Teraz jest 20 maja 2024, 07:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2006, 22:52
Posty: 18
Wszystko kwestia gustu :P Kilka stron wczesniej ktos wspominal ze droga glupcow jest beznadziejna :D

Mi osobiscie sie 0.7 podoba - trzeba przywyknac ale uwazam ze w dobrym kierunku to zmierza. Czekam na poprawe marksmana :>

_________________
(PL) Rudus_caius


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2008, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2007, 11:39
Posty: 7
Lokalizacja: Bydgoszcz
mil3k napisał(a):
Oł jes!!! JUŻ NIE JESTEM NAJSTARSZY W STADZIE :) hahaha


A ja się bałem przyznać że w tym roku kończę 37;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2008, 00:46 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2006, 01:07
Posty: 142
Lokalizacja: Wrocław
26 w sobote :P

_________________
Roziu<RangersPL>
http://rangerspl.pun.pl

Obrazek

"Kelner, co ta mucha robi w mojej zupie?"
http://www.zabawa.xorg.pl/obrazki/mucha.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2008, 01:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
27 w piątek :D

(tak, tak to dzisiaj 8))

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2008, 02:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
http://www.realitymod.com !!!!! w planach latka w krotkim czasie + nowe bajery !!! :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2008, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 11 sty 2008, 18:38
Posty: 26
Lokalizacja: Bydgoszcz
pan_michal napisał(a):
tak zrobie maly off-topik tutaj na chwilke, mapki w pr 0.7 są swietne,ale jak na nową wersje troche ich malo.... a co sądzicie o tej?
http://www.realitymod.com/forum/f66-com ... e-wip.html
Powiem, że ta mapka miejska mi się podoba. Mogło by być w niej troche pagórków na około :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, 05:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
Bawiliście się w tej wersji(0.7) battlerecorder'em?
U mnie występuje efekt trafienia podczas oglądania swoich wyczynów-czyt. obraz jest zalany "krwią"
U Was jest to samo?
We wcześniejszych wersjach tego nie miałem.

PS. Odkurzajcie swoje komputery-to działa CUDA.

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Witam wszystkich Szanownych albowiem to chyba mój pierwszy post tutaj, więc wypada.

Gram w PR od wersji 0.6. Nie chcę już powielać zastrzeżeń, które pojawiają się względem v.0.7 (mnie najbardziej przeszkadza brak minimapy w wersji mini właśnie), ale ciekawią mnie następujące kwestie:

- dlaczego w 0.7 nie ma map z 0.6? Względy techniczne czy pomysł twórców?
- w jakim kierunku ma pójść PR? Zasada jak rozumiem jest taka, że powstaje gra bardziej realistyczna, ale czy to jest założenie główne czy tylko jedno z głównych? Zastanawiam się po prostu czy w pogoni za realizmem nie spadnie grywalność. (Pamiętam grę sprzed lat nastu, kiedy to po wcieleniu się w myśliwego można było spędzić przed ekranem bezczynne kilkanaście minut tylko po to, żeby na chwilę wybiegła sarna. Niezależnie od wyniku starcia (trafiony/pudło), na kolejną zwierzynę czekało się znowu trochę czasu. Realistyczne, ale po co?)
- dość radykalne zmiany w interfejsie gry to ryzykowne zagranie względem przyszłości moda. Czy twórcy PR działają tu świadomie czy przypadkowo i intuicyjnie?
- jak globalnie oceniana jest wersja 0.7 (opinię Polaków znamy z tego forum) i czy na tę ocenę zamierzają zareagować twórcy moda?

Proszę przede wszystkim o odpowiedzi osób, które są w temacie. Gdybania dość już jest na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Aoi napisał(a):
- dlaczego w 0.7 nie ma map z 0.6? Względy techniczne czy pomysł twórców?
- w jakim kierunku ma pójść PR? Zasada jak rozumiem jest taka, że powstaje gra bardziej realistyczna, ale czy to jest założenie główne czy tylko jedno z głównych? Zastanawiam się po prostu czy w pogoni za realizmem nie spadnie grywalność. (Pamiętam grę sprzed lat nastu, kiedy to po wcieleniu się w myśliwego można było spędzić przed ekranem bezczynne kilkanaście minut tylko po to, żeby na chwilę wybiegła sarna. Niezależnie od wyniku starcia (trafiony/pudło), na kolejną zwierzynę czekało się znowu trochę czasu. Realistyczne, ale po co?)
- dość radykalne zmiany w interfejsie gry to ryzykowne zagranie względem przyszłości moda. Czy twórcy PR działają tu świadomie czy przypadkowo i intuicyjnie?
- jak globalnie oceniana jest wersja 0.7 (opinię Polaków znamy z tego forum) i czy na tę ocenę zamierzają zareagować twórcy moda?


- zostało usuniętych tylko kilka map, większość map z PR 0.6 pozostała taka sama (lub trochę zmodyfikowana). Niektóre mapy zostały usunięte gdyż nie pasowały do PRa i musiały ustąpić miejsca nowym mapom. W założeniach PR ma promować współpracę, dlatego będzie coraz więcej map wymuszających współpracę nie tylko w ramach oddziału piechoty ale także pomiędzy innymi rodzajami wojsk (piechota, lotnictwo, pancerniacy). Obawiam się że z czasem małe i średnie mapki typu "INF ONLY" takie jak OPERATION PHOENIX całkowicie znikną z PRa.

- W założeniach ma powstać mod promujący współpracę i odzwierciedlający realizm współczesnego pola walki w granicach narzuconych przez engine BF2 i grywalność (jednym z założeń jest też wprowadzenie British Forces...).

- O to musisz zapytać samych twórców PR.

- Globalnie oceniana jest lepiej niż v0.6, aczkolwiek najnowsza wersja budzi sporo kontrowersji. Przypominam że PR jest ciągle w wersji rozwojowej i każda wprowadzona zmiana jest komentowana na forum PR, jeśli jakaś zmiana okazuje się niewypałem to na pewno zostanie zmodyfikowana lub usunięta w następnej wersji. Na razie szykuje się patch i trudno ocenić jak będzie się grało po usunięciu bugów.

Proponuje ci odwiedzić forum na tej stronie i trochę poczytać http://www.realitymod.com/

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2006, 10:50
Posty: 62
Szybko, sprawnie i na temat - lubię takie odpowiedzi ^__^.

Małych map infantry szkoda mi bardzo, zawsze to była szansa na 20 minut gry, kiedy nie miałem więcej czasu. A stronę PR odwiedzam czasem, ale zwykle wolę punkt widzenia polskich graczy.

Zakończę moim ulubionym cytatem z wielu forów:
"I sorki za błędy".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
a może ktoś orientuje się mniej więcej kiedy wyjdzie ten patch bo na tym forum PR nie mogę się odnaleźć :? I czy zostaną poprawione "szmaty" i brytyjski śmigłowiec

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2008, 05:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2005, 04:52
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa
R-DEV piszą, że planują wydać DWA oddzielne patche w krótkim odstępie czasu. Pierwszy pod koniec miesiąca, lub na początku lutego. <hope>

_________________
Obrazek
Ground forces core


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2008, 12:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Tak, pierwszy będzie patch dla serwerów a drugi dla graczy....

... i też mam nadzieje że nastąpi to szybko :roll:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2008, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ragni napisał(a):
Tak, pierwszy będzie patch dla serwerów a drugi dla graczy....

... i też mam nadzieje że nastąpi to szybko :roll:


i ten i ten się przydadzą

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL