Teraz jest 18 kwi 2024, 05:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2010, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2006, 00:12
Posty: 45
Lokalizacja: Katowice
Witam.
Żeby nie było użyłem "szukaj" - "samochód pułapka" oraz przeczytałem Faq.

Nie znalazłem odpowiedzi, więc pytam.
O co chodzi z samochodem pułapka ?

Nie próbowałem z ciężarówką ale samochodem osobowym ( kombi, nie pickup'em ).
Widziałem jak jeden włączył muze i zapiepszył w tanka - bummm.
Robię to samo i nic.
Samochód się obija, lecą iskry i ginę, czołg jedynie farba pozdzierana.
Mogło być tak, że czołg był na wykończeniu, kiedy walił w niego osobówką ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2010, 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
PPM

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2010, 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
A prawy przycisk próbowałeś wcisnąć :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2010, 23:57 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2006, 00:12
Posty: 45
Lokalizacja: Katowice
No właśnie próbowałem.
Czy tylko ciężarówkę idzie wysadzić ??
Czy może ktoś położył C4 na aucie i w czasie uderzenia się wysadził. Ale przecież podczas prowadzenia nie mamy dostępu do menu swojej broni.
-------------------------
Cytuj:
Sasquacz napisał : PPM

Kod:
ppm (ang. parts per million) - to przyjęty na świecie sposób wyrażania stężenia bardzo rozcieńczonych roztworów związków chemicznych. Stężenie to jest pochodną ułamka molowego i określa ile cząsteczek związku chemicznego przypada na 1 milion cząsteczek roztworu.

EEEEEE że co ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2010, 00:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
bsm napisał(a):
EEEEEE że co ??

Kod:
Kliknięcie myszą (...)
prawego przycisku (skr. PPM od Prawy Przycisk Myszy) otwiera menu kontekstowe, czyli listę opcji dostępnych dla wskazanego obiektu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2010, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
nie każdy samochód jest samochodem pułapką. Te, które wybuchają po wciśnięciu PPM mają tylko 2 miejsca i na siedzeniu pasażera jest C4.

przy okazji: nie ma to jak wybrać sobie na avatara logo najbardziej sadystycznej dywizji SS. Gratuluję inteligencji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2010, 17:44 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2006, 00:12
Posty: 45
Lokalizacja: Katowice
masterceo napisał(a):
przy okazji: nie ma to jak wybrać sobie na avatara logo najbardziej sadystycznej dywizji SS. Gratuluję inteligencji.

Sorry za offtop'a ale to nie brak inteligencji tylko ewentualny brak współczucia dla ofiar holokaustu.
Jestem za jedną planetą, jednym rządem, brakiem granic, wspólną eksploatacja planety dla wszystkich narodów, wyplewieniem religii z rządu. Akurat wiadomy nam kraj, rządzony przez wiadomą osobę, miał się ku temu najbliżej, a że przy okazji uwziął się na jude, trudno, ofiary muszą być, nie da się tego przeprowadzić bez przemocy, zawsze ktoś się burzy na nowe zmiany. Po prostu unkel Adi poszedł na rusy o dwa miechy za późno i ugrzązł w jesiennym błocie. Teraz by my tu wszyscy śmigali po niemiecku i było by git. Żadnych kaczek, mocherów, stalexportu i innych psychicznych zombie. Kibol, pedofil.... etc. byłby eksterminowany z miejsca, a po 65 latach po wojnie, sytuacja dla słowian byłaby już pewnie unormalizowana. Każda wojna to zbawienie dla planety. Gdyby nie w/w sytuacje czy też zarazy masowo wybijające narody, na dzień dzisiejszy ludzie mieszkaliby na oceanach, bo miejsca na lądzie by już chyba brakło. Także dla mnie Totenkopf na tle flagi Śląska, jest symbolem siłowego rozwiązania przemocy i zwyrodnialstwa na jego terenie. Przyznaje, ten symbol podoba mi się najbardziej i faktycznie, źle sie kojarzy ale zapraszam do lektury, bo polacy też używali w swojej symbolice trupią główke : http://pl.wikipedia.org/wiki/Totenkopf

Dzieki za pomoc związaną z tematem, czyli po prostu mam szukać pojazdów, w których jest widoczne C4 lub jest możliwe użycie Prawego przycisku Myszy by móc określić przeznaczenie pojazdu.

Pozdrowionka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2010, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
Dzięki Bogu, że "unkel Adi" poszedł o 2 miesiące później na Rosjanów. Gdyby nie ten przypadek, to i pewnie nie było by narodu polskiego, albo jakieś resztki. Bsm dzisiaj byś nie śmigał po niemiecku, chyba że z kulami. Głównym dążeniem Hitlera było wyniszczenie wszystkiego co nie było "aryjskie", a więc każdy idzie pod nóż, a ten co podpisał Volkslistę to pewnie by teraz z 2 lata więcej pożył.

A jeśli nawet Rosjan by pokonał i USA to by się na arabach zajeździł, niemiaszki by nie były klimatycznie przygotowane, a arabowie zbyt waleczny naród.

A co do zbawienia poprzez wojnę, wyobraź sobie cierpienia matki gdy traci syna w bezsensownej wojnie. Gdybyś Ty stracił kogoś bliskiego przez coś takiego bezsensownego (czego oczywiście Ci nie życzę) być może zmieniłbyś zdanie.

Ja już wolę psychozombie w postaci Kaczyńskiego, który się dławi własnym jadem lub państwo muzułmańskie, niż całkowite niewolnicze państwo pod władzą niemiecką.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL