniki wpływające na celność strzelania jak w karabinie snajperskim, tzn. deviation etc.?

Bo jakoś tak wszyscy strzelają celniej ode mnie a kiepski w FPSach to nie jestem... ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2009, 21:06 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Występują. Po każdym ruchu a przed strzałem poczekaj chwilę (ile dokładnie to trzeba sprawdzić w plikach), tak sam zrób krótka pauzę pomiędzy kolejnymi strzałami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2009, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 21:25
Posty: 24
Witam. Mam pytanie dotyczące modu Project Reality. Mianowicie, czy aby grać nim przez internet koniecznie trzeba mieć oryginalną grę Battlefield 2 i oryginalny klucz ?
Myślę, że moje pytanie nie narusza zasad regulaminu, ponieważ pytam jedynie o to, czy jest darmowy. Gwoli wyjaśnienia - mam oryginalną grę wraz z dodatkami i po prostu chce się dowiedzieć czy mój kolega także musi kupować oryginalną grę, aby grać na serwerach PR. W razie czego chętnie podam każde słowo z instrukcji.=D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2009, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2008, 11:37
Posty: 43
Tak musi mieć oryginalnego Battlefield'a 2.

_________________
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawianie aby tamci skur***e umierali za swoją." gen. Patton


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2009, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Cypekk napisał(a):
Tak musi mieć oryginalnego Battlefield'a 2.


+ zainstalowany najnowszy patch 1.5 ;)

Do gry wystarczy sama oryginalna podstawka BF2 bez żadnych dodatków, ale też nie będą one w niczym przeszkadzały.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 21:25
Posty: 24
W takim razie mam jeszcze jedno pytanie. Ściągnąłem najnowszy plik core i levels i wiem, że muszę zacząć od instalacji core, a potem levels. Problm jdnk w tym, że nie wiem gdzie je zainstalować. Czy core mam instalować jak osobną grę, w innej lokalizacji niż sam BF2?
Jeżeli w folderze BFa, to gdzie dokładnie i gdzie następnie zainstalować levels?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 08:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 02:17
Posty: 248
Lokalizacja: Wałbrzych
Instalator sam sobie wybierze lokalizacje, tam gdzie masz BF2

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2009, 15:21
Posty: 168
Lokalizacja: Pabianice
a na pulpice pokarze ci sie ikonka
Project Reality
874

_________________
Obrazek
Obrazek

Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. UapaTwój Czerwony kolor Podpisu Mnie uraził więc go zmieniłem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2008, 11:37
Posty: 43
Teraz ja mam problem. Nie mogę założyć nowego tematu na forum więc piszę tu.

Problem polega na tym, że tak po 15-20 minutach gra łapie zawieszkę i albo trzeba zresetować komputer, albo nadusić trzech króli. Dodam jeszcze, że żaden error się nie pojawia. Co do mojego komputera to spełnia zalecane wymagania, nawet jest o wiele lepszy. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego, ale żeby było więcej informacji napiszę mianowicie częstwo w grze moje tekstury są czarne, albo jak to się mówi latają po niej mrówki (małe czarne kropki na białym tle) Ponowna instalacja nic nie dała. Zapomniałem napisać, że w AA się nie bawiłem! Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na waszą pomoc

_________________
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawianie aby tamci skur***e umierali za swoją." gen. Patton


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2009, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Takie problemy wskazują na problemy z kartą graficzną, najprawdopodobniej się przegrzewa. Sprawdź temperaturę tym programem http://www.dobreprogramy.pl/SpeedFan,Pr ... 13166.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2009, 19:20 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Cypekk napisał(a):
Teraz ja mam problem. Nie mogę założyć nowego tematu na forum więc piszę tu.

Problem polega na tym, że tak po 15-20 minutach gra łapie zawieszkę i albo trzeba zresetować komputer, albo nadusić trzech króli. Dodam jeszcze, że żaden error się nie pojawia. Co do mojego komputera to spełnia zalecane wymagania, nawet jest o wiele lepszy. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego, ale żeby było więcej informacji napiszę mianowicie częstwo w grze moje tekstury są czarne, albo jak to się mówi latają po niej mrówki (małe czarne kropki na białym tle) Ponowna instalacja nic nie dała. Zapomniałem napisać, że w AA się nie bawiłem! Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na waszą pomoc


Przegrzewanie się, overclocking, konflikty sprzętowe, sterowniki - do wyboru do koloru, zwieszanie się gry i artefakty graficzne mogą być powodowane przez całą kupę rzeczy. Jeśli nic nie kombinowałeś z podkręcaniem to zacząłbym od sprawdzenia temperatury, jak kolega wyżej pisze, potem reinstall sterowników, jak nadal nic to nie da to format z nadzieją, że nie jest to żadna poważna wada sprzętowa tylko coś softwarowego się spieprzyło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL