Teraz jest 25 kwi 2024, 07:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2011, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
dobra nie zamierzam juz się z wami tutaj obrażać itp itd było miło


a co do tej śmietanki prta wiedz iż nie mam tam żadnej funkcji :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
BL00D napisał(a):
Polskie piekiełko nic nowego Wilku :twisted:
Ale ze Dunkerbeck jest pol-Polakiem to nie wiedziałem :!: pamietam za to ze ostro sie z Francuzami tarmosił jak jeszcze byl w wielbłądzim teamie :lol:

Powodzenia zycze na tym PR-owym WC :D


Jego matka jest Polką :)
I nie dziękujemy za życzenia ;]


Grobera też pozdrawiam i jego przecudowną wersję zdarzeń :)
Stary, jeśli jesteś osobą trzecią, nie powiązaną z tą sprawą to co ty możesz wiedzieć? Na forum PRTA mój post opierał się na wcześniejszych rozmowach na xfire z przedstawicielami PRTA, którzy obrazili mnie ( a zwłaszcza ten Austriak z sygnaturką Waffen SS, i on akurat nie jest w POLSKIM KLANIE [na marginesie, jeśli osoba z innego kraju niż Polska jest w jakimś klanie to może być on POLSKI? Zastanawiające]) posiłkując tym, że na końcu nicku mam : ".PL"
Co do tej "dużej" liczby osób zbanowanych to hmm... są to dwie osoby aktualnie zbanowane :)
Filmik mam dalej, i jeśli ktoś chce mogę udostępnić.
Ale cóż, również życzę twojemu "Ciemnemu" klanowi powodzenia, i Tobie byś naprawił klawisze "shift" i "alt" na twojej klawiaturze.
Cześć! :wink:

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Przez te wszystkie dyskusje zauważyłem że tam gdzie jest michaelo (chodzi o klan) to jest on zawsze nękany przez wszystkich :D
Taka jest prawda, nie wiem co zrobiłeś, ale jesteś na polskiej scenie traktowany jako ktoś na kogo zawsze można wszystko zrzucić, i drzeć koty. Wiem że zaczęło się od freszzzza któremu nie spodobał się klan utworzony przez niezrzeszonych, ale spoko, jak internet kiedyś pozwoli mi znów grać stanę po Twojej stronie, bo wiem że jesteś niewinny ;]
Robicie bajzer na oficjalnym forum polskiego PR'a, wchodzą nowi, i jak już wspomniał,
wilku(PL) napisał(a):
polska scena PR to banda skłóconych popaprańców, którzy nie są w stanie stworzyć nic konstruktywnego, a jedynie wytykają sobie nawzajem swoje błędy

Nowym się odechce grać z takimi ludźmi.
Reklama to reklama, po co robić burdel i wywalać jakieś śmieci na oczy nowych, nie możecie załatwić tego na jakimś innym forum? Priv? Nawet Ts albo mumble?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Fresz napisał(a):
he? Ja pierwszy? Najpierw było BiA potem ja - potem Rangersi i potem znowu ja - chyba jakoś tak to leciało

Dobra, może tak było, ale najgłośniejsze z wylotem klanu z PC była Twoja sprawa :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Jako autor tematu, proszę o zamknięcie tematu. :wink:

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
michaelo napisał(a):
Jako autor tematu, proszę o zamknięcie tematu. :wink:

+ wyczyszczenie spamu :spam: :spam: :spam:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, 02:12
Posty: 26
Lokalizacja: Barlinek
Fresz napisał(a):
No może to tak wyglądało - ale ja na to mam wyjebane tak czy siak xD


Fresz, odpuszczamy Ci twoje grzechy, i prosimy o odpuszczenie naszych, i zakończmy ostatecznie wątek nieszczęśliwego PC, bo przecież można tak bez końca i do niczego to nie prowadzi, moja prośba dotyczy wszystkich z którymi miałem zaszczyt (bez sarkazmu), zaszczyt walczyć ramię w ramię w PC.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2011, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Fresz napisał(a):
wilku(PL) napisał(a):
Fresz napisał(a):
No może to tak wyglądało - ale ja na to mam wyjebane tak czy siak xD


Fresz, odpuszczamy Ci twoje grzechy, i prosimy o odpuszczenie naszych, i zakończmy ostatecznie wątek nieszczęśliwego PC, bo przecież można tak bez końca i do niczego to nie prowadzi, moja prośba dotyczy wszystkich z którymi miałem zaszczyt (bez sarkazmu), zaszczyt walczyć ramię w ramię w PC.


^^ ale ubaw xD Temat idzie do zamknięcia - to może jeszcze trochę po spamujemy? Ja lubię ciastka z czekoladą xD


Swoimi postami pokazujesz tylko na jakim poziomie intelektualnym stoisz ty i założony przez Ciebie klan "vZone"
Ponawiam prośbę o zamknięcie, gdyż nie które osoby nie są na tyle dojrzałe by tutaj pisać.

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2011, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2011, 14:54
Posty: 2
Dla mnie Fresz jesteś największym Bałwanem w scenie PR. Grałem na twoim servie i wszystkie rzeczy które zostały ci zarzucone są prawdziwe (Niezły masz ubaw z ludzi którzy chcą przejść do innego zespołu) to samo się tyczy ciemmnych którzy tworzą kółko wzajemnej adoracji z bsp, z tym jeszcze chorym wicca. Grober z twoich postów mogę odczytać to że server prta jest najlepszy na świecie - Najlepszy żart jaki słyszałem Admini w tym wy zawsze się switczacie jak jest np cobra czy cas huey po drugiej stronie no i wspomniane to robienie teamów przed 1:30 sam też tak zrobiłem i od któregoś bałwana dostałem Kicka. Ogólnie to server prta jest większa DŻUNGLĄ niż Vbios gdy tam każdy robi co chce , ale ale tam jak wejdzie admin co się zdarza raz na ruski miesiąc to porządek jest. A co do tematu ,grober twoim ''zasranym obowiązkiem" nie jest komentowanie tego filmiku (mi osobiście wiele brakuje żeby był doskonały , ale może być) i lepiej idź do swojego kółka. Czuje respect do clanow takich jak GDW którzy nie bawią się jak to bym powiedział "podwórkowe zabawy" ,respect też mam do RNG którzy według mnie podejmują postawę Stoicką. Mieszane uczucia mam do AIM strasznie spamuja przez radio a ten szynka to wogule się nie zamyka istne radio.
Osobiście tęsknię za czasami w których były 2 clany : RNG i Placki nie lubili się ale szanowali. Osobiście nie jestem żadnym clanowcem i gram pod angielskim nickiem. Odnoszę się do PC które według mnie było świetnym pomysłem tylko tam według mnie zawiodła organizacja i zarządzanie. Według mnie PC powinno być reaktywowane. A swoim ostatnim postem Freszu pokazałeś że nadal jesteś dzieckiem i brakuje ci łopatki i wiaderka to może wybudujesz 5-gwiazdkowy hotel albo dokopiesz się do Chin. Takim zachowaniem powinieneś zostać wysłany w kosmos wraz Gargarinem. Człowieku Ogarnij się wreszcie.Jesteś ambitny ale dziecinny.... Na koniec powiem iż chcem by ten post wlał złoty środek to waszych rozumów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2011, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2009, 15:21
Posty: 168
Lokalizacja: Pabianice
"Curinho " Szacu że zarejestrowałeś sie żeby to napisać :)

_________________
Obrazek
Obrazek

Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. UapaTwój Czerwony kolor Podpisu Mnie uraził więc go zmieniłem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2011, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2011, 14:54
Posty: 2
Ojczyzna wzywa... nawet to nie skomentuje fresz i już powiedziałem co miałem powiedzieć do ciebie (ogarnij się)
A ty zresztą Rosomak chyba nawet odizolowałeś się od problemów po czym świadczy clan mądra deczyzja


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL