Teraz jest 16 kwi 2024, 19:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2010, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Witam wszystkich
Zapraszam wszystkich do klanu Delta Polish Force.
Obrazek
Nie będę się dużo rozpisywał
Oferujemy:
:arrow: Dobrą zabawę
:arrow: Dobrą atmosferę
:arrow: Dobrych znajomych
:arrow: Kanał TS2 lub Mumble to się okaże
:arrow: Dużo sparów
:arrow: Dużo Eventów
:arrow: Forum
-----------Oczekujemy--------------
:!: +14
:!: Dużą kulture osobistą
:!: Zaangażowania w życie
:!: Dobrego zgrania drużynowego

Lubimy się posmiać,jesteśmy mili jesteś chętny przyłącz się!!!
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich
http://www.dpf.fora.pl

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2010, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
Już chciałem do was wysłać podanie ale znalazłem taką odpowiedż waszego admina:
Cytuj:
Za takie coś co żeś na forum porobił BAN chyba większość widzała co zrobił na forum jeśli jeszcze raz cię tu zobacze ty pedalo to zrobie cię tak że bedziesz miał bana na wszystkich forach z http://www.fora.pl bo wiem że tak się da


na podanie: parufeczkaEloHAIT..TRAH

Cytuj:
Czesc mam juz 15lat i chialbym grac z wami bo lubie wasz teamplay i wogole jestescie pro ogarami widzialem was na serwie i naprawde jestescie wspaniali KOCHAM WAS!... A za soba mam juz takie gry jak Mario gralem nawet kiedys z mama w tetrisa ale przegrywalem pozniej przezUcilem sie na cos lebszego byl to pacman ale tez mi nieszlo wiec postanowilem grac w BF 2 i tak sie zaczela przygoda pamietam jak pierwszy raz lecialem helka z toba konrad i naprawde bylo wspaniale jestes dobrym gunnerem a wlasnie zapomnialem sie przedstawic !
Mam na imie Reksio troszke smieszne imie ale .... (prosze sie niesmiac)
gram juz w Pr jakies 4 dni no moze 4,5 dnia w godzinach to bedzie jakies 19h...
pozwolcie mi do was dolaczyc bo chce byc naprawde w dobrym klanie bardzo dobrym bo chyba niema takich dobrych klanow w PR jak wasz DELTA ROX !
a wlasnie gralem jeszcze w CSa ale mi sie znudzil po 2 dniach
no i jeszcze w simsy grywam ale to tylko z babcia
to juz chyba wszystko :O jeszcze cos dobrze sie ucze tak na 4 i dobrze znam angielski i troche francuskiego... ale co tam... moze sie przyda
BYE:@ I"M LoVE YOUR .. :*


ParufeczkiEloHAIT..TRAHa nie przyjmujecie to ja do was się nie zapisuję.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2010, 01:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2008, 20:53
Posty: 211
:lol: faktycznie humoru u was nie brakuje tylko więcej luzu panowie admini.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2010, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Chumoru na nie brakuje ale w szczególnśći apeluje do Milka ponieważ mój wcześniejszy post z niewiadomych przyczyn został usunięty więc pisze jeszcze raz.Ten typ parufeczkaEloHAIT..TRAH jest z GDW ponieważ mamy na naszym forum takie coś jak Black lista graczy,klanów i znajduje się tam klan GDW to te typy robią nam na forum bulder koleś napisał podanie ale poza tym we wszystkich działach napisał głópie i długie posty o temacie np:w dziale Engliszh zone Konrad to zjeb cos takiego" :D :D :D :D x2000{okolo tylu}...........................................................................Koniec


Początek.............
...
...
...
...
...
...
...i tak dalej forum tak muliło że usuwałem to z 30-45 minut i niemyślalem że ten klan taki nisko upadnie naprawde ludzie w nim są hamscy jak diabli każdy kto do nas należy nienawidzi nas tak samo jak ja czy Hetman niewieżysz to sam sprawdź zarejestruj się i sprawdz jeden tylko chlopak z GDW jest miły nicku niebede wymieniał bo bym miał przej***ne ale przyznal że to oni tak nam popsuli forum a jeśli niewieżysz to sam sprawdź zapytaj się np:Hetmana,Trane lub Ziomala bo oni przytym byli zomala widziałem krótko ok.1 min
Zapraszam do nas mysle że takie zahcowanie ze strony GDW się nie powtórzy.

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2010, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
Konrad102 napisał(a):
humoru na nie brakuje ale w szczególnści apeluję do Milka ponieważ mój wcześniejszy post z niewiadomych przyczyn został usunięty więc piszę jeszcze raz.Ten typ parufeczkaEloHAIT..TRAH jest z GDW ponieważ mamy na naszym forum takie coś jak WHITE (rasizm!) lista graczy,klanów i znajduje się tam klan GDW to te typy robią nam na forum bulder (???, chodzi chyba o buldożer) koleś napisał podanie ale poza tym we wszystkich działach napisał głupie i długie posty o temacie np:w dziale Inglisz zone Konrad to zlep cos takiego" :D :D :D :D x2000{okolo tylu}

...i tak dalej forum tak muliło że usuwałem to z 30-45 minut i nie myślalem że ten klan tak nisko upadnie naprawdę ludzie w nim są chamscy jak diabli każdy kto do nas (!!!) należy nienawidzi nas (czyli siebie nienawidzicie? :O) tak samo jak ja czy Hetman nie wierzysz to sam sprawdź zarejestruj się i sprawdź jeden tylko chlopak z GDW jest miły nicku nie bede wymieniał bo bym miał przejechane na czerwonym ale przyznał że to oni tak nam popsuli forum a jeśli nie wierzysz to sam sprawdź zapytaj się np:Hetmana,Trane lub Ziomala bo oni przy tym byli zomala widziałem krótko ok.1 min
Zapraszam do nas myslę że takie zacofanie ze strony GDW się nie powtórzy.


poprawiłem ci posta...ziooom, by inni byli w stanie przeczytać
i 2 przydatne linki na przyszłość:
http://filolozka.brood.pl/pisownia-z-nie/
http://www.zasady-pisowni.dyktanda.net/

no, a teraz żegnam panów z Polish + ΔFors

a GDW to som n00by nei sulhaj ihc daj bnaa wszystikim i bdzie gites

edit: a hejtmanem sie nie przejmuj, to stary pryk, chce ci na złość zrobić :C


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Posty parufeczkaEloHAIT..TRAH na pewno są ciekawym tematem Ale:
Zanim rozpocznie się dyskusja "Który to klan jest ZUY" chciałbym ukrócić ten temat. Nie chciałbym aby sprzeczki z innych for przenosiły się tutaj więc bez "najeżdżania" na siebie panowie czy to słusznego czy nie wg waszej opinii. Od tego macie własne forum. Jeżeli ktoś u nas bałaganu nie robi wolałbym nie rozstrzygać takich sporów właśnie tutaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 gru 2008, 01:20
Posty: 16
Jednego nie kminie kasujecie posty porządnych ludzi w których zawarta jest odpowiedz na oszczerstwa itd a zostawiacie posty jakiegoś niedorozwiniętego dzieciaka co ma 13 lat i go cały świat nie kocha.

Ale nie martwcie się skopiowałem sobie co NOON napisał :

Cytuj:
:twisted: :twisted: :twisted:
Konrad102 - twój poziom intelektualny znajduje odzwierciedlenie w twoich postach.
Nie mam ochoty rozwodzić się na temat irytujących głupot, które wypisujesz między innymi o mnie i o GDW, szczególnie, że kiedy ja zaczynałem grać w BF'a Ty jeszcze nie potrafiłeś złożyć zdania (z czym najwidoczniej masz problem do dzisiaj). Twoja antypatyczna postawa zapewne jest wynikiem raczej nieudanej kariery na scenie PR, odrzuconego podania rekrutacyjnego (jak wiesz rekrutujemy ludzi powyżej 18-u lat, ale wyjątki się zdarzają, podstawa do odrzucenia była i ty o tym dobrze wiesz), nie tylko przez GDW zresztą. Agitowanie nienawiści / niechęci do GDW to bzdura, bo utarliśmy ci nosa [?], twoje słowa/zachowanie powinny być traktowane jako tuszowanie osobistych kompleksów i porażek.
Chciałbym też zwrócić uwagę, że GDW jest dla ludzi dojrzałych o dość mocnym [dla niektórych chyba zbyt trudnym] poczuciu humoru; a poziom gry raczej poza zasięgiem twoich możliwości. Próbujesz konkurować z nami na jakiejś płaszczyźnie? Na początku powinieneś trochę spasować i przyjrzeć jak sam się zachowujesz i jak się zachowują twoi koledzy. Reputacji nam nie zepsujesz, o to się nie martwię, ale proponuję żebyś przestał nas oczerniać; ponieważ nie masz do tego podstaw, co więcej to nie ta liga kolego. ...ach no i do większości z nas wypadałoby ci się zwracać per pan.
Następnym razem, jak zaczniesz kogoś oskarżać przedstaw jakieś realne dowody, bo w prawdziwym życiu zdepczą cię za ich brak. Jak też dobrze wiem, to warto też nie kłamać, z czym najwidoczniej masz problem, bo właśnie od tego zacząłeś karierę w PR, przy składaniu podań rekrutacyjnych, nie tylko do nas swoją drogą. [hmm może źle ująłem - 'kłamać" można zastąpić "mijać się z prawdą"].
Na twoim miejscu raczej szukałbym teraz sprzymierzeńców, a nie robił sobie wrogów.
Jeżeli uważasz, że ty wraz z DPF jesteście tacy "super pro", to zapraszamy możemy zagrać, zobaczymy...
:twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL